Hatıraları ölümsüzleştirmenin en iyi yollarından biri fotoğraf çekmektir. Güncel fotoğraf makineleri, eski nesil aygıtlarda olduğu gibi zorlu fotoğraf işleme teknikleri yerine, kullanıcılara daha pratik çözümler sunuyor. Hafıza kartları sayesinde çekilen görüntüyü kalıcı olarak kaydedebilen fotoğraf makineleri için performanslı SD kartlar kullanmak, çekim sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşamamak için isabetli bir karar olur. Depolama çözümleri konusunda dünyada en çok bilinen ve kullanılan markalardan biri olan Kingston'ın geliştirdiği hafıza kartı ürünleriyle, çektiğiniz fotoğraf ya da videoları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kingston Hafıza Kartı

1987 yılından beri bilgisayarlar için depolama ürünleri ve hafıza kartları geliştiren Kingston, gelişen teknolojiyle farklılaşan piyasa gereksinimlerine uygun ürünler üretmeyi sürdürüyor. Kingston hafıza kartı kart okuyucuları, her kullanıcı için uygun segmentte ürünleri bulunduruyor.

Giriş seviyesi ya da profesyonel fotoğraf makineleri kullanıyorsanız, tercih edebileceğiniz dört farklı SD kart türü vardır. Giriş seviyesi fotoğraf makineleri için uygun olabilecek Class 4 seviye SD kartlarla, standart çözünürlüklü video ve fotoğrafları kolaylıkla depolayabilirsiniz. 32 GB’a kadar depolama alanı sunan bu kartlar, günlük gereksinimlerinizi karşılayabilir. Class 10 UHS-1 sınıfında yer alan, 45 MB/s okuma, 20 MB/s yazma hızlarını 128 GB’a kadar depolama alanıyla sağlayabilen modeller, 1080p video çekimleri ve normal fotoğraf çekimleri için uygun çözüm olabilir. Yine Class 10 UHS-1 sınıfında, ancak yazma hızıyla diğer modelden ayrılan bu ürün 512 GB’a kadar kapasiteyle 45 MB/s’ye kadar okuma hızına sahiptir. Bu ürünlerle gelişmiş fotoğraf makinenizin seri çekim modundan yararlanabilirsiniz. Kingston hafıza kartı ve kart okuyucuları arasındaki en hızlı ürünlerden biri olan UHS-1 Speed Class 3, SD kartları 90 MB/s okuma, 80 MB/s yazma hızlarını 256 GB’a kadar destekler. 4K video çekimi dâhil olmak üzere DSLR ve DSLM fotoğraf makineleri için uygun olan bu modellerle, herhangi bir performans sorunu yaşamazsınız.

Kingston Hafıza Kartı Fiyatları

Dijital fotoğraf makineleri ve video kameralar için kullanabileceğiniz Kingston Compact Flash kartlar, tercih edeceğiniz modele göre 8 ile 64 GB’lık kapasitelere ve 90 MB/s okuma, 90 MB/s yazma hızlarına sahip olabilir. Ayrıca bu ürünlerle kullanabileceğiniz MediaRECOVER yazılımı aracılığıyla silinen ya da hatalı olan dosyalarınızı kolaylıkla kurtarabilirsiniz.

Akıllı aygıtlarda yetersiz depolama alanı çözümü olarak kullanılan Micro SD kartlar da, Kingston tarafından geliştirilen ürünlerdendir. Gereksinim duyduğunuz Micro SD karta göre; 90 MB/s okuma, 80 MB/s yazma hızlarını beraberinde getiren ürünlerle, 4K ve 3D videoları görüntüleyip kaydedebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünlerle SD kart adaptörü de alıp, sahip olduğunuz Micro SD kartları SD kart destekli aygıtlarınızda da kullanabilirsiniz. Kingston hafiza kartı kart okuyucuların hemen hepsi suya, darbelere, X-ışınlarına, aşırı sıcak ve soğuğa dayanıklı şekilde üretilir. Bu sayede edindiğiniz ürünleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Gereksinim duyduğunuz hafıza kartlarını, Kingston’un USB 3.0 destekli High Speed Media Reader hafıza kartı okuyucularıyla kullanarak, kart içeriklerini bilgisayarlarınıza aktarabilirsiniz. Bunun yanı sıra akıllı aygıtlara takılabilen ve SD kart yuvası bulunan MobiLite G4 gibi ürünlerle, akıllı aygıtınızda çoklu ortam dosyalarınızı oynatabilirsiniz. Edindiğiniz Micro SD kartlarınızı bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız, USB MicroSD Reader ürünü sizin için uygun olabilir. Micro SD ve Micro SDHC kartları destekleyen, taşıması kolay bu ürünle masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarınızla Micro SD kartlarınız arasında kolaylıkla veri alış verişi gerçekleştirebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz Kingston ürünlerinin fiyatları; model, kapasite, hız ve ürünün sahip olduğu ekstra fonksiyonlara göre değişiklik gösterebilir.

Kingston Hafıza Kartı ve Kart Okuyucuları

53 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Kingston
  2. Sandisk
  3. Toshiba
  4. Lexar
  5. Samsung
  6. Sony
  7. JJC
  8. Transcend
  9. Adata
  10. Volk
  11. Fujifilm
  12. Syrox
  13. Mobillife
  14. Platoon
  15. Dark
  16. LinkTech
  17. Mabello
  18. Multitek
  19. Philips
  20. Techsmart
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kapasite
 7. Hafıza Kartı Tipi
 8. Kart Cinsi
 9. Hız Sınırlandırma Değeri
 10. UHS Sınıflandırması
 11. SD Kart Adaptörü
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Kingston
DSACategoryId/2147483606/60000190/60002059
BAŞA DÖN