Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lrs Store Yazılabilir Dünya Küresi Işıklı Hem Fiziki Hem Siyasi Büyük Boy 30 cm

LRS Store
739,87 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483643/15344/15470/289614

Işıklı Fiziki Yazılabilir Harita Dünya Küresi (Fiziki+Siyasi) 30cm 


Işıkları kapalıyken Fiziki , Işıkları Açıkken Siyasi Harita özelliğindedir 
Tarihi çağlardan günümüze kadar dünya ve barındırdıkları her zaman merak konusu olmuştur. Haritalar bu konuda bilgi edinmede başvurabileceğimiz en yakın ve kolay kaynaklardan biridir. Dünya küreleri ise bu amaçla yola çıkan; kullanım kolaylığı ve şekli açısından bize gerçeğe en yakın değerleri gösteren modellerdir. Dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilen dünya küresi modelleri, aynı zamanda eğitici birer aksesuar olarak özellikle ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Ofisinizde veya evinizde şık birer dekoratif obje olarak kullanılmalarının yanı sıra; ışıklı dünya küresi modelleri gece lambası olarak da oldukça tercih edilmektedir. 

LRS Işıklı Yazılabilir Dünya Küresi hem fiziki hem siyasi harita özelliği göstermektedir. Siyasi harita özelliği sayesinde, yeryüzünde veya bir kıtada bulunan ülkeleri, bir ülkenin idari bölünüşünü, yerleşim merkezlerini görebilirsiniz. Fiziki harita özelliği sayesinde ise, yeryüzünün kabartı ve çukurluklarını görebilirsiniz. Fiziki haritalar hazırlanırken eş yükselti ve eş derinlik eğrileri geniş aralıklarla geçirilir. Bu aralıklar çeşitli renklerle boyanır. Yükseltiler genellikle yeşil, sarı ve kahverenginin çeşitli tonları ile derinlikler ise açıktan koyuya mavi rengin tonları ile gösterilir. Böylece merak ettiğiniz veya ilgi duyduğunuz yerlerle ilgili hem siyasi hem de fiziki bilgileri Işıklı Dünya Küresi sayesinde kolaylıkla ve eğlenceli bir şekilde edinebileceksiniz. Bunun yanında üzerine yazılabilir, silinebilir olması özelliğiyle işaretlemek veya belirtmek istediğiniz yerleri kolaylıkla belirginleştirebilir, daha sonra temizleyebilirsiniz. 
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Işıklı tasarımı sayesinde gece lambası olarak da kullanabilir, kullanışlılık ve bilgi edinim zevkinizi ikiye katlayabilirsiniz. Sadece fişe takıp çalıştırmanız yeterli. 

Siyasi ve fiziki Dünya küresi 

Çapı : 30 cm 
Yüksekliği :45 Cm 

Plastik taban 

Işık saçma özelliğine sahiptir. 

Üzerine yazılabilir.

Hem eğitim materyali, hem de şık bir aksesuar olarak kullanılabilir. 
Renk Mavi PVC
Adet 1 Adet
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002TNZ0I
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Gürbüz Işıklı Fiziki Yazılabilir Harita Dünya Küresi 30cm (Fiziki+Siyasi) 41303 Gürbüz Işıklı Antik Küre 20cm Artı Işıksız Fiziki Dünya Küre Yerküre 30 cm Gürbüz Işıklı Fiziki Küre 26 Cm (Fiz+Siy) Artı Işıklı Siyasi Dünya Küre Yerküre 26 cm Gürbüz Işıksız Dünya Küresi Fiziki 26 cm Gürbüz Işıksız Siyasi Küre 30 Cm Artı Inox Antik Yerküre 20 cm Artı Siyasi Işıksız Dünya Küresi 30 cm Artı Işıklı 7 Renkli Dünya Küre ( Yerküre ) 26 cm Lrs Store Işıklı Antik Küre / Dünya Küresi 26 cm Eğitici Harita Gece Lambası Yüksek Kalite Lrs Store Işıklı Fiziki Yazılabilir Harita Dünya Küresi 26CM (Fiziki+Siyasi) Artı Işıklı 7 Renkli Dünya Küre Yerküre 20 cm Gürbüz 30 cm Işıklı Fiziki Yazılabilir Harita Dünya Küresi (Fiziki+Siyasi 41303 Gürbüz 26 cm Işıklı Antik Küre 44261 Lrs Store Işıklı Küre Dünya Küresi Hem Fiziki Hem Siyasi 20 cm Çaplı Yüksek Kalite Gece Lambası Lrs Store Işıklı Küre Dünya Küresi Hem Fiziki Hem Siyasi 30 cm Çaplı 45 cm Yükseklik Büyük Lrs Store Işıklı Fiziki Yazılabilir Harita Dünya Küresi 30CM Hem Fiziki Hem Siyasi Gürbüz Işıklı Fiziki Küre 26 Cm (Fiz+Siy) Gürbüz Işıklı Fiziki Küre 26 Cm (Fiz+Siy) Gürbüz Yayınları Işıklı Siyasi Dünya Küresi Modern Seri 30 cm USB Kablo Hediyeli LRS Store Dünya Küresi Siyah Gümüş Konsept Yeni Iş Hediyesi 20 cm Çap Ev Ofis Dekorasyon LRS Store Işıklı Dünya Küresi 20 cm Çaplı Hem Fiziki Hem Siyasi Özelllikli Kırılmaz Tasarım Gürbüz Işıklı Antik Küre 30 Cm 44301 Gürbüz Işıklı Fiziki Küre 20 cm (Fiziki+Siyasi) 41201 Gürbüz Işıklı Fiziki Küre 30 cm (Fiziki+Siyasi) 41301 Gürbüz Işıklı Dünya Küresi 26cm (Yeşil) Gürbüz Işıklı Dünya Küresi 26cm (7 Renk) 46254 Gürbüz Işıklı Siyasi Küre20 Cm 42201 Işıksız Siyasi Küre 26Cm Gürbüz Işıklı Siyasi Küre 30cm 42301 Artı Işıksız Siyasi Dünya Küre Yerküre 30 cm
Başa dön