ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Microsoft
Microsoft Xbox One X 1 TB Oyun Konsolu- Battlefield 5 + Battlefield 1943

Microsoft Xbox One X 1 TB Oyun Konsolu- Battlefield 5 + Battlefield 1943

Microsoft
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
 • Karşılaştır
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226056/33000465

Microsoft Xbox One X 1 TB Oyun Konsolu- Battlefield 5 + Battlefield 1943


Açıklama: https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/889842333404-1.jpg
Ürün Açıklaması*:
Xbox One X Battlefield V Gold Rush Special Edition Paketi'ni edinin ve Battlefield köklerine dönerken kendinizi insanoğlunun gördüğü en büyük çatışma olan 2. Dünya Savaşı'nın içinde bulun. Battlefield V Deluxe Edition'ın tam sürüm indirmesiyle savaş saflarına katılın ve Battlefield 1943 ile Battlefield 1 Revolution oyunlarının tam sürümlerini indirip harika Battlefield deneyiminin tadını çıkarın. Xbox One X için iyileştirilerek 4K çözünürlüğü ve HDR kalitesinde grafikleri destekleyen Deluxe Edition sürümünde paraşütçü asker kıyafeti, becerilerinizi sınayacak Özel Görevler ve her hafta havadan ikmalle gönderilen oyun içi eşyalar bulunur. Dünyanın en hızlı ve en güvenilir oyun ağında çok oyunculu savaşa katılın ve Grand Operations gibi görkemli ve yeni deneyimlerde Ekibinize liderlik edin. Ayrıca bir aylık EA Access'in tadını çıkarın. Koyu griden altın rengine dönen benzersiz tasarımıyla bu Xbox One X; 4K Ultra HD Blu-rayÔ, 4K Video Akışı ve Uzamsal Ses özelliklerine ve uyumlu renklerde bir kablosuz oyun kumandasına sahiptir. 1.300'ü aşkın harika oyun, sürükleyici gerçek 4K oyun deneyimi ve diğer konsollardan %40 daha fazla gücüyle, Xbox One X'te oyun deneyimi hiçbir zaman bu kadar iyi olmamıştı. (Battlefield V'i 15 Kasım 2018 tarihinde indirip tam sürüm, birlikte verilen 1 aylık EA Access ile de 9 Kasım 2018 tarihinde deneme sürümü olarak oynayabilirsiniz. Tüm oyunlar için Xbox Live Gold (ayrı olarak satılır) gereklidir. Battlefield 1943 yalnızca çevrimiçi olarak oynanabilir.)

Açıklama: https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/889842333404-2.jpg
Xbox One X 1 TB Konsol - Gold Rush Special Edition Battlefield V Paketi içeriği*:
Koyu griden altın rengine dönen benzersiz tasarımıyla Xbox One X Gold Rush Special Edition konsol, uyumlu renklere sahip kablosuz oyun kumandası, Battlefield V Deluxe Edition, Battlefield 1943 ve Battlefield 1 Revolution oyunlarının tam sürümlerini indirme olanağı, 1 aylık Xbox Game Pass denemesi, 14 günlük Xbox Live Gold denemesi ve 1 aylık EA Access.
Xbox Live Gold, Xbox Game Pass ve EA Access
İçerik: 14 Günlük Xbox Live Gold Denemesi - Dünyanın en gelişmiş çok oyunculu ağı olan Xbox Live'da arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurun ve oyun oynayın.  1 aylık Xbox Game Pass denemesi - 100'den fazla oyunun anında tadını çıkarın. 1 aylık EA Access denemesi – EA'nın Xbox One'daki en iyi oyunlarını oynayın ve yeni oyunları henüz piyasaya sürülmeden deneme fırsatı elde edin. 
Açıklama: https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/889842333404-3.jpg

Battlefield™ V

Battlefield köklerine dönerken kendinizi insanoğlunun gördüğü en büyük çatışma olan 2. Dünya Savaşı'nın içinde bulun. Xbox One X için iyileştirilerek 4K çözünürlüğü ve HDR kalitesinde grafikleri destekleyen Deluxe Edition sürümünde paraşütçü asker kıyafeti, becerilerinizi sınayacak Özel Görevler ve her hafta havadan ikmalle gönderilen oyun içi eşyalar bulunur.
Açıklama: https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/889842333404-4.jpg
Battlefield™ 1943
Yalnızca çok oyunculu oynanabilen Battlefield 1943 ile Pasifik Okyanusu'nda geçen II. Dünya Savaşı muharebelerinin heyecanına kapılın! Kendi yolunuzu seçin - Tüfeğiyle savaşan bir er, sert bir tank komutanı veya uçuş hattını düşmandan korumaya çalışan bir havacı olun. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla birlik olarak savaşın gidişatını tersine çevirin.
Battlefield™ 1 Revolution 
Topyekün savaşın doğuşunu yaşayın. Battlefield 1 Revolution, devasa takım bazlı çok oyunculu savaşlarla 1. Dünya Savaşı'na katılmanızı sağlar. Karada, havada ve suda eşsiz savaş görevleri üstlenin: Hiçbir savaş aynı değildir. Tarihin eşsiz bir bölümünü keşfetmek için tek oyunculu War Stories senaryo modunu oynayın. Ardından Battlefield 1 Premium Pass ile bu büyük savaşın tamamına hakim olun. Dört adet temaya sahip dijital genişleme paketlerinde daha fazla haritada, daha fazla silahla, daha fazla Battlefield 1 oynayın. 

Dünyanın en güçlü konsolunda savaş saflarına katılın
Diğer konsollardan %40 daha fazla güce sahip Xbox One X, gerçek 4K grafiklerle oyun deneyiminizi geliştirir.
Açıklama: https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/889842333404-5.jpg
Geçmişin, bugünün ve geleceğin en iyi oyunlarını oynamak için tasarlanan tek konsol
200'den fazla özel oyun ve 400'ün üzerinde klasik Xbox 360 ve Orijinal Xbox oyunu da dahil olmak üzere 1300'den fazla oyun oynayın.
Açıklama: https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/889842333404-6.jpg
Xbox One, 4K Blu-ray™ oynatıcı ve 4K video akışı içeren tek konsoldur
4K Blu-ray™ film ve Netflix, Amazon, Hulu gibi uygulamalarda 4K video izleyin. Yüksek Dinamik Aralık teknolojisiyle oyunlarda ve videolarda daha zengin ve daha parlak renkleri deneyimlerin.
Açıklama: https://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/ProductDesc/889842333404-7.jpg
Dünyanın en hızlı ve en güvenilir oyun ağı olan Xbox Live'da arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurun ve oyun oynayın
Dünyanın en iyi global oyun topluluğuyla arkadaş, rakip ve ekip arkadaşı edinin.  Dünyanın en gelişmiş çok oyunculu ağı olan Xbox Live kesintisiz oyun deneyimi ve hızlı indirme olanakları sunar.  Xbox One ve Windows 10'daki oyuncularla platformlar arasında yarışın, bağlantı kurun ve paylaşımda bulunun.  Xbox Live Gold ile her ay 2 ila 4 ücretsiz oyun edinin*.

Hemen oynayabileceğiniz 100'den fazla oyuna sınırsız erişim gibi özel tekliflerden yararlanın

 • Xbox Game Pass, sürekli yenisi eklenen 100'den fazla yüksek puanlı ve eğlenceli oyuna anında, sınırsız erişim sağlar.
 • Geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde tüm Xbox konsollarından yüzlerce efsanevi oyunu deneyimleyin.
 • Ek ücret ödemeden hem Xbox One'da hem de Windows 10 bilgisayarlarda oynayabileceğiniz Xbox Play Anywhere oyunları ile özgürlüğün tadını çıkarın.
 • Xbox One oyunları ve aksesuarları Xbox One X ile çalışır.

 

*Önemli Bilgi: 

 • Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyuna Erişim:  Xbox konsollarda çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynayabilmek için Xbox Live Gold (ayrı olarak satılır) gereklidir. 
 • Aksesuarlar:  Yalnızca Xbox One S ile çalışan Xbox One S standı hariçtir.  Xbox One S ve Xbox One X'de Kinect kullanabilmek için Xbox Kinect Bağdaştırıcısı (ayrı olarak satılır) gerekir.
 • Geriye Dönük Uyumluluk: Belirli Xbox 360 ve Orijinal Xbox oyunlarıyla çalışır; ilk önce oyunun Xbox One konsoluna indirilmesi gerekir (http://www.xbox.com/backcompat).  
 • Paketli Oyunlar ve 1 Aylık EA Access:  İki oyun için de Xbox Live Gold gereklidir (ayrı olarak satılır).  Battlefield 1943 yalnızca çevrimiçi olarak oynanabilir.  İndirilen oyunlar çok fazla depolama alanı gerektirir (İSS ücretleri uygulanır).  Yaş kısıtlamaları geçerlidir.  Oyunları ve EA Access'i 31.12.2019 tarihine kadar kullanın.  Battlefield 1943:  Xbox 360 oyunu artık Xbox One'da oynanabilir.  EA Kullanıcı Sözleşmesi (terms.ea.com) ile Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nı (privacy.ea.com) kabul etmeniz gerekir.  İnternet bağlantısı ve EA Hesabı gereklidir.  Yazılım, oyun içi reklamlar için veri toplar.  EA, ea.com/service-updates adresinde 30 gün önceden bilgi vermek koşuluyla özellikleri kullanımdan kaldırabilir.  EA Access:  Koşulların tamamını ea.com/ea-access/terms adresinde bulabilirsiniz; kısıtlamalar geçerlidir.
 • İyileştirmeler:  Belirli iyileştirmeler oyundan oyuna değişebilir. İyileştirilmiş Xbox One X özellikleri içerik güncelleştirmesinin yayımlanmasına bağlıdır. Oyunlarla ilgili bilgileri xbox.com/xonexenhanced adresinde bulabilirsiniz.
 • 4K video akışını belirli uygulamalar destekler; xbox.com adresine göz atın. Bazı uygulamalarda uygulama sağlayıcısına özel aboneliklerin yapılması ve/veya ek gereksinimlerin karşılanması gerekebilir. 
 • Gold ile Ücretsiz Oyunlar:  Edindiğiniz ücretsiz oyunları oynamak için aktif Gold üyeliği gerekir; kısıtlamalar geçerlidir. 
 • Game Pass:  1 aylık Game Pass denemesi:  Mevcut aboneler ve daha önceki deneme kullanıcıları için geçerli değildir; süre sona erdikten sonra oyunları oynamak için abonelik gerekir; oyun kataloğu zamanla değişir (xbox.com/game-pass).
 • Gold:  14 günlük Xbox Live Gold denemesi:  Mevcut aboneler için geçerli değildir.
 • HDR işlevi, desteklenen oyunlar ve TV'ler ile kullanılabilir.
 • Ağ üstünlüğü: Bağımsız IHS Markit çalışması, Haziran/Temmuz 2017. Oyuncu eşleştirme bakımından Xbox One S ve PlayStation 4 Pro'da en çok satan 5 oyun ile test edilmiştir. Sonuçlar değişiklik gösterebilir ve garanti edilemez. xbox.com/betternetwork adresini ziyaret edin.
 • Play Anywhere:  Windows 10'da oynanacak oyunlarda bilgisayar donanım gereksinimleri değişiklik gösterebilir.

 

 

İşlemci: 12 Çekirdekli 2.3 GHZ

Ekran Kartı: AMD Radeon 6 TFLOPS

Çözünürlük: 4K

Bellek: 12 GB GDDR5 RAM

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000GXIB2
Microsoft Xbox One X 1 TB Oyun Konsolu- Battlefield 5 + Battlefield 1943 YorumlarıTüm yorumları gör (8)
Microsoft Xbox One X 1 TB Oyun Konsolu- Battlefield 5 + Battlefield 1943
Çok İyi
(7)
Çok İyi (7)
%87
İyi
(1)
İyi (1)
%13
Ne İyi / Ne Kötü
(0)
Ne İyi / Ne Kötü (0)
%0
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(0)
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
4,9
Bu ürün ile ilgili 8 yorum var.
Sırala
YS
YS
Beş YıldızPlastation 4 pro ile arasında kaldım,ama rem hız performans konusunda xbox daha ağır bastı.God of war hastalarına tavsiye edemem gelecekte xbox için çıkar mı onu da bilmiyorum,ama gayet başarılı bir ürün.
Satıcı Hepsiburada
(29) PENDİK - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TY
TY
Alb teknolojiye teşekkürlerÜrünü Alb teknolojiden aldım. Öncesinde satıcı ile irtibata geçip ürün bilgilerini ayrıntılı öğrenip sipariş verdim.Sipariş sonrası bilgi verdiğim zaman hemen yollayacaklarını söylediler.Tekrar irtibata geçtim ve o gün içinde kargoladılar ertesi gün sabah teslim aldım.Kutu içerisinden extra 1 aylık gamepass ve 14 günlük live gold üyeliği de hediye olarak geldi. Ürüne gelince verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla veriyor.
Satıcı ALB Teknoloji
(28) KARŞIYAKA - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TE
TE
İlgili ve Bilgili Satıcı & Harika PaketlemeSipariş sırasında ve sonrasında Selfin Elektroniğin verdiği desteğe çok teşekkür ederim. Oldukça ilgili ve güvenilir satıcı. Kargolama çok iyiydi epey özenilmiş. Xbox one x konsoluna gelecek olursak diyecek söz yok harika bir konsol. 4k görüntü kalitesi muazzam ve arayüz çok stabil çalışmakta. Bunca zaman almadığıma pişmanım. Gamepad zaten dünyada tek rahatlık ve tutuş olarak. Teşekkürler Hepsiburada & Selfin Elektronik..
Satıcı Selfin
KARTAL - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
YM
YM
BaşarılıÜrün çok iyi ama yanında bundle olarak verilen battlefield 5 için 1 aylık EA access verilmesi garibime gitti. Battlefield 5 online için 1 ay süre var sonrası için ise ücretli üyelik gerekiyor. Bunu düşünerek almanızı tavsiye ederim.
Satıcı Hepsiburada
(29) SELÇUKLU - Konya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
FB
FB
Neyse OÜrün resimlerde ve resmi sitede belirtildiği gibiydi. Ayrıca Gold Rush tasarımı gerçekten çok hoş. Bilgisayar toplamaktansa veya ps4 pro almaktansa tercih etmeniz gereken bir ürün. Fiyat&Performans on numara.
Satıcı ALB Teknoloji
FOÇA - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BB
BB
Dört YıldızSüper hızlı gönderi olsada 1 gün geç kargolandı. Bunun dışında gün içinde öğleden önce elime ulaştı. Güzel konsol.
Satıcı Selfin
(39) KARTAL - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
RG
RG
Mükemmel paketUzun zaman düşündükten sonra ALB firmasından aldım. Çok destek veren, işini düzgün yapan arkadaşlar. İçerisinden Battlefield 5 ve 1, 1 aylık Game Pass, EA Access ve 14 günlük Live Gold üyeliği çıkıyor. Game Pass sayesinde oyun satın almadan pek çok popüler oyuna sahip olabilirsiniz. Full HD TV’de bile grafikler çok başarılı.
(33)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TH
TH
Cok iyi efsaneBaya iyi cok iyi efsane
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön