N&D Yetişkin Kedi Maması Fiyatları

N&D kedi maması markası olarak onlarca farklı kedi maması ürününü bünyesinde bulundurur. Kediniz için uygun olan mama çeşitlerinden birini tercih ederek istediğiniz ürünü alabilirisiniz. Üstelik ürünlerde tahıllı veya tahılsız olarak alternatif bir seçenek de sağlanır. Bu sayede kedinizin sağlık durumunu olumsuz yönde etkilemeyecek türden bir kedi maması siparişi verebilirsiniz. Aynı zamanda N&D kedi maması ürünlerinin fiyatları da içerdiği besin değerleri ve ürün seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Gramaj farkına bağlı olarak da yetişkin kedi mamalarında ürün farkı görebilmeniz mümkündür. 

N&D Yetişkin Kedi Mamaları

Günümüzde yetişkin kedi maması üretimi gerçekleştiren birçok marka vardır. Bu markalardan biri de n&d yetişkin kedi maması ve ürünleriyle karşımıza çıkar. Mağaza genelinde yer alan yetişkin kedi mamaları her yetişkin kedi için uygun içerikler barındırır. Kısırlaştırılmış veya kısırlaştırılmamış yetişkin kedinize göre bir ürün tercihi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yetişkin kedi mamalarında ürün çeşitliliği de geniş bir skalada sunulur. Bu bakımdan değerlendirildiğinde N&D kedi maması markasının ürünleri kediniz için özel bir mama seçmeniz de kolaylık sağlar. Minimum karbonhidrat oranı ve yüksek protein değerleriyle N&D kedi mamaları yetişkin kediler tarafından da beğenilerek tüketilir. 

N&D Kedi Maması İçerikleri

N&D kedi maması içerik bakımdan oldukça faydalı ve kedinizin sağlığını olumlu yönde etkileyecek besin içeriklerini barındırır. Aynı zamanda ürünler daima taze etten ve protein değeri açısından yüksek besinlerden üretilerek sunulur. Bunun yanı sıra ürünlerin içeriğinde vitaminler, minerallerle birlikte sebze ve meyvelere de yer verilir. Ayrıca bazı kedi maması ürünlerinde şifa etkisine sahip olan bitki içerikleri de bulunur. 

Genel olarak N&D yetişkin kedi mamalarının hepsinde kolayca asimile edilebilen hayvansal yağlar tercih edilir. Aynı zamanda nd yetişkin kedi maması içeriği minimum karbonhidrat oranına sahiptir. Böylece kedinizin sağlıklı ve doğru beslenebilmesi açısından değerlendirebileceğiniz ürün içeriklerini sunar. Birçok farklı şekilde ve tatta kedi maması içeriği bulunur. Tahıllı veya tahılsız ürünlerin yanı sıra her kedi mamasında et, meyve ve vitamin bileşimleri sağlanır. Yüksek kaliteye sahip olan meyve ve sebze katkıları ile de mamaların kedileriniz için daha sağlıklı olması hedeflenir. 

N&D Yetişkin Kedi Maması Çeşitleri

N&D yetişkin kedi mamaları faklı gramajlar ile satışa sunulur. Bu bağlamda nd yetişkin kedi maması 10 kg veya 5 kg şeklinde alabilirsiniz. Bununla birlikte 1,5 kg şeklinde de satılan kedi mama çeşitleri de mevcuttur. Yetişkin kediler için yaş mama, ödül maması gibi içerikler de sunulur. Bunun yanı sıra yetişkin kedi maması çeşitleri genel bir kategoriye de ayrılır. Beyaz etli, kuzu etli, az tahıllı, balkabaklı, alabalıklı veya portakallı gibi ürün alternatifleri de vardır. 

Kedinizin en beğeneceği türden bir kedi maması tercih edebilmeniz için öncesinde en düşük gramaja sahip olan ürünü alabilirsiniz. Böylece kediniz mamasını beğenirse diğer kedi maması çeşitlerini de ve yüksek gramajlı ürünleri de değerlendirebilirsiniz. 

N&D Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması

N&d prime kuzu etli yetişkin kedi maması kedilerin hayır diyemediği mamalardan biridir. Kuzu etinin yanı sıra çeşitli gıdalar ile birleştirilerek sunulan çeşitli kedi mamaları da vardır. Bu mamalar arasında yaban mersini, kılçıksız buğday ve yulafı, quinoa digestion gibi içerikler de yer alır. Belirtilen ürünler ayrıca tahıllı, tahılsız, az tahıllı veya kısırlaştırılmış kedilere yönelik olarak da karşınıza çıkar. Bu bağlamda kedinizin durumuna göre en uygun olan kuzu etli kedi mamasını alabilirsiniz. Tüm bu ürün seçenekleri N&D kedi maması markasında bulunur. 

N&D Ocean Balık ve Portakallı Yetişkin Kedi Mamaları

Düşük tahıllı özelliği ve yüksek protein içeriğine sahip olan n&d ocean balık ve portakallı yetişkin kedi maması beğenilen yetişkin kedi mamalarından biridir. Morina balığı ve portakaldan oluşan mamada ayrıca oldukça az miktarda tahıla yer verilir. Böylece kedinizin mama tüketimi sürecinde herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmasının da önüne geçilir. Koruyucu veya katkı maddesi içermeyen ocean balık ve portakallı yetişkin kedi mamasını kısırlaştırılmış kedileriniz için de tercih edebilirsiniz. 

N&D Balkabaklı Geyik Etli ve Elmalı Yetişkin Kedi Mamaları

Balkabaklı geyik etli ve elmalı kedi mamaları N&D mama markasının bünyesinde yer alan ürünlerden biridir. N&d balkabaklı geyik etli ve elmalı yetişkin kedi maması içeriği bakımından da zengin minerallere ve vitaminlere sahiptir. Bu sayede kedinizin ihtiyacı olan bağışıklık sistemini güçlendirecek besin değerlerini de mama sayesinde alabilir. Kuzu Eti ve kurutulmuş kuzu eti, bezelye nişastası, kuru kabak, tavuk yağı, ringa balığı, kuru havuç, sünmüş yonca unu, maya özü, kuru elma ve zerdeçal gibi içeriklere sahiptir. Zengin bir içeriğe sahip olan balkabaklı geyik etli ve elmalı kedi maması kısırlaştırılmış yetişkin kediler için uygundur. 

N&D Prime Tavuk ve Narlı Yetişkin Kedi Mamaları

N&D tahılsız tavuk ve narlı yetişkin kedi maması kedilerin favori mamalarından biridir. Tahılsız bir şekilde üretimi gerçekleştirilen mamanın içeriği de tamamen doğal gıda takviyelerinden oluşur. Bu bağlamda kedinizin sağlığını tehlikeye sokacak türden bir içeriğe de sahip değildir. Aynı zamanda n&d prime tavuk ve narlı tahılsız yetişkin kedi maması kedilerin etçil içgüdüleri bakımından sıklıkla tüketilen ve beğenilen mamalar arasında yer alır. Zor beğenen yetişkin kediler için tahılsız tavuk ve narlı kedi maması alabileceğiniz ürünlerden biridir. 

N&D Kuzu ve Yaban Mersinli Yetişkin Kedi Mamaları

N&D markasına ait olan birçok farklı yetişkin kedi mamasından biri de kuzu ve yaban mersinli kedi mamasıdır. Kuzu etinin doğal koşullar ile işlenmesinin ardından yaban mersini meyvesiyle aroma katılması sayesinde üretilir. Birçok kedi için beğenilen bir tada sahip olan kuzu ve yaban mersinli yetişkin kedi mamaları oldukça ilgi görür. Aynı zamanda besin değerleri bakımından da kedilerin sağlığı açısından çeşitli faydalara sahiptir.

Tahıla alerjisi olan veya tahılsız beslenmesi gereken yetişkin kediler için N&D bünyesinde tahılsız olarak da üretilen bir üründür. Bu bağlamda kuzu ve yaban mersinli tahılsız yetişkin kedi mamasını online olarak da rahatlıkla temin edebilirsiniz. 

N&D Yetişkin Kedi Mamaları Sağlıklı mı?

Doğal yapıları gereği etçil olan kediler için N&D markası bünyesinde yetişkin kedi mamaları yer alıyor. Kedi mamalarının içeriğinde hiçbir şekilde yapay maddeler veya kimyasalların kullanılmadığı teyit edilmiştir. Bu bağlamda N&D yetişkin kedi mamaları rahatlıkla kullanabileceğiniz, sağlıklı mama içeriklerinden oluşur. N&D Yetişkin Kedi Mamalarında Katkı Maddesi Kullanılıyor mu?

N&D yetişkin kedi mamalarının hiçbirinde yapay içerikler veya katkı maddelerine yer verilmez. Doğal yollar üzerinden yetişkin kedi mamaları ve çeşitleri üretilir. Bu bağlamda birçok farklı içeriğe sahip olan, kedilerin sağlıklarına zarar vermeyecek türden kedi mamaları üretilmektedir. 

N&D Yetişkin Yaş Mama veya Ödül Maması Var mı?

N&D markası bünyesinde her çeşitte yetişkin kedi maması bulabilmeniz mümkündür. Bu bağlamda mağazada yetişkin yaş mamaları ve ödül mamaları da vardır. Gramaj farklılıklarının yanı sıra bu ürünlerde aroma ve içerik çeşitliliğini de görebilmeniz mümkündür. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

N&D Yetişkin Kedi Maması Fiyatları

426 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Tat
Toplam 48 / 426 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?