Yetişkin Kuru Kedi Mamaları Kampanyalı ve İndirimli Fiyatlarla Burada

Evinizde, sokağınızda, bahçenizde, yazlığınızda yaşayan kedilerinizi kaliteli besin kaynaklarından üretilen mamalarla besleyerek onların gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Çeşitli markalara ait yetişkin kedi mamaları güçlü üretim tesislerinde kedilere özel bileşenlerden oluşur. Özel formüllerle hazırlanan bu gıda ürünleri arasında dört ayaklı dostlarınız için mükemmel seçenekler bulabilirsiniz. Kuru kedi mamaları arasında yetişkin, kısırlaştırılmış ve diyet mama alternatifleri de size sunulur.

Kaliteli ve Lezzetli Mamalar

Güvenilir markalar tarafından hazırlanan kuru ve yaş mamalar kedilerinize verebileceğiniz değerli besin kaynakları arasında yer alır. Kedilerinizin sağlıklı gelişimleri, diş, tırnak, deri ve tüy kalitelerinin yüksek olması için ev yemekleri onlara uygun değildir. Son derece hijyenik koşullarda üretilen mamaların kullanımı da pratiktir. Yüksek protein içeriğiyle kedilerinize ihtiyaç duydukları her türlü besin, vitamin ve mineral desteğini sağlayan mamalar aynı zamanda bağışıklıklarına da destek olur. Yetişkin kedi mamaları aminoasitler ve proteinler içerir. Bunlar, kedinizin kan dolaşımında, tüy kalitesinde, kaslarının ve derisinin gelişiminde önemli rol oynar. Kedilerinizin sağlıklı bir kalp ve görme yetisine sahip olmaları için en iyi mineral ve vitamin katkıları mamalarda yer alır. Mamaların tane şekil ve boyutları da kedilerinizin diş sağlığını korumaya yöneliktir. 

Yetişkin kedi mamalarının dört ayaklı dostlarınıza birçok faydası bulunur: 

  • Kedi mamaları kedilerin sindirim sistemlerine özel formüle edilir.
  • Mamalar içeriklerindeki elementler, çeşitli vitaminler, mineraller, proteinler sayesinde kedilerinizin metabolizmalarının düzenli çalışmasını sağlar. 
  • Kaliteli mamalarla beslenen kedilerin tüy ve deri kaliteleri iyileşir. 
  • Özel ihtiyaçları olan kedilere özel formüle edilen mamalar bulunur. 
  • Mamalar kedilerinizde ishale sebep olan bakterilere karşı koruma sağlar. 

Zengin İçerikli Mamalar

Ürünlerin içeriklerinde bulunan besin dengeleri kedilerinizin zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekler. Probiyotik, K, C ve benzer vitaminler doğal bağışıklık güçlendirici görevi görür. Somon, tavuk, tavşan, kuzu, pirinç, mısır, nişasta, tahıl, hindi, deniz ürünleri, balkabağı ve yaban mersini gibi kuru meyveler gibi besinlerden üretilen mamalar kedilerinizi mutlu eder. Damak zevki olan hayvanlar olarak bilinen kediler dengeli beslendiklerinde gözleri, tüyleri, derileri daha parlak olur. Kısırlaştırılmış kediler için de farklılık taşıyan mamalar bulunur. Bu mamalar dostlarınızın böbrek ve idrar keselerinde taş oluşumunu engellemeye yönelik geliştirilmiş, yüksek sindirilebilirliğe sahip mamalardır. 

Kedi mamalarıyla ilgili bilmenizin fayda sağlayacağı bazı noktalara göz atmanız gerekebilir: 

  • pH6 içeriğine sahip mamalar, kedilerinizde struvit oluşumunu engelleyerek böbreklerine ekstra koruma sağlar. 
  • Mamalar kedilerinize zararlı boya ve kanserojen madde içermez.
  • Mamaların üzerlerinde yazan son kullanma tarihine kadar tüketilmeleri tavsiye edilir. 
  • Mamalar kalsiyumun emilimini artırır ve LDL kolesterol seviyesinin düşmesini sağlar. 
  • Vitamin E ve selenyum içerikli mamalar anti aging etkisi sayesinde serbest radikallere karşı kedilerinizin hücrelerini korur. 

Yetişkin Kedi Maması Fiyatları 

Mama çeşitleri kedilerinizin organizmalarında stres ve gıda toleransı yaratmayacak şekilde üretilir. Onlara üst segment beslenme imkanı sağlayan ürünler doğal içeriklidir. Kedilerinizi optimum seviyede beslemeniz önem arz eder. Fazla besin vermeniz ya da onları yetersiz beslemeniz kedilerinizin üzerlerinde eşit oranda olumsuz etki yaratır. Mamaları oda sıcaklığında servis etmeniz, yanında mutlaka temiz su vermeniz gereklidir. Ürünler açıldıktan sonra nemden uzak tutulmaları, buzdolabında saklanmaları ve en geç dört gün içinde tüketilmeleri önemlidir. Üretim tarihinden itibaren saklanma koşulları genellikle 18 ay olarak belirlenir. Zaman zaman mama değişiklikleri önerilmekle beraber, geçişlerin aşamalı olmaları gerektiği de gelen bilgiler arasında yer alır. Yetişkin kedi maması fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Mama miktarı, içeriği, markası ve belli parametreler fiyatlandırmada etkili unsurlar arasında yer alır. Yetişkin kediniz için kaliteli, çeşitli ve uygun mamaları Hepsiburada.com'da bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yetişkin Kedi Maması Fiyatları

6789 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Gramaj
Toplam 47 / 6789 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?