Netflix Hediye Kartları

Son yılların en popüler film ve dizi izleme platformu olan Netflix, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yaygın bir kullanım ağına sahip. Cep telefonunuz, bilgisayarınız, tabletiniz ve tabii ki akıllı televizyonlarınızdan bağlanabileceğiniz Netflix platformu, her ay güncellediği yerli ve yabancı dizi, film ve belgesellerle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Bünyesinde kendi yapımlarına da yer veren platform sayesinde size yalnızca modunuza göre bir film, dizi ya da belgesel seçip arkanıza yaslanmak kalıyor.

Reklamsız İçerikler

İnternet üzerinden abone olarak içeriklerine ulaşabileceğiniz Netflix, duraklatma, hızlı ileri ve hızlı geri alma imkanının yanı sıra reklamsız bir seyir zevki de sunuyor. Tüm dünyada abone sayısı 150 milyonu aşan bu eğlenceli ve kaliteli platformdan mahrum kalmamak için siz de kendiniz ya da arkadaşlarınız için Netflix hediye kartı alabilir, sınırsız sayıda içerikten dilediğinizi seçerek izleyebilirsiniz. Netflix Hediye Kartı ile yeni veya mevcut aboneliğinizi ödeyebilir ya da kartınızı arkadaşlarınıza, ailenize ve daha birçok kişiye hediye olarak verebilirsiniz. Online Netflix Hediye Kartı ile yerinizden kalkmadan ve kredi kartı kullanmadan sadece birkaç dakika içinde bu ayrıcalıklı dünyaya adım atabilir, ön ödemeli üyelik ile tüm bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Dilediğiniz Paketi Seçin

Hepsiburada.com’dan alacağınız Netflix Hediye Kartı’nın TL karşılığı ile aşağıda yer alan Netflix paketlerinden sizin için en uygun olanını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Hediye kartınızın miktarının paket ücretlerinden fazla olması durumunda kalan bakiyeniz korunacak ve eksiksiz şekilde bir sonraki aya devredecektir. Dilerseniz üzerine bakiye ekleyerek tekrardan paket alımı gerçekleştirebilir, Netflix'in sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmaya devam debilirsiniz. Netflix platformu üç farklı paket seçeneği sunmaktadır.

Netflix Özel Paket: Farklı cihazlardan aynı kod ile aynı anda 4 farklı kişinin yararlanabildiği bu pakette, HD - Ultra HD (1080p/4K) çözünürlükle yayınları izleyebilirsiniz.

Netflix Standart Paket: Farklı cihazlardan aynı kod ile aynı anda 2 farklı kişinin yararlanabildiği bu pakette, HD (720p) çözünürlükle yayınları izleyebilirsiniz.

Netflix Temel Paket: Sadece tek bir kullanıcının yararlanabildiği bu pakette, Standart Paket’te sunulan çözünürlük geçerlidir.

Netflix Hediye Kartınızı Kullanırken

Netflix Hediye Kartınızı kullanmak için elinizdeki kodu girmeniz yeterlidir. Bunun için, eğer hediye kartınız fiziksel olarak elinizdeyse, kartınızın arkasındaki folyoyu kazımanız ve "netflix.com/redeem" adresine gidip kodu girmeniz gerekmektedir. Zaten bir Netflix hesabınız varsa, Hesap sayfasından hediye/promosyon kodunu kullan seçeneğini işaretleyerek kodunuzu girebilirsiniz. Hediye kartınızda olan miktar, anında hesabınıza eklenecektir. Eğer hediye kartınızı e-posta ile aldıysanız, e-postada yer alan PIN kodunu yine aynı yöntemle kullanabilirsiniz. PIN kodunu girmek için e-postada size bir bağlantı sunulduysa, bağlantıyı takip etmeniz yeterli olacaktır. Netflix Hediye Kartında yer alan kodu aktif ettiğiniz andan itibaren, şayet halihazırda bir aboneliğiniz varsa, hediye kartınızın bakiyesi kadar miktar faturanızdan düşülür.

Hesabımda kaç adet Netflix Hediye Kartı kullanabilirim?

Hesabınızda istediğiniz kadar hediye kartı kullanabilirsiniz. Eklediğiniz her hediye kartında bakiyeniz artacak, siz de Netflix avantajlarından faydalanmaya devam edebileceksiniz.

Netflix Hediye Kartının bir geçerlilik süresi var mı?

Netflix Hediye Kartının geçerlilik süresi yoktur. Hediye kartınızı istediğiniz zaman hesabınıza yükleyebilir ve seçtiğiniz paket ve kullanım sürenize göre bakiyenizde ne kadar kaldığını görebilirsiniz.

Hediye bakiyem aylık bir paket için yeterli değilse ne olur?

Eğer başka bir ödeme yöntemi kullanmıyorsanız, hediye kartında bulunan bakiyeniz kadar izlemeye devam edebilirsiniz. Bakiyeniz azalmaya yakın bilgilendirilir, ayın kalan kısmında tüm yayınlardan faydalanabilirsiniz. Hediye kartınızın bakiyesi bittiğindeyse başka bir hediye kartı ile bakiyenizi artırabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Netflix Hediye Kartları

.
Marka
.
Konumseçilmedi
DSACategoryId/80753000/80755018/netflix