Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Noki
Noki Telli Dosya Eco 4828 Mavi 50'li

Noki Telli Dosya Eco 4828 Mavi 50'li

Noki
74,00 TL
( / adet)
seçenek
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (81)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

74,99 TL
79,00 TL
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15056

Noki telli dosya Eco 4828 Mavi 50'li paket, ideal belge düzenleyiciler arasında yer alıyor. Çoklu plastik dosyaya yer veren özel paket içeriği, her lazım olduğunda dosya arayışa girme meşakkatinden sizleri kurtararak işinizi kolaylaştırıyor. Ürünün oldukça geniş bir kullanım alanı bulunuyor. Farklı yaş gruplarından hemen herkesin ihtiyaç duyabileceği kırtasiye malzemesi, hem iş ve eğitim hayatında hem de gündelik yaşamda lazım olabiliyor. Kaliteli plastik materyalden imal edilen dosyalar, çevresel etkilere belli oranda direnç gösteriyor ve içerisindeki belgeyi koruma altına alıyor. En fazla tercih edilen ofis ve kırtasiye markaları arasında yer alan Noki kalitesi ile gelen ürün grubu, kullanım sürecinde olduğu gibi satın alımda da sizleri memnun ediyor. 50 adet telli dosya fiyatı avantajlı olması ile öne çıkıyor.

Kaliteli ve Ergonomik Telli Dosya

Büro ve ofis ortamlarının vazgeçilmezlerinden olan Noki marka telli dosya, önemli evrakların zarar görmeden muhafaza edilmesinde önemli rol oynuyor. Farklı departmanlardaki dokümantasyon süreçleri ya da aynı birimdeki farklı içeriğe sahip belgeler, telli dosya içerisine yerleştirilerek arşivlenebiliyor. Bununla birlikte bir yerden bir başka yere evrak taşınması gerektiğinde, okul için proje teslimi zamanlarında ya da fatura, kira sözleşmesi gibi belgeleri korunaklı şekilde saklamak gerektiğinde de devreye Noki telli dosya devreye giriyor. Örneğin, bir kamu kuruluşuna ya da özel bir işletmeye evrak teslim etmeniz isteniyorsa söz konusu evrakı doğrudan telli dosyaya yerleştirerek ya da uygun boyutlu gömlek dosyaya koyup telli dosyaya ekleyerek götürmeniz mümkün oluyor. Ürünün önemli bir diğer işlevi ise doküman düzenleyici görevi görmesi oluyor. Noki mavi renkli telli dosya, özen gösterilmesi gereken dosyalama sürecini başarı ile yönetmenizi sağlıyor. Belgeleri içeriğine, tarihlerine ya da önem sıralarına göre dosyaya ekleyip saklayabilir, lazım olduğunda uzun arayışlara girmeden anında bunlara erişim sağlayabilirsiniz.

Noki Telli Dosyanın Özellikleri

Noki telli dosya, 50 adet özel paketi ile sizlere sunuluyor. Polipropilen materyalden imal edilmesi sayesinde kaliteli ve sağlam bir yapı sergiliyor. Sağlamlık, dosyaları uzun yıllar boyunca kullanabilmenizde etkili olan önemli faktörler arasında yer alıyor. Jelatinin de ham maddesi olan polipropilen dayanıklı yapısına karşın hafif olması ile de öne çıkıyor, böylece çok evrak taşımanız gerektiğinde dahi ürünün kendi ağırlığı size hiç ekstra yük bindirmiyor. A4 kâğıt boyutu için uygun olan kırtasiye ürününe 170 sayfa kâğıt türü evrak yerleştirilebiliyor. Bu geniş kapasite, bir arada bulunması gereken kâğıtları tek bir dosya içerisinde muhafaza etmenize olanak tanıyor. A4 kâğıt boyutu formatı, dosyaları standart model hemen her tür sırt çantasında ve evrak çantasında taşımanızı sağlıyor. Noki telli dosya mavi rengi ile dikkat çekici görünmeyi de ihmal etmiyor.

Kullanışlı ve Pratik Ofis Ürünü

Noki telli dosya 50’li özel paketi ile çoklu işlemlerinizde her daim elinizin altında! Her bir dosyanın uzun süre kullanım olanağının bulunması da buna eklendiğinde, ürünün ne denli faydalı olduğu kendini belli ediyor. Belgelerin kaybolması, zarar görmesi ya da yıpranmaya bağlı olarak yazıların kâğıt üzerindekilerin silinmesi gibi problemler, bu sade fakat işlevsel kırtasiye malzemesi ile ortadan kalkıyor. Sol kenarda yer alan ve dosyaları klasöre yerleştirmenize yarayan alan özel bölge de fonksiyonelliği ve güvenliği artırıyor. Şeffaf tasarımlı ön kapak, evrak içeriklerini rahatlıkla görmenizi sağlıyor. Böylece aradığınız evrakı bulmak için her seferinde dosya kapağını açma meşakkatinden sizleri kurtarıyor. Transparan ön kapakta yer alan bilgi etiket alanı da bu anlamda fayda sağlıyor. Etiket alanına, dosya içerisindeki belgenin ne olduğunu belirten yazı şerhi düşebilirsiniz. Tüm bu nitelikleri bünyesinde barındıran Noki 50’li telli dosya, uygun fiyatlarla sizlere ulaşıyor.


Noki Telli Dosya Eco 4828 Mavi 50'li

Ofislerde kullanılan temel kırtasiye malzemeleri arasında yer alan Noki telli dosya, evrakların kendi içerisinde gruplandırılmasına yardımcı olur. Noki telli dosya sayesinde evraklarınızı tarih, konu ya da önem sırasına göre sıralayarak güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 

Dayanıklı Tasarım

 • Noki ‌Eco Telli Dosya, mavi renkteki 50 adet telli dosyayı tek bir poşet içerisinde barındıran ekonomik bir pakettir.
 • Belgelerin kaybolma ve zamanla deforme olma ihtimallerini en az seviyeye indirir.
 • Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen Noki ‌Eco Telli Dosya ürünlerini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.
 • Telli dosyanın ön kapağının şeffaf olması bakımından evrakların içeriğini görebilirsiniz. 
 • Telli şeffaf dosyaları, evrak arşivlemede ya da toplantı ve sunumlarda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

 • Telli Dosya Sayısı: 50
 • Malzeme: Polipropilen malzeme
 • Boyut: A4 boyutu
 • Evrak Depolama Kapasitesi: 170 sayfa
 • Renk: Mavi

Telli Dosya Kullanımı

Evraklarınızı telli dosyaya yerleştirmeden önce poşet dosyalara koyabilirsiniz. Daha sonra poşet dosyalarınızı sırasıyla telli dosyalara geçirebilirsiniz. Kâğıt dosyalarınızı delgeç yardımıyla delerek de telli dosyaya yerleştirebilirsiniz. Telli dosyanın ortasında kilit mekanizması yer alır. Kilit mekanizması, şeffaf dosyaların kaymasına ya da düşmesine engel olur. Telli dosyalardaki teli kıvırarak sabitleyebilirsiniz. Dosyanın sol kısmındaki şeridi yuvasından çıkararak üzerine evrakların ismini yazabilirsiniz. Dosyalarınızı numaralayarak arşivlemeniz aradığınız dosyayı kolay bulabilmenize olanak tanır. Telli dosya sayesinde belgelerinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve gruplandırabilirsiniz. Telli dosya kullanarak belgelerinizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz. 

Kırtasiye Malzemelerinde Güvenilir Marka: Noki

Ofislerde ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerini üreten Noki, doğa dostu ürünleriyle büyük beğeni toplar. Dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle Avrupa'da da faaliyet gösterir. Pek çok ülkeye ürün ihraç eder. Dosyalama ürünleri başta olma üzere kişilere geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunar.


Ofislerdeki temel kırtasiye malzemelerinden biri de telli dosyalardır. Tüm önemli evrakları zarar görmeden saklamanın önem taşıdığı iş yaşantısında, dosyalama özen isteyen bir konudur. Noki Eco Telli Dosya, evraklarınızı ister konularına ister tarihlerine isterseniz de önem sırasına göre çeşitli şekillerde sıralayıp güvenle saklamanızı sağlar.

Kaliteli Malzemeler, Ergonomik Tasarım

 • ‌Noki ‌Eco Telli Dosya Mavi, 50 adet telli dosyayı tek poşet içerisinde bulabileceğiniz ekonomik bir paket halinde sunulur.
 • Noki ‌Eco Telli Dosya ürünleri, kaliteli malzemeden üretilmiş olup uzun yıllar rahatlıkla kullanımınıza uygundur. 
 • Çalışma yaşantısında her geçen gün sayısı artan belgelerinizi, kaybolma ve zamanla deforme olup okunmaz hale gelme ihtimallerine karşı Noki Eco Telli Dosya ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. 
 • Şeffaf ön kapağı sayesinde evrakların içeriğini görebileceğiniz rahat bir kullanıma sahip olan telli dosyalar ile tüm ‌A4 boyutundaki kağıt evraklarınız ofisinizde güvenle arşivlenebilir. 
 • Arşivlemenin yanı sıra telli şeffaf dosyalarınızı, toplantılarda ve yapacağınız sunumlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • ‌Polipropilen malzemeden üretilmiştir.
 • 170 sayfa kağıt evrak depolama kapasitesine sahiptir. 
 • 50 adet üründen oluşur. 
 • ‌A4 boyutu için uygundur.

Noki Hakkında

‌Noki 22 yıldır ofislerde ihtiyaç duyulan ‌polipropilen bazlı, doğa dostu olan dosyalama ürünlerini; klasörleri, ayraçları, çocuk defter ve kitap kaplıklarını, beyaz yazı tahtalarını, mantar panolarını üreten en kapsamlı markadır. Avrupa’da da  faaliyet gösteren marka, 40 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Kullanım

Telli dosyalara depolayacağınız evrakları dilerseniz öncelikle şeffaf poşet dosyalara yerleştirerek telli dosyaya takabileceğiniz gibi, delgeç yardımıyla belgelerinizin kenarlarını delerek de telli dosyaya geçirebilirsiniz. Evraklarınızı telli dosyaya yerleştirdikten sonra, dosyadan kurtularak dökülüp kaybolmalarını ve karışmalarını önlemek adına, dosyanın içerisindeki teli kıvırarak sabitlemeniz gerekir. Evraklarınızı yerleştirdikten sonra, her bir telli dosyanın içeriğinde bulunan evrakları belirtmek ve daha sonra kolayca bulabilmek adına, dosyanın şeffaf kapağının sol kısmında bulunan kağıt şeridi yuvasından çıkarıp evrakların ismi veya konusunu yazabilir, dosyalarınızı numaralandırarak arşivleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ‌Noki ‌Eco Telli Dosya ürününü sepetinize ekleyerek hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Adet 50 Adet
Ürün Grubu Dosya
Ürün Telli Dosya
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OFISNOK4828-M
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön