Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Numbers
Numbers Logic & Creativity

Numbers Logic & Creativity

Numbers
172,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (9)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

189,99 TL
217,55 TL
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60002721
Numbers Logic & Creativity
Numbers Oyunu
Numbers Oyunu Çocuklarınıza Matematiği Sevdirecek Çok Güzel Bir Akıl Oyunudur. Bu Oyun Mantık Yürütme, Tümevarım Ve Basit Denklem Çözümü Becerisi Kazandıran Bir Oyundur.
Amaç:
Zorluk Derecesi Ve Kazanımları Birbirinden Farklı 3 Kitapçıktaki Görsel İpuçlarını Kullanarak Toplama, Çıkarma, Çarpma Ve Bölme İşlemlerini Yaparak Rakamları Doğru Yerlerine Yerleştirmek.
Oyun İçeriği
Oyunda 1 Oyun Zemini, 16 Oyun Rakamı Ve 3 Oyun Kitapçığı.
Nasıl Oynanır
Oyun İçeriğinde Çıkan 3 Farklı Kitapçıktan İlki İle Başlanır. Başlangıçta Rakamları Bilinenden Bilinmeyene (Tümevarım) Metoduyla 3X3'Lük Alana Yerleştirmemiz İstenir. İlerleyen Aşamalarda Dokuz Bölmenin Herhangi Bir Yerine X İşareti Konulup Rakamın O Yere Yerleşemeyeceğini İfade Ederek Yerinin Bulunması İstenir. Kitapçıkta İlerledikçe Zorluk Derecesi Artmaya Devam Eder.
İkinci Kitapçığa Geçildiğinde İse Oyun Alanı Üzerinde Yer Alan Harfler De İşin İçine Girecektir. Bu İse Çocukta Bir Bilinmeyenli Denklemin Temelini Atmış Olacaktır. Bu Kitapçıkta Toplama, Çıkarma Ve Büyüklük Küçüklük Kavramları Da İşin İçine Girmiştir. Oyunda Yine Zorluk Derecesi Artarak Devam Edecektir.
Üçüncü Kitapçıkta İse Oyun Alanının Tamamı Kullanılacaktır. Rakamlar Üçlü Veya Dörtlü Kombinasyonlar Halinde Verilerek Yerleştirilmesi İstenmektedir. Burada Artık Olasılık Ve Kombinasyon Sayısı Artmıştır. Bu Kitapçıkta Çarpma Ve Bölme İşlemleri De Eklenerek Zorluk Derecesi İyice Arttırılmıştır.
Böylece Çocuğunuzda Matematiğin Temeli Hem Matematiği Sevdirerek Hem De Eğlenceli Bir Yolla Atılmış Olacaktır.
Numbers Oyununun Kazanımları
6 Yaş Seviyesinden Başlayarak Oynanabilecek Numbers Oyunu Mantık Yürütme, Üretkenlik, Problem Çözme, Bağlantısal Düşünme, Soyut Düşünme, Dikkat Ve Konsantrasyon Becerisini Geliştiren Bir Oyundur.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000CWCX6
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön