Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pro Line Parfümsüz Topaklanan Kedi Kumu 10 Lt (2 Adet)

Pro Line
144,50 TL (Adet 72,25 TL)
(72,25 TL / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (16)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

145,00 TL
(TL72,50 / adet)
155,00 TL
(TL77,50 / adet)
DSACategoryId/2147483616/560074/561355/60003586

Evlerin neşesi haline gelen kedilerin en temel ihtiyaçlarından biri de hijyenik bir ortamda tuvalet ihtiyaçlarını gidermektir. Ancak kapalı kedi tuvaleti kullanılsa dahi, koku oluşumunu engellemek için kokuyu kendi içerisinde absorbe eden bir kedi kumu kullanmak gerekir. Bunun yanı sıra kedi kumlarının iyi bir şekilde topaklanması da günlük temizleme esnasında kedi sahibinin hayatını kolaylaştıran ve tuvalet ortamını kedi için daha sağlıklı hale getiren önemli bir unsurdur. Pro Line Parfümsüz Topaklanan Kedi Kumu, hem patili dostların daha hijyenik bir ortamda tuvalet ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olur hem de kedi sahipleri için oldukça kullanışlı bir seçenektir.

Pro Line Topaklanan Kedi Kumu ile Kedinizin Sağlığını Koruyun

Pro Line Topaklanan Kedi Kumu, ev ortamında beslenen kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını en steril ortamlarda gidermeleri ve tuvalet eğitimi konusunda çok daha başarılı sonuçlar elde edilmesi için özel olarak üretilmiştir. %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olması da Pro Line marka parfümsüz topaklanan kedi kumunu çok daha tercih edilir kılar. Pro Line parfümsüz topaklanan kedi kumu içerisinde tamamen doğal bileşenlerin bulunması ürünü kedinizin sağlığı için de faydalıdır ve ona zarar verecek kimyasallar içermez. Pro Line parfümsüz topaklanan kedi kumu aynı zamanda sıvıyı içine hapsederek anında topaklaşma sağlar. Bu özelliği ise kumun ıslak kalmasını ve buna bağlı olarak da bakteri üretmesini engeller. Bakteri üretmeyen kum ise kedilerin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Anında topaklanma özelliği günlük kum temizliği esnasında kedi sahipleri açısından da avantaj sağlar. Topaklanan sıvı kürek yardımıyla kolayca alınabilir ve böylece kedinizin kumunu daima tertemiz bir şekilde tutabilirsiniz.

Pro Line Parfümsüz Topaklanan Kedi Kumu ile Daha Az Koku

Evlerde bulunan kedi tuvaletleri söz konusu olduğunda ortaya çıkan en büyük sorunlardan biri de koku oluşumudur. Pro Line parfümsüz topaklanan kedi kumu, koku önleyici bir etkiye sahiptir. Sıvı ile temas durumunda bulunulan ortama hoş bir koku veren Pro Line parfümsüz topaklanan kedi kumu, kötü kokuların tuvalet etrafına ve oradan da evin içerisine yayılmasının önüne geçer. Parfümsüz bir içeriğe sahip olması ise yine kedilerin sağlığı açısından oldukça önemli bir detaydır. Böylece hem evlerinizde hayatınızı renklendiren kedilerin sağlığını koruyabilir hem de kişisel alanınızda istenmeyen kokuların oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra Pro Line marka parfümsüz topaklanan kedi kumu, minimum düzeyde tozlanma yaparak daha hijyenik bir ortam oluşmasına da yardımcı olur. Bunun yanı sıra ürün, uzun süreli kullanım için de uygundur ve sık sık kumu tamamen değiştirmenize gerek kalmaz. Böylece bütçenizi korumak açısından da doğru bir adım atmış olursunuz.

Pro Line Parfümsüz Topaklanan Kedi Kumu HepsiBurada’da!

Ev kedileri için tuvalet ortamı oldukça önemli bir detaydır. Çünkü tuvaletlerini bu ortamda yapan kediler için hijyenik bir tuvalet ortamı oluşturmak oldukça önemlidir. Aynı zamanda satın alınan kedi kumunun kedi sahibi açısından da pratik ve kullanışlı olması gerekir. Pro Line parfümsüz topaklanan kedi kumu; kokuyu hapsetmesi, anında topaklanma sağlaması ve tozlanmaması özellikleri ile hem kedilerin sağlığı hem de kedi sahiplerinin hayatını kolaylaştırması açısından sıkça tercih edilir. Bunun yanı sıra Pro Line marka kedi kumu avantajlı fiyat seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Pro Line Parfümsüz Topaklanan Kedi Kumu 10 Lt (2 Adet) birimi ile kullanıcılara sunulur. Böylece tek seferde ve avantajlı bir fiyatla uzun süre kedinizin ihtiyacını gidermeyi başaracak kedi kumunu edinebilirsiniz. Siz de HepsiBurada üzerinden Pro Line topaklanan kedi kumunu detaylıca inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.


Pro Line Parfümsüz Topaklanan Kedi Kumu 10 Lt (2 Adet)
PROLINE TOPAKLAŞAN KEDİ KUMU 2X10 LT. PARFÜMSÜZ
%100 Doğal:
Proline kedi kumu içeriğinde tamamen doğal hammadeler kullanılması sebebiyle sizin ve kedinizin sağlığına zarar verecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır.
Emicilik Özelliği:
Proline kedi kumu, mükemmel topaklaşma etkisiyle sıvıyı içine çeker ve anında topaklaşır. Bu özelliği ile size ve kedinize zarar verebilecek her türlü bakterinin üremesinin önüne geçilmiş olur.
Minimum Tozlanma:
Proline kedi kumu üretilirken tüketicinin kullandığı ortamda tozlanma meydana gelmemesi için özel işlemlerden geçirilerek toz miktarı minimum düzeye indirgenmiştir.
Koku Önleyici Etkisi:
Proline kedi kumu çevreye kötü kokuların yayılmasını önlemesinin yanısıra, sıvı ile temas etmesi durumunda bulunulan ortama hoş bir koku verir.
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.
Koku Tipi Kokusuz
Kum Türü Topaklaşan
Tane Şekli İnce
Ürün Miktarı 10 lt
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000BS967
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön