Pro Plan Kısırlaştırılmış & Diyet Kuru Kedi Mamaları

Özellikle evde bakılan kedilerin yavruluk dönemlerini tamamladıktan sonra sürekli üreme içgüdülerini ortadan kaldırıp yaşam kalitelerini yüksek tutmak için kısırlaştırılmaları tavsiye ediliyor. Kısırlaştırma operasyonu yapılan kediler, normal mama çeşitleri tükettikleri takdirde hızlı biçimde kilo alabilecekleri ve sağlık sorunları yaşayabilecekleri için beslenme şekillerinin değiştirilmeleri fazlasıyla önem taşıyor. Kısırlaştırılmış ve diyet mama seçenekleri, operasyon geçiren kedilerin doğru ve dengeli şekilde beslenmesine olanak sağlıyor. Zengin bir ürün çeşitliliğiyle sunulan Pro Plan kısırlaştırılmış & diyet kuru kedi mamaları, farklı yaş, cins ve vücut yapısındaki kedilerin hayatlarına ideal şartlarda devam etmelerini mümkün hale getiriyor.

Düşük Yağlı ve Kolay Sindirilebilir Mama Çeşitleri

 • Pro Plan kısırlaştırılmış & diyet kuru kedi mamaları, kısırlaştırıldıktan sonra normal mamayla beslendikleri takdirde idrar yollarında taş oluşma risk bulunan erkek kedilerin güvenli biçimde beslenmesine imkan yaratıyor.
 • Kısırlaştırma işleminin ardından enerji seviyelerinde ciddi farklılıklar meydana gelen kediler, markanın kısırlaştırılmış ve diyet ürün çeşitleri sayesinde ihtiyaçlarının üzerinde gıda tüketmemiş oluyor.
 • Daha kolay sindirilebilir olmaları nedeniyle Pro Plan ürünleri, kedilerin sindirim sistemlerinin düzenli bir şekilde çalışmasına katkıda bulunuyor.
 • Markanın düşük yağ oranına sahip olan kuru mama çeşitleri, kilo sorunu yaşadığı için diyet yapması gereken kedilerin de imdadına koşuyor.
 • Et dışında hayvansal yağlar, balık yağı, sakatat, mineraller, mısır unu, buğday unu, soya unu, buğday lifi, kurutulmuş yumurta ve kurutulmuş kanatlı proteini gibi katkılarla zenginleştirilmiş olan Pro Plan kuru mama çeşitleri, kısırlaştırılmış kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını tamamen karşılıyor.
 • Kuru mama çeşitlerinin içerisinde herhangi bir renklendirici ya da tatlandırıcı madde yer almıyor.

Pro Plan Kısırlaştırılmış & Diyet Kuru Kedi Mamaları

Her kedinin favori lezzeti, değişkenlik gösterebiliyor. Farklı lezzetleri bir araya getiren Pro Plan kısırlaştırılmış & diyet kuru kedi mamaları, somon ve ton balıklı, hindi ve tavuk etli, morina ve alabalıklı, hindi etli ve pirinçli ürün seçenekleriyle sunuluyor. Karışık lezzetlerden hoşlanmayan kısırlaştırılmış kedileri de düşünen markanın, sadece somon balıklı ya da hindi etli kuru mama çeşitleri de bulunuyor. Besin tüketimi konusunda zenginlik yaratacağı için kedilerin markanın tüm kısırlaştırılmış mama çeşitlerini dönemsel olarak tecrübe etmeleri öneriliyor.

Doğru Beslenen ve Fit Görünen Kısırlaştırılmış Kediler

 • Pro Plan kısırlaştırılmış & diyet kuru kedi mamaları, 1,5 ile 10 kg arasında değişen paket seçenekleriyle ve 10+2 şeklindeki özel 12 kg paket alternatifiyle kedi besleyen kişilerin tercihine sunuluyor.
 • Markanın kısırlaştırılmış kedilere yönelik mama çeşitleri, 1 yaş ve üzerindeki tüm kedi türleri tarafından tüketilebiliyor.
 • Mama seçimi yapılırken kedinin kilosu ve bulunduğu dönem gibi çeşitli kriterlerin göz önünde bulundurulması, hayvanın beslenme ihtiyacının tam anlamıyla karşılanmasına yardımcı oluyor.
 • Kısırlaştırılmış ve diyet mamalarla önerilen miktarda ve öğün sayısında beslenen kediler, zayıfsa kilo almaya, şişmansa kilo vermeye başlayıp fit bir görünüm elde ediyor.
 • Özgün bir tasarımla üretilen Pro Plan kısırlaştırılmış & diyet kuru mama çeşitleri, sağlıklı böbreklerin desteklenmesini sağlıyor.

Pet Shop Ürünlerini ve Kedi Mamalarını Birlikte Sunan Setler

Pro Plan, hayvanseverlere kedi mamalarını çeşitli pet shop ürünleriyle birlikte alma seçeneği de sunuyor. Böylece ihtiyaç duyulan ürünler, bir arada temin edilebiliyor. Markanın sunduğu seçenekler sayesinde Pro Plan kısırlaştırılmış & diyet kuru kedi mamaları, konserve, yaş mama, mama kabı, taşıma çantası, tüy toplama eldiveni, tüy toplama rulosu, tüy bakım spreyi, tuvalet seti, kedi tuvaleti, kedi kumu ve eğitim spreyi gibi pet shop ürünleriyle set olarak alınabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pro Plan Kısırlaştırılmış & Diyet Kuru Kedi Mamaları

216 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Tat
Toplam 24 / 216 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560118/60006982/24004183/proplan