Mutlu, sağlıklı ve enerjik bir kediye sahip olmanın en temel yolu; minik dostunuz için özel olarak hazırlanan sağlıklı ve kaliteli mamalardan geçer. Hastalıklardan korumasının yanı sıra kedilerin genel yaşam kalitelerini de arttıran kedi mamalarının büyük bir dikkat ve titizlikle seçilmesi oldukça önem taşır.

Reflex markası kedi maması çeşitleri, yüksek besin değerleri ve kaliteli içerikleri ile kediniz için en doğru seçimlerden birisidir. Patili dostunuzun temel besin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilen Reflex kedi maması çeşitleri; içerdiği ideal mineral, vitamin ve protein miktarları sayesinde kedinizin tam ve dengeli beslenmesini sağlar. İştah uyandıran lezzeti ile kedinizin gönlünü kazanırken sağlığını ve gelişimini destekleyen içeriği ile de kedi anne ve babalarının vazgeçilmezi olur.Yavru kedi ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilen Reflex kedi mamalarının yanı sıra yetişkin kediler için hazırlanan Reflex yetişkin kuru kedi mamaları da tavuklu, kuzu eti ve pirinçli, somonlu ve hamsili gibi birçok seçeneğe sahiptir. Yüksek protein ve lifli içerikleri sayesinde kedinizin sağlığına olumlu katkı yapan Reflex kedi maması çeşitleri, sindirim sorunlarından tüy ve diş problemlerine kadar birçok konuda çözüm sunar. Kedi beslenmesi konusunda uzman kişilerce hazırlanan Reflex kedi mamaları, her ırka ve ihtiyaca uygun olacak şekilde formüle edilir. Bu sayede besin değeri yüksek, kaliteli mamalar ile beslenen minik dostunuz daha enerjik, daha neşeli ve daha sağlıklı olur.

Reflex Kedi Mamaları ile Lezzetli Öğünler

İçeriğinde yer alan buğday, mısır, pirinç gibi tahılların yanı sıra farklı aromalar ile de lezzetlendirilen bol proteinli Reflex kedi maması çeşitleri, ailenizin minik üyesine lezzetli öğünler sunar. Uzmanlar tarafından formüle edilerek kediniz için yeterli besin ögelerine uygun olarak hazırlanan Reflex mamalar, iştah uyandıran lezzeti sayesinde patili dostunuzun vazgeçilmezi olur. Dana etli, somonlu, kuzu etli ya da ciğerli yaş mama çeşitlerinden tavuklu, kuzu etli, somonlu ve hatta hamsili kuru mamalara kadar birçok enfes lezzet, Reflex kedi maması seçenekleri arasında yer alır.

Minik dostunuz, Reflex mamalar ne kadar lezzetli olursa olsun her gün aynı mamayı tüketmekten sıkılabilir; fakat Reflex kedi mamaları sayesinde seçenekleri çoğaltmanız ve kedinize çeşitlilik sunmanız oldukça kolaydır. Vitamin A, C, D, E, çinko, kalsiyum, fosfor, demir gibi birçok mineral ve vitamine sahip olan Reflex kedi mamaları arasından, her zaman kullandığınız çeşitten farklı bir kuru mamayı tercih edebileceğiniz gibi yaş mamaları da güvenle temin edebilirsiniz. Yaş mamaları tek başına kullanabileceğiniz gibi, kuru mamayla karıştırarak da kedinizin öğününe ekleyebilirsiniz. 1 paket yaş mamayı 1 öğün olarak değerlendirebilir ya da kedinizin yaşına, ırkına ve hareketliliğine bağlı olarak değişimler yapabilirsiniz.

Reflex Kedi Mamasının Faydaları

Reflex kedi maması, kedi beslenmesi konusunda uzman kişiler tarafından titizlikle hazırlanan oldukça kaliteli içeriklere ve yüksek besin değerlerine sahiptir. İçinde yer alan zengin vitamin ve minareler sayesinde kedinizin sindirim sisteminden tüy parlaklığına, diş problemlerinden tırnak kalitesine kadar birçok konuda fayda sağlar; dostunuzun hayat kalitesini arttırır.

Kediler için gerekli olan vitaminler, mineraller ve yağ asitlerini içerisinde bulunduran Reflex kedi maması çeşitleri sayesinde evcil hayvanınızın iç organları kadar cildi, tüyleri ve tırnakları da sağlıklı olur. Reflex kedi maması içeriğinde yer alan;

 • A vitamini; göz, diş, tırnak, tüy ve kemik sağlığı açısından oldukça faydalıdır.
 • C vitamini; bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • D vitamini; güçlü kemik ve dişler için gereklidir. Kedilerde böbrek sorunlarını azaltır.
 • E vitamini; bağışıklığı destekler, yaşlanmayı geciktirir.
 • B3 vitamini; cildi korur, enerji vererek yorgunluk sorunlarını giderir.
 • B7 vitamini; Biotin olarak da bilinir. Kemik sağlığı açısından çok faydalıdır. Cilt sorunlarını giderir, tüylerin daha sağlıklı ve parlak olmasını sağlar.
 • Taurin; göz ve kalp sağlığı için oldukça önemlidir. Hamile kedilerde hem üreme sağlığı hem de bebek gelişimi için oldukça dikkat edilmesi gerekir.
 • Çinko; cilt ve tüy sağlığı açısından fayda sağlar.
 • Demir; hücre yeniler.
 • Kalsiyum; kemik, iskelet ve diş sağlığını destekler.
 • Fosfor; sağlıklı hücre oluşumunu destekler.

Aynı zamanda kaliteli besin değerleri sayesinde kediniz için;

 • Tam ve dengeli beslenmenin yanı sıra lezzetli öğünler sunar.
 • Zengin içerikleri sayesinde minik dostunuzun gelişimine ve büyümesine katkı sağlar.
 • Bağışıklık ve sindirim sistemini kuvvetlendirir.
 • Şişkinlik ve diğer sindirim rahatsızlıklarını giderir.
 • Enerji kaybını ve yorgunluk hissini azaltır.
 • Kasları, organları ve sinir hücrelerini destekler.
 • Sağlıklı bir deriye sahip olmalarını sağlar.
 • Diş ve diş eti problemlerini giderir.
 • İstenmeyen yağlanma ve glisemi sorunlarını azaltır.
 • Tüy dökülmelerini azaltır, parlak ve sağlıklı tüylere sahip olmasını sağlar.

Her İhtiyaca Uygun Reflex Kedi Mamaları

Kedilerin de yaş ve fizyolojik dönemlerine bağlı olarak değişen besin ihtiyaçları olur. Reflex kedi maması çeşitleri arasında, kedi beslenme uzmanları tarafından kedinizin beslenme ihtiyacına uygun olarak tasarlanan kedi mamaları yer alır. Bunlar arasında uzun tüylü kediler için özel olarak geliştirilen “tüy yumağı problemi olan kediler için Reflex kedi maması” öne çıkar. Bu mama, evde bakılan uzun tüylü kedilerin tüy yutma problemleri için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan doğal lifler sayesinde kedinizin sindirim sistemini koruyarak yuttuğu tüylerden dolayı oluşacak tüy yumaklarını engeller. 12 aylıktan büyük kediler için tasarlanan bu özel Reflex kedi maması, kaliteli içeriği sayesinde ailenizin minik üyesinin dengeli ve sağlıklı bir beslenme düzeni oturtmasına ve vücut sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Reflex kedi maması seçeneklerinden öne çıkan bir diğer mama çeşidi ise kısırlaştırılmış kediler için hazırlanan Reflex kedi mamasıdır. Doğal liflerin yanı sıra L-Carnitin içeren Reflex kısırlaştırılmış kedi maması, kısırlaştırılan kedinizin kilo almasını engelleyecek ve idrar taşı oluşumunu önleyecek şekilde formüle edilmiştir. Kısırlaşan kedilerin dışında az hareketi olan, kilo almaya eğilimli ve aşırı kilolu kediler için de mükemmel bir seçimdir.

Reflex Kedi Ödül Çubukları

Patili dostunuzu eğitmek, motive etmek ya da bir davranışta bulunmasına teşvik etmek için gönül rahatlığıyla ödül mamalarından yararlanabilirsiniz. Davranış değişikliği yaratmayı hedeflediğiniz kedinizi lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı Reflex kedi ödül çubukları ile ödüllendirebilir, olumlu değişiklik göstermesi konusunda motive edebilirsiniz. Yetişkin kediler için tamamlayıcı mama yerine geçen kedi ödül maması tercihi yaparken aynı günlük mamasında olduğu gibi besin değerleri konusunda da dikkatli olmanız gerekir. Seçtiğiniz ödül maması kedinizin ihtiyacı olan besin değerlerini karşılamalı, tam ve dengeli beslenmesine yardım etmelidir. İhtiyacı olan vitamin, mineral, protein ve yağ miktarını karşılayacak düzeye sahip olmalıdır. Lezzeti ile hayranlık uyandıran Reflex kedi ödül çubukları, kedinizin ihtiyacı olan tüm besinleri içeren harika bir atıştırmalık seçeneğidir. Kedinizin hem sağlığı hem de eğitimi için biftekli, tavuklu, hindili ya da somonlu Reflex kedi ödül çubuğu çeşitlerinden birini tercih edebilir, patili dostunuz ile aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

Kedinizi, Reflex kedi ödül çubuklarıyla motive etmek istediğinizde, dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus vardır. Örneğin, ödül mamalarının da besleyici özellikte olduğunu ve belirli miktarlarda tüketilmesi gerektiğini unutmamanız gerekir. Aynı zamanda kedinizin günlük beslenmesine eklediğiniz ödül mamasının kalorisini hesaplamayı ve buna göre gündelik mama miktarında ayarlamalar yapmayı ihmal etmemeniz de gerekir.

Reflex Kedi Maması Fiyatları

Reflex kedi maması; farklı içeriklere, farklı çeşitlere ve farklı gramajlara sahip olacak şekilde satışa sunulur. Buna bağlı olarak fiyatları değişim gösterebilir. Siz de aradığınız Reflex kedi maması çeşidine ve ihtiyacınız olan ürün gramajına uygun olan seçeneklerden birini tercih ederek kendinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Reflex Yetişkin Kedi Maması Fiyatları

325 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Gramaj
Toplam 37 / 325 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?