Evcil hayvanlar da ailenin diğer üyeleri gibi özenli bir bakıma ve beslenme şekline ihtiyaç duyuyor. 1968 yılında Fransa’da kurulan Royal Canin markası hem kediler hem de köpekleri için mama üretimi yapıyor. Bilimsel çalışmalara dayanarak üretim faaliyetlerini sürdüren markanın her yaştaki, hassasiyet durumundaki ve ırktaki kedi için ürettiği bir mama bulunuyor. Oldukça besleyici ve sağlıklı olan Royal Canin kedi mamaları; kedilerin yaşam kalitesini arttırıyor, hastalıklardan koruyor ve ihtiyaç duydukları tüm besin gereksinimini karşılıyor. Kedi maması seçiminde besin değeri ve ürün kalitesi oldukça önemli. Evcil hayvan mamaları konusunda oldukça başarılı olan Royal Canin marka mamaların besleyici içerikleri seviliyor. Royal Canin kediler için hem yaş hem de kuru mama üretiyor. Royal Canin yaş mama çeşitleri yumuşak bir kıvama sahip olduğu için hem daha lezzetli hem de pratik bir şekilde tüketilebiliyor. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Royal Canin kedi mamaları arasında her yaşa, özel ihtiyaca, ırka, kıvama ve kısırlaştırılmış özelliğine kadar seçenek bulunuyor. Kediler bir yaşından itibaren yetişkin kabul ediliyor. Bu nedenle bir yaşından sonra yetişkin kedi mamasına geçiş yapılması gerekiyor. Kedilerin yaşına göre ihtiyaç duydukları enerji seviyeleri değişkenlik gösteriyor. Özellikle evden dışarı çıkmayan kedilerin enerji seviyelerine göre bir beslenme programına alınması öneriliyor. Aksi bir durumda kedilerin gereğinden fazla aldığı enerji miktarı, fazla kilo alımına sebep oluyor. Bu durum da kedilerde obeziteye sebebiyet verebiliyor. Hatta fazla yağlanma kedilerde psikolojik sorunlar da yaratabiliyor. 

Royal Canin yetişkin kedi maması bir ile yedi yaş aralığındaki tüm kedilere hitap ediyor. Kedi mamaları yalnızca yaş aralığına göre değil, kedilerin ırkına, özel ihtiyaçlarına ve kıvamına göre de tercih edilebiliyor. Kuru ve yaş mama seçeneklerine sahip olan Royal Canin yetişkin kedi mama çeşitleri arasından evcil hayvanınıza uygun bir mama bularak satın alabilirsiniz. 

Royal Canin Yetişkin Kedi Maması Çeşitleri

Royal Canin yetişkin kedi maması çeşitleri; ırkına, kedinin özel ihtiyaçlarına, mamanın kıvamına ve kedinin kısırlaştırılmış olup olmamasına göre değişiklik gösteriyor. Bir ile yedi yaş aralığındaki kediler için uygun olan Royal Canin yetişkin kedi maması içeriği ile de beğeni kazanıyor. Royal Canin yetişkin kedi maması seçenekleri arasında; Sterilised 37, İndoor 27, Maine Coon Adult, British Shorthair Adult, Sensible 33, Fit 32, Sterilised Loaf, Hair And Skin Care, Intense Beauty Jelly, Instinctive Gravy, Bengal Adult, Savour Exigent, Sterilised Gravy, Light Weight Care Gravy, Sterilised Jelly ve Light Weight Care kedi mamaları yer alıyor. Bunun dışında markanın Siamese, Persian, Hairball Care, Intense Beauty Gravy, British Shorthair, Instinctive Loaf, Maine Coon, Indoor Long Hair, Oral Care, Instinctive Jelly, Sphynx, Digest Sensitive Gravy, Persian Loaf gibi yetişkin kedi maması çeşitleri de mevcut. Royal Canin yetişkin kedi mamalarının bazı çeşitleri aşağıda listeleniyor. 

 • Royal Canin Sterilised 37 Yetişkin Kedi Maması

Royal Canin Sterilised 37 yetişkin kedi maması 0.4 kg, 2 kg, 4 kg ve 15 kg seçenekleri ile satışa sunuluyor. Kedilerin kısırlaştırıldıktan sonra tükettiği besinlerin, değişen enerji ihtiyacını karşılaması gerekiyor. Bunun için de kedilerde diyet değişikliği yapılabiliyor. Royal Canin Sterilised 37 yetişkin kedi maması, yeterli miktarda yağ oranına sahip olduğu için kedilerin kısırlaştırıldıktan sonraki ideal vücut ağırlığını korumada yardımcı oluyor. Mineral dengesine sahip olan Royal Canin Sterilised 37 yetişkin kedi maması, kedilerin üriner sistem sağlığını destekliyor ve koruyor. Yüksek protein içeriğine sahip olan Sterilised 37 yetişkin kedi maması, kedilerin kas kütlesini korumaya destek oluyor. Royal Canin Sterilised yetişkin kedi maması seçenekleri arasında kuru dışında gravy ve jelly yaş mama çeşitleri de mevcut. Sterilised yetişkin kedi mamaları karıştırılarak verilebiliyor. Royal Canin Sterilised 37 yetişkin kedi mamasının faydaları arasında; kilo yönetimi, üriner sistem sağlığı, yüksek protein içeriği, L-karnitin ile zenginleştirilmesi sayılabiliyor. Sterilised 37 yetişkin kedi maması içeriğinde; bileşim, katkı maddeleri ve analitik bileşenler yer alıyor. Yetişkin kedi mamasında bileşim olarak; kurutulmuş kümes hayvanı proteini, bitkisel protein izolatı, mısır, hayvansal yağlar, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, buğday, pirinç, pancar küspesi, mayalar ve ilgili kısımlar, mısır gluteni, balık yağı, mineraller, frukto-oligosakkaritler ve soya yağı bulunuyor. 

 • Royal Canin Indoor 27 Yetişkin Kedi Maması

Royal Canin Indoor 27 yetişkin kedi maması 0.4 kg ve 2 kg olarak satışa sunuluyor. Yetişkin ev kedileri, sokak kedilerine kıyasla daha az egzersiz yapıyor. Bu sebeple beslenirken dengeli bir öğün tüketmeleri oldukça önemli. Çok yüksek sindirilebilirliği olan proteinler içeren Royal Canin Indoor 27 yetişkin kedi maması, kedilerin dışkı miktarını azaltıyor. Bu sayede kedilerin egzersiz eksikliğinden dolayı oluşan bağırsak geçişindeki dışkı kokusu da minimum seviyelere çekiliyor. Makul oranda bir yağ içeriğine sahip olan Indoor 27 yetişkin kedi maması, kedilerin kalori alımının aktivite düzeyi ile uyumlu olmasına yardımcı oluyor. Indoor 27 yetişkin kedi maması kalori içeriği sayesinde sağlıklı bir kilo koruması vadediyor. Ev kedileri uzun süreler boyunca kendilerini yalayarak temizliyor. Psilyum gibi özel diyet liflerine sahip olan Indoor 27 yetişkin kedi maması, kedilerin yuttuğu tüyleri kolayca atmasına yardımcı oluyor. Bu sayede olası tüy yumakları da büyük bir ölçüde azalıyor. Royal Canin Indoor 27 yetişkin kedi maması yararları arasında; dışkı kokusunda azalma, ayarlanmış kalori miktarı, tüy yumağında azalma ve üriner sistem sağlığı sayılabiliyor. Indoor 27 yetişkin kedi mamasının içeriğinde; kurutulmuş kümes hayvanı proteini, buğday, pirinç, mısır, bitkisel protein izolatı, hidrolize hayvansal proteinler, hayvansal yağlar, bitkisel lifler, buğday unu, pancar küspesi, soya yağı, mayalar ve ilgili kısımlar, mineraller, balık yağı, frukto-oligosakkaritler, pisilyum kabukları ve tohumları yer alıyor. 

 • Royal Canin Maine Coon Adult Kedi Maması

Royal Canin Maine Coon Adult kedi maması 2 kg olarak satışa sunuluyor. Dünyanın en büyük evcil kedi ırkı olan Maine Coon devasa bir gövdeye sahip. Güçlü kemik yapısına ve kaslı bir gövdeye sahip olan Maine Coon kedi, ortalama bir kedinin üç katı kadar daha ağır olabiliyor. Maine Coon kedi ırkının özel ihtiyaçlarına göre formüle edilen Maine Coon Adult kedi maması, sağlıklı kalp işlevinin korunmasına ve desteklenmesine yardımcı oluyor. Maine Coon ırkı kediler, mamalarını kavrayıp çiğneme şekillerini büyük çene yapıları sayesinde kendilerine özgü bir hale getiriyor. Bunun için Maine Coon Adult kedi maması, hayvanın ağız sağlığını korumada etkili olan çiğneme süresini uzatmak için küp şeklinde ve büyük boyutta tasarlanıyor. Ayrıca Royal Canin Maine Coon Adult kedi mamasının kuru dışında ıslak seçeneği de mevcut. Royal Canin Maine Coon Adult kedi maması faydaları arasında; özel tasarlanan kuru mama tanesi, kalp sağlığı, eklem sağlığı, üriner sistem sağlığı, deri ve tüy sağlığı yer alıyor. Maine Coon Adult kedi maması içeriğinde; hidrolize edilmiş kıkırdak, kadife çiçeği özü, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar, hodan yağı, hidrolize maya, frukto-oligo-sakkaritler, mayalar ve ilgili parçalar, pisilyum kabuğu ve tohumları, soya yağı, balık yağı, mineraller, pancar küspesi, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel lifler, bitkisel protein izolatı, mısır gluten, hayvansal yağlar, mısır, pirinç, kurutulmuş kümes hayvanları proteini bulunuyor. 

 • Royal Canin British Shorthair Adult Kedi Maması

Royal Canin British Shorthair yetişkin kedi maması 0.4 kg, 2 kg, 4 kg ve 10 kg olarak kullanıcılara sunuluyor. British Shorthair Adult kedi maması yararları arasında; kalp sağlığı, kas kütlesi koruması, kemik ve eklem sağlığı, özel tasarlanan kuru mama tanesi sayılabiliyor. Özel olarak tasarlanan geniş ve kıvrımlı mama, British Shorthair ırkı kedilerin çene yapısına uygun oluyor. Ağız hijyenini destekleyen mama, kavramayı kolaylaştırarak kediyi çiğnemeye teşvik ediyor. 

 • Royal Canin Sensible 33 Yetişkin Kedi Maması

Royal Canin Sensible 33 yetişkin kedi maması; 0.4 kg, 2 kg, 4 kg ve 15 kg seçenekleri ile satışa sunuluyor. Bazı kedilerin sindirim sistemleri, belirli mama çeşitlerine karşı hassaslık gösterebiliyor. Bu durum söz konusu olduğunda kedilerin sindirim sisteminin rahatlaması için diyetinde değişiklik yapılabiliyor. Optimum sindirim sistemini korumasını güçlendirmek ve desteklemek için özel besin bileşimi içeren Sensible 33 yetişkin kedi maması oldukça lezzetli. Sensible 33 yetişkin kedi maması gıda alımını teşvik etmek ve sindirimi kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanıyor. Royal Canin Sensible 33 yetişkin kedi maması yararları arasında; ideal sindirim, yüksek lezzet, yoğun enerji ve üriner sistem sağlığı sayılabiliyor. 

 • Royal Canin Fit 32 Yetişkin Kedi Maması

Royal Canin Fit 32 yetişkin kedi maması; 0.4 kg, 2 kg, 4 kg ve 15 kg olarak satılıyor. Fit 32 yetişkin kedi maması kedilerin şuan ki sahip olduğu sağlık durumunu desteklemek ve korumak amacıyla tasarlanıyor. Royal Canin fit yetişkin kedi maması yararları arasında; dengeli besin profili, sağlıklı kilo, üriner sistem sağlığı ve tüy yumağında azalma yer alıyor. 

 • Royal Canin Sterilised Loaf Yetişkin Kedi Maması

Royal Canin Sterilised Loaf yetişkin kedi maması 12x85 gr olarak satışa sunuluyor. Sterilised Loaf yetişkin kedi maması yararları arasında; kilo koruması, sağlıklı bir üriner sistemi sunması ve içgüdüsel tercih sayılabiliyor. Royal Canin Sterilised Loaf yetişkin yaş kedi maması içeriğinde; et ve hayvansal türevler, tahıllar, bitkisel orjinli türevler, mineraller, bitkisel protein ekstraktları ve çeşitli şekerler yer alıyor. 

 • Royal Canin Hair and Skin Care Yetişkin Kedi Maması

Royal Canin Hair and Skin Care yetişkin kedi maması 2 kg ve 4 kg seçeneği ile satılıyor. Bu mama derinin dış etkenlere karşı koruyucu rolünü destekliyor. Özel amino asitler ve yüksek kaliteli proteinler içeren Hair and Skin yetişkin kedi maması, tüylerin sağlıklı büyümesini ve derinin yenilenmesini sağlıyor. Esansiyel omega-3 ve omega-6 yağ asitleri içeren Hair and Skin Care yetişkin kedi maması, deri ve tüy sağlığı üzerinde olumlu bir etki gösteriyor. Balık yağı, soya yağı ve hodan yağı içeren yetişkin kedi maması, kedilerin sağlıklı ve parlak tüylerini koruyor. Hair and Skin Care yetişkin kedi maması yararları arasında; sağlıklı deri ve tüyler, 21 günde sağlıklı parlak bir deri ve gözle görülür sonuçlar sayılabliyor. 

 • Royal Canin Intense Beauty Jelly Yetişkin Kedi Maması

Yaş mama olan Royal Canin Intense Beauty Jelly yetişkin kedi maması 1.02 kg olarak satışa sunuluyor. Patentli bir antioksidan kompleksi ve omega-3 ile omega-6 yağ asitleri içeren Intense Beauty Jelly yetişkin kedi maması, kedilerin tüylerini ve derisini koruyor. %3.7 yağ içeriğine ve optimal protein seviyesine sahip olan yaş mama, kedilerin aşırı kilo almasını engelliyor ve sağlıklı kas gelişimini destekliyor. Intense Beauty Jelly yetişkin kedi maması yararları arasında; sağlıklı deri ve tüyler, ideal kilo koruması, sağlıklı bir üriner sistemi yer alıyor. 

 • Royal Canin Instinctive Gravy Yetişkin Kedi Maması

1.02 kg olarak satışa sunulan Royal Canin Instinctive Gravy yetişkin kedi maması, içgüdüsel olarak tercih edilen mamalar arasında yer alıyor. İdrar sistemi sağlığını destekleyen Instinctive Gravy yetişkin kedi maması aynı zamanda kedilerin ideal kilosunu koruyor. Instinctive Gravy yetişkin kedi maması yararları arasında; içgüdüsel tercih, sağlıklı üriner sistemi ve ideal kilo koruma sayılıyor. Bu mama sos içinde taneler içeriyor. 

 • Royal Canin Bengal Adult Kedi Maması

2 kg olarak satışa sunulan Royal Canin Bengal Adult kedi mamasının kedi için birçok yararı bulunuyor. Bu yararlar arasında; sindirim sistemi sağlığını destekleme, sağlıklı ve parlak tüyler elde etme, üriner sistem sağlığı ve özel tasarlanan kuru mama tanesi sayılabiliyor. Bengal ırkı kedilerin çenesine özel olarak tasarlanan bu mama, Y şeklinde kuru mama tanelerine sahip. 

 • Royal Canin Savour Exigent Yetişkin Kedi Maması

Royal Canin Savour Exigent yetişkin kedi maması; 0.4 kg, 2 kg, 4 kg ve 10 kg gibi farklı boyut seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Bazı kediler mama konusunda seçici davranabiliyor ve verilen mamayı reddedebiliyor. Mama seçen kediler için mama kaplarında çeşitlilik sağlanarak kediler yemeye teşvik edilebiliyor. İçeriğinde iki farklı mama tanesine sahip olan Savour Exigent, mama seçen kediler için uygunluk gösteriyor. Savour Exigent yetişkin kedi maması hem evde yaşayan hem de dışarıya çıkabilen aktif kedilere hitap ediyor. Royal Canin Savour Exigent yetişkin kedi maması yararları arasında; ikili tat duyarlılığı, bireysel tercih, ideal kilo ve üriner sistem sağlığı sayılabiliyor. 

 • Royal Canin Sterilised Gravy Yetişkin Kedi Maması

Royal Canin Sterilised Gravy yetişkin kedi maması 1.02 kg boyutunda satışa sunuluyor. Kısırlaştırılan kediler, kısırlaştırılmamış kedilere kıyasla daha farklı gereksinimlere ihtiyaç duyabiliyor. Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için özel olarak tasarlanan Sterilised Gravy yetişkin kedi maması, kontrollü bir enerji içeriğine ve yeterli düzeyde yağa sahip. Aşırı kilo alımını azaltan bu mama aynı zamanda sağlıklı bir üriner sistemi sunuyor. 

 • Royal Canin Light Weight Care Gravy Yetişkin Kedi Maması

1.02 boyutuyla satışa sunulan Royal Canin Light Weight Care Gravy yetişkin kedi maması ile kilo kontrol programı uygulanabiliyor. Düzenli kullanımda bu mama kedileri 8 hafta içerisinde daha sağlıklı bir kiloya ulaştırıyor. Light Weight Care Gravy yetişkin bir yaş mama. 

Royal Canin Yetişkin Kedi Maması Fiyatları

Royal Canin yetişkin kedi maması fiyatları içeriğine, hitap ettiği yaş aralığına, kedinin cinsine, ambalaj boyutuna ve kedinin özel durumuna göre değişiklik gösteriyor. Royal Canin yetişkin kedi maması en ucuz fiyat seçeneğine artan fiyat şeklinde sıralama yapılarak ulaşılabiliyor. Her bütçeye hitap eden Royal Canin yetişkin kedi maması farklı boyutlarda satışa sunuluyor. Mamanın yaş ya da kuru olması da fiyatı üzerinde etki ediyor. Royal Canin yetişkin kedi maması araştırmasında en az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirlenebiliyor. Ayrıca Royal Canin yetişkin kedi mamaları için filtreleme özelliklerinden yararlanılarak aranılan özelliklere sahip mamaya daha kısa süre içerisinde ulaşılabiliyor. Yetişkin kedi maması için boyut, yaş aralığı, ırk, özel durum gibi filtrelemeler yapılabiliyor. Tüm bu detayları gözeterek ürün siparişini Hepsiburada’dan yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Royal Canin Yetişkin Kedi Maması Fiyatları

İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Gramaj
Toplam 24 / 533 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560118/60006982/60000543/royalcanin