Swarovski taşlar, kristal taşların özel kesim yöntemleri ile kesilip pürüzsüzleştirilerek pırlanta görünümü kazandırılması ile elde edilen taş çeşidi olarak tanınıyor. Pürüzsüz kesimi ile ışığı mükemmel bir şekilde yansıttığı için lüks takılarda kullanılan taşlar, birçok takı modelinde yerini alıyor. Özellikle şık ve gösterişli takılar ile kadınların beğenisi kazanan swarovski takı çeşitleri arasında bileklik modelleri de bulunuyor.

Swarovski bileklikler, zarif tasarımları ve ışıltılı formları ile ilgi çeken ürünler oluyor. Tasarımına bağlı olarak renkli ya da şeffaf swarovski taşların kullanıldığı bileklikler, beyaz altın kaplama ya da gümüş gibi malzemelerin yanında pembe altın kaplama ve deri gibi farklı malzemelerden de üretiliyor. Beyaz altın ve gümüş bileklikler, swarovski taşların berraklığını ışıltılı bir formda yansıtıyor. Özellikle berrak pırlanta görünümlü beyaz altın kaplama takılar, inci gibi farklı malzemeler ile desteklenerek göz alıcı bir şıklık kazanıyor. Parıltılı biçimleri ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan ürünler, benzer kolye ve küpeler ile uyumlu kullanılabiliyor. Çoklu sıralı taşların kullanıldığı ürünlerin yanında ince zincirli, orta kısmında ise çeşitli motiflerin bulunduğu bileklikler de bulunuyor. Temaları değişen bileklikler; kalp, çiçek, yıldız gibi klasik biçimlerine rağmen yaratıcı detaylar ile ilgi görüyor. Biçimleri klasik olmasına rağmen küçük swarovski taşlarla desteklenmiş bilekliklerde renkli taşlar da bir hayli dikkat çekiyor. Hem berrak taşların, hem de renkli taşların birlikte kullanıldığı ürünler, ışığı mükemmel yansıtan tasarımlar olarak beğeni kazanıyor. Orijinal biçimlere sahip olan ince zincirli ürünler arasında çocuklara, genç kızlara ve olgun kadınlara hitap eden birçok tasarım yer alıyor.

Swarovski taşlı bilekliklerde deri ürünler ise farklı biçimlere sahip oluyor. Çift dolamalı pırıltılı modeller küçük taşlarla tamamlanırken, ince tek katlı deri bileklik modelleri büyük ve renkli taşları öne çıkarıyor. Pembe altın kaplama bileklik çeşitleri ise renkli taşları ile tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Swarovski bileklikler arasında dikkat çeken diğer bir ürünse ince kelepçe şeklindeki tasarımlar oluyor. İnce formu ve temaları ile oldukça ilgi çeken modeller, gece hayatında ya da günlük giyimde kullanılabilecek parçalar arasında yer alıyor.

Swarovski bileklik fiyatı, ürünlerin modeline bağlı olarak belirleniyor. Modelleri değişse de birbirine yakın fiyatlar ile satılan bileklikler arasında geniş tasarımlı ya da sıralı taşların dizili olduğu ürünler öne çıkıyor. Küçük taşlarla desteklenmiş ve inci gibi malzemelerin kullanıldığı parıltılı modeller ise küçük fiyat farkları ile geniş tasarımlı ürünlerden ayrılıyor. Orijinal tasarımlara sahip, renkli taşların kullanıldığı bilekliklere de yine aynı fiyat aralığından ulaşabilirsiniz. Özellikle genç kızlara yönelik ayıcık, kelebek, balık, renkli çiçek gibi modern temalara sahip ürünleri inceleyerek zevkinize uygun ürünü seçebilirsiniz. Bileklik çeşitleri arasında uygun fiyata sahip ürünler ise ince zincirli modeller oluyor. Oldukça farklı temalarda ürün çeşidinin yer aldığı ince zincirli ürünlerde küçük fiyat farkları söz konusu olsa da, ürünler hemen hemen aynı bütçelere hitap ediyor. Aynı zamanda renkli taşların yer verildiği zincirli modeller arasında, farklı temalara sahip ürünleri aynı fiyatlarda bulabilirsiniz.

Deri swarovski bileklik modellerinde ise ürünlerin tasarımları ile birlikte renkleri de fiyatları değiştiriyor. Siyah deri bileklikler gri deri bileklerden farklı fiyatlarda kullanıcıya sunuluyor. Tasarım açısından ise büyük taşlı deri modellerin fiyatları değişerek farklı bütçelere hitap ediyor. Bileklik modellerinde farklı zevklere sahip kadınların ilgisini çeken inci kullanılmış bileklikler ise uygun fiyatlarla kullanıcıya sunuluyor. Tasarımları ile değişiklik gösteren bilekliklerden zevkinize uygun olanı seçerek kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Swarovski Bileklikler

33 ürün var
 1. Markalar
  1. Monemel
  2. La Pescara
  3. Chavin
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
DSACategoryId/2147483617/16032929/16032934/60005559
BAŞA DÖN