Hepsiburada.com, sevimli dostlarımızın bakımı için tüm ihtiyaçlarınızı bir araya getiriyor. Kedi ve köpeklere özel tarak fırçalar makaslar, hepsiburada.com kalitesi ve peşin fiyatına 9 taksit avantajıyla satışa sunuluyor.

Hepsiburada.com'un pet shop kategorisinde evcil hayvanların bakımı için farklı ihtiyaçlara yönelik birçok ürün bulunuyor. Kategorideki kedi ve köpeklere özel tarak fırçalar makaslar sevimli dostunuzun rutin bakımı için en pratik çözümleri sunuyor.

Kedilerin cildinin sağlığını korumak, pire gibi sorunlardan kaçınmak, tüylerinin dolaşmasını önlemek için kedileri taramak ve fırçalamak gerekiyor. Kediniz kısa veya orta boy tüylüyse, tarak fırçalar makaslar kategorisindeki kısa dişli tarak ve fırçayı kullanabilirsiniz. Uzun tüylüyse uzun dişli olanı tercih etmelisiniz. Kedinizi tüylerinin yönüne doğru tarayıp, tüylerinin çıkışının ters yönüne doğru fırçalayabilirsiniz.

Köpeğinizin tüylerini taramak, onun sağlıklı tüylere kavuşmasını sağlayacağı gibi sizinle olan dostluk ilişkisini de pekiştiriyor. Köpeğiniz kıvırcık veya dalgalı tüylüyse kategorideki iğneli fırçaları, kısa tüylüyse kıllı fırçaları kullanabilirsiniz. Köpeğinizi yıkarken de kategoride yer alan plastik tarağı kullanarak ona masaj yapabilirsiniz.

Hem kediler hem de köpeklerde kullanılabilen çift taraflı fırçalar ile sevimli dostunuzun ölü tüylerini toplayabilir ve tüylerinin düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kediniz veya köpeğiniz düzenli sokağa çıkmıyorsa tırnaklarını kesmeniz gerekiyor. Hepsiburada.com'un tarak fırçalar makaslar kategorisinde, kediniz ve köpeğiniz için özel geliştirilmiş pratik tırnak makaslarını tercih edebilirsiniz.

Kedi Tarağı Fiyatları

226 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Champion
  2. Trixie
  3. PetZoom
  4. Eastland
  5. Pratik
  6. Furminator
  7. Buffer
  8. Ferplast
  9. Kudi
  10. Amerikan Kennel Club
  11. EuroGold
  12. Luxury Paws
  13. Foolee
  14. Record
  15. Wahl
  16. Gimcat
  17. Wildlebend
  18. Benc Mate
  19. Markapet
  20. Anka
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/24001689/24001694
BAŞA DÖN