Modelleri spor, klasik ve günlük saat olarak ayrılan kol saati çeşitleri, teknik özellikleri ile de farklılık gösterir. Özellikle hitap ettiği kullanıcıya bağlı olarak dünya saati, bluetooth gibi farklı fonksiyonlara sahip olan saatler, tasarımları ile farklı zevklere hitap etmekte. Teknik özellikleri ve tasarımları değişen kol saatlerini saat üreten çeşitli markalardan temin edebilirsiniz.

Timberland Kol Saati

Amerika’da kurulan ve ürettiği ayakkabılar ile tanınan Timberland, 1988 yılında ilk saatini üretmiştir. Saat üretimine kadın saatleri ile başlayan marka, günümüzde hem erkek hem de kadın saatlerinde modaya yön veren markalardan biridir. Yenilikçi moda anlayışı ile üretim yapan markanın saatlerinde otantik ve güçlü tasarıma sahip ürünler bulunur. Sportif saat modellerinin ağırlıklı olduğu Timberland kol saatleri arasında enerjik bir hava taşıyan saat çeşitlerini de temin edebilirsiniz. Özellikle gençlere hitap eden modellere sahip olan marka, gösterişli kasa tasarımları ile öne çıkar. Geniş ve detaylı dış kasa tasarımı olan saat modelleri bilhassa sporcu erkeklerin ilgisini çeker.

Timberland saatler arasında hem analog hem de dijital saatler yer alır. Dijital saatlerde çağın moda anlayışına uygun ürünleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda dünya saatleri, takvim, alarm, kronometre, ışık ve geri sayım gibi farklı teknik özelliklere olan Timberland saatler, farklı zevklere hitap eden tasarımlar ile kullanıcıya sunulur.

Timberland Kol Saati Fiyatları

Timberland kol saatleri fonksiyonel özellikleri ve modellerine bağlı olarak farklı fiyatlara sahiptir. Silikon ve deri kordonlu modellerde yüksek kasalı, 100 m su geçirmezlik özelliğine sahip olan Granville, Stinson ve Wheelwright serisine ait en son modeller farklı bütçelere hitap eder. Modaya uygun tasarımı ve fiyatları öne çıkan ürünler arasında HT3 serisinin geniş kasalı saat modelleri de yer alır. Özellikle gelişmiş teknik özellikleri ile tanınan HT3 modelleri arasında farklı malzemelerden üretilen kordona ve renk seçeneklerine sahip ürünleri bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı erkek saatlerinde ise farklı zevklere hitap eden analog yuvarlak kasalı ürünler ve dijital modeller bulunur.

Kadın Timberland kol saatleri arasında ise renkli kordon tasarımları ile dikkat çeken modeller yer alır. Oldukça uygun fiyatlara satılan kadın saat modellerinin teknik özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Timberland Kol Saati Modelleri

Timberland kol saatleri cesur ve geniş kasalı tasarımları ile diğer markalardan ayrılır. Erkek saatlerinde yuvarlak kasalı analog modeller deri ve silikon kordon tasarımlarına sahiptir. Taba, koyu kahverengi, açık kahverengi, siyah, kum rengi, lacivert, gri ve turuncu gibi renk seçenekleri ile kullanıcıya sunulan deri kordonlu modeller, özellikle takvim gibi iç detayları ve şık kasa modelleri ile öne çıkar. Geniş kasalı saat modellerinde ise yuvarlak kasalı köşeli kenarlara sahip ürünler bulunur. Güçlü tarzı ile öne çıkan köşeli yuvarlak kasaya sahip modeller özellikle gençler için uygun bir seçim olur. Timberland dijital erkek saatleri arasında ise karışık renkli kordona ve sahip modeller bulunur. Teknik özellikler açısından oldukça güçlü dijital saat modellerine ulaşabilirsiniz. Köşeli tasarıma sahip yarı dijital saat modelleri de Timberland markasının kendine özgü saat çeşitleri arasında yer alır. Sol tarafındaki dijital saat verilerini gösteren sağ taraftaki analog bölümde ise takvim, kronometre gibi teknik özellikleri bulunduran modelleri inceleyebilirsiniz.

Kadın Timberland kol saatleri arasında ise daha sade tasarımlar bulunur. İnce kasa dizaynı ve dar kordonu olan modeller gençler için uygun tasarımlara sahiptir. Sade iç tasarımı ile birlikte mavi, yeşil, turuncu gibi renkli deri kordonları bulunan kadın saatlerini inceleyerek kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Timberland Kol Saati Modelleri

186 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Timberland
  2. Casio
  3. Guess
  4. Diesel
  5. Michael Kors
  6. Tommy Hilfiger
  7. Swatch
  8. Seiko
  9. Puma
  10. Pierre Cardin
  11. Ferrucci
  12. Spectrum
  13. Daniel Klein
  14. Momentus
  15. Beverly Hills Polo Club
  16. Q&Q
  17. Slazenger
  18. Coliseum
  19. Fossil
  20. Dexter
  21. Lorus
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Cinsiyet
 7. Kadran Rengi A-Z
 8. Kasa Tipi
 9. Cam
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Timberland
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402
BAŞA DÖN