ARA
Loading interface...
Loading interface...
Versele Laga
Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg

Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg

Versele Laga
%3 indirim 51,24 TL 49,70 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483616/560338/560885/560886

Muhabbet kuşunuzun günlük besin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi, tüm öğünlerde tüketilebilir. 1 kg’lık ambalajı ile uzun süreli tüketim için avantaj sağlayan bu ürün zengin bir içerikten oluşur. Muhabbet kuşunuzun sağlıklı beslenmesine katkıda bulunan yem karışımı ile evcil dostunuza lezzetli öğünler sunabilirsiniz.

%100 Doğal İçeriklerle Hazırlanmış Öğünler

Doğal içeriklerden oluşan öğünlerle beslenmek muhabbet kuşlarının sağlığı için oldukça önemlidir. %100 doğal içeriklerden oluşan Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi, tahıl ve renkli tohumlarla hazırlanmıştır. Muhabbet kuşlarının severek tüketeceği bu yem karışımında mineral ve vitamin komplekslerinden de destek alınmıştır. Böylece evcil dostunuz hastalıklara karşı güçlü bir savunma sağlayan bir bağışıklık sistemine sahip olur. Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi, karışık tohum ve yem karışımlardan oluşur. Bu özel karışım, muhabbet kuşlarının sağlıklı gelişimine katkıda bulunur.

Canlı ve Parlak Tüy Görünümü Sağlar

Vitamin ve mineral kompleksleri ile harmanlanan özel yem karışımları muhabbet kuşlarının tüy sağlığı için çok sayıda faydalı etki yaratır. Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi, zengin ve besleyici içeriği sayesinde tüylerin canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Bu ürün muhabbet kuşlarının yaşam kalitesini artırmada etkili olan tüm temel besin ögelerini içerir. Muhabbet kuşunuzun beslenme düzeninde ihtiyaç duyabileceği tüm içerikleri barındırır. Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi’nde kullanılan yem ve tohumlar muhabbet kuşlarının doğal yaşam alanlarında tükettikleri besinlerden ilham alınarak hazırlanmıştır. Bu sayede muhabbet kuşlarının beslenmesi doğal ve sağlıklı içerikler ile desteklenmiş olur.

Özel Ambalajıyla Tazeliğini Koruyan Bir Yem

Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi paketlenirken özel bir ambalaj tekniğinden yararlanılır. Bu sayede yem uzun süre boyunca tazeliğini koruyabilir. Kuşunuzun ihtiyacı kadar yemi aldıktan sonra ambalajı kilitli sistemle kapatabilirsiniz. Kilitli ambalaj, yemin oksijenle temasını engelleyerek son kullanma tarihine kadar taze kalmasına yardımcı olur. Böylece muhabbet kuşunuza her öğünde taze yem sunabilirsiniz. Evcil dostunuz taze yemleri iştahla ve keyifle tüketecektir. Her kuş için günlük olarak 2 yemek kaşığı kadar yem koymanız yeterlidir. Bu porsiyon miktarı, muhabbet kuşlarının ihtiyaç duyduğu günlük besin ögelerini sağlıklı bir şekilde karşılar.

Muhabbet Kuşlarının Damak Tadına Uygun Lezzetler

Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi muhabbet kuşlarının doğal yaşam alanlarında severek tükettiği tohum karışımları ile hazırlanmıştır. Bu nedenle muhabbet kuşlarının damak tatları ve besin ihtiyaçlarıyla uyumludur. Bu doğal yem karışımı içerisinde beyaz darı, soyulmuş yulaf, sarı darı keten tohumu, kırmızı darı, Nijer tohumu, Kanarya tohumu ve aspir bulunur. Tüm bu besin maddeleri muhabbet kuşlarının sağlıklı beslenmesine yardımcı olur. Parlak ve canlı tüy yapısını destekleyen bu karışım, aynı zamanda da bağışıklık sistemini güçlendirmek için etkilidir. Mineral ve vitamin takviyeleri ile harmanlanan Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi, evcil dostunuza sağlıklı öğünler sunar.

Doğallıkla Gelen Kaliteli Üretim Standartları

Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi’nde kullanılan tohum ve yem karışımları belli bir kalite standardı baz alınarak seçilir. Bu üründe kullanılan %100 doğal içerikli ürünlerin kalitesi hasat zamanı gibi faktörlere göre değişiklik gösterir. Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi’nin içeriğindeki tüm ham maddeler kalite standartları göz önünde bulundurularak seçilir. Yalnızca yüksek kalite standartlarını karşılayan ham maddeler üretim merkezlerine gönderilerek titizlikle kaliteli bir yem karışımı hazırlanır. Böylece muhabbet kuşunuzun sağlıklı, kaliteli ve doğal besin ögelerinden yararlanması sağlanır. Evcil dostunuzun temel beslenme ihtiyacını karşılamak için Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi’ni tercih edebilirsiniz.


Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu PTEVCMY07045
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 3 soru ve cevap var.
Soru
Ürün orijinal mi?
Cevaplar (2)
Evet orijinaldir.
Evcilbesinleri satıcısı cevapladı
18 Haziran
3 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Evet orijinaldir.
jollypet satıcısı cevapladı
27 Ekim
43 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Muhabbet kuşumu tam olarak besler mi ?
Cevap
Kuş için tam bir yemdir.
jollypet satıcısı cevapladı
04 Nisan
11 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
1
1
Soru
Ürün kaç kg'dir?
Cevap
Ürün 1 kg'dir.
KUZELA satıcısı cevapladı
16 Eylül
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön