Vespa tutkunları için Vespa scooter her zaman bir motosikletten daha fazla anlam ifade eder. Vespa scooter sevenlerin kendilerine has tarzlarını göstermeleri sağlayan aksesuarlardan biri de Vespa karakterini ortaya koyan Vespa omuz çantalarıdır. Şık tasarım, renk ve baskılara sahip birçok farklı Vespa omuz çantası modeli bulunur. Kendi tarzınıza uygun Vespa omuz çantalarından bir tanesini alarak Vespa tutkunuzu her an yaşabilirsiniz.

Vespa Omuz Çantası Özellikleri Nelerdir?

Vespa omuz çantası modelleri klasik çizgiden uzak spor tarzı tasarımlarıyla dikkat çeker. Vespa omuz çantasının en önemli ve bilinen özelliği üzerlerinde bulunan Vespa temalı baskılar. Baskılar genellikle çantaların ön kısımlarında bulunur. Eğlenceli, sempatik ve rengarenk tasarımlı bu baskılar Vespa omuz çantalarının karakterini veren unsurdur. Vespa omuz çantalarının tasarımında kullanılan renkler de Vespa çantaların en çok beğenilen özelliklerindendir. Vespa motosikletlerinde kullanılan pastel renklerden esinlenerek üretilen Vespa çantaları, rengarenk tasarımları ile kullanan kişiye pozitif enerji verir. Vespa omuz çantalarında en sık kullanılan renkler yeşil, turuncu ve gridir. Vespa motosikleti gibi pratik, kolay kullanıma sahip ve fonksiyonel çantalardır. Normal omuz çantalarında olduğu gibi fermuarlı, klipsli ve ağlı bölümleri vardır. Vespa omuz çantasının büyüklüğüne göre ihtiyaç duyduğunuz bir çok eşyanızı yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz.

Vespa Omuz Çantası Modelleri Hangileridir?

Vespa omuz çantası modelleri üretildikleri malzeme, tasarım şekilleri ve askı sistemlerine göre çeşitlenir. Vespa omuz çantaları üretiminde kullanılan materyal seçilirken üzerine kalıcı baskı işlemi uygulanmasına imkân verecek olanlar tercih edilir. Bu nedenle Vespa omuz çantalarında en çok kullanılan ham maddeler naylon, deri, suni deri ve vinly malzemedir. Ayrıca bezden üretilmiş Vespa omuz çantaları da vardır.

Vespa omuz çantası modelleri tasarım şekline göre de farklılık gösterir. Genellikle Vespa omuz çantaları dikdörtgen tasarıma sahiptir. Dikdörtgen çantalar da yatay ve dikey omuz çantaları olarak ikiye ayrılır. Yatay Vespa omuz çantaları postacı tarzı çantalar olarak da bilinir ve fermuarlı kapanma sistemine sahip bölümleri bulunur. Ayrıca ön kapağı çıtçıt sistemi veya klips ile tam olarak kapanan modeller de vardır. Dikey Vespa omuz çantaları ise biraz daha küçük hacimlidir. Dikey Vespa omuz çantası modellerinin de farklı kapanma sistemleri kullanılarak üretilmiş olanları mevcuttur. Vespa temalı baskı veya kabartma yatay ve dikey çantalarda çantaların ön yüzüne uygulanır. Dikdörtgen tasarımlı Vespa omuz çantalarının yanında yuvarlak şekilde tasarlanmış Vespa omuz çantaları da vardır. Vespa motosikletin tekerleğini anımsatan şekle sahip bu çantalarda fermuarlı kapanma sistemi kullanılır. İki adet çanta kulpu ile hem elde hem de omuzda taşınabilir. Şık, göz hoş gelen ve sempatik tasarıma sahip yuvarlak Vespa çantaları iç hacim olarak diğerlerine nazaran daha küçüktür.

Vespa Omuz Çantası Alırken Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler Nelerdir?

Vespa omuz çantası alırken üzerinde önemle durulması gereken ilk konu çantanın üzerindeki Vespa temalı baskıdır. Vespa omuz çantaların karakterini ortaya koyan unsur olan baskıların, kaliteli baskılar olmasına dikkat edilmelidir. Dış faktörlerden kaynaklanan nedenlerden dolayı kısa sürede bozulabilecek baskı tekniği uygulanmış çantalardan uzak durulmalıdır. Aksi taktirde omuz çantanızın Vespa karakteri güneş, yağmur veya soğuktan dolayı kısa sürede deforme olur. Çanta seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu çantanın üretildiği malzemedir. Kalitesiz ham maddeden üretilmiş çantalar dış etkenlere karşı dayanıklı olmaz ve kısa süre sonra yapısal bozulmalara uğrar. Vespa omuz çantası satın alırken çantanın dikiş yapısına ve askılarının sağlamlığına da dikkat etmelisiniz. Ayrıca fermuar veya klipslerin kalitesi çanta seçerken dikkat etmeniz gereken konulardandır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vespa Omuz Çantası

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/2147483632/25000094/60003231/60003249