Evinde, bahçesinde ya da mahallesinde kedi besleyenler her an yeni yavru kedilerle tanışma olasılığı olduğunu biliyor. Yavru kediler yetişkin kedilere kıyasla özel besinlere ihtiyaç duyuyor. Markaların yavru kedileriniz için geliştirdiği çok sayıda mama bulunuyor. Kedilere ihtiyaç duydukları tüm besinleri en lezzetli formüllerle sunan mamalar onların hızlı gelişimlerine katkı sağlıyor. Ürünlerin zengin içerikleri sayesinde yavru kediler sağlıklı büyümekle kalmıyor, kaliteli besin öğelerinin yardımıyla dostlarınızın dış görünümleri de daha parlak ve güzel görünüyor.

Lezzetli ve Besleyici İçeriklerle Dolu Mamalar

Kediler besleyici olduğu kadar lezzetli ürünlerle beslenirlerse mutlu oluyor. Hal böyle olunca zaman zaman onların yiyeceklerini değiştirmeniz ve sevimli canlıların hayatına farklılık katmanız gerekebiliyor. Kedi mamaları sayesinde kedilerinizin yaşam fonksiyonları düzenleniyor. Dostlarınızın sindirimden bağırsak faaliyetlerine, sağlıklı diş yapılarından boşaltımlarına tüm yaşamsal ritimleri seyrinde ilerliyor. Doğal yağlar, vitaminler, mineraller sayesinde dört ayaklı arkadaşlarınızın deri kalitelerinde, tüylerinin parlaklığında ve görme yetilerinde iyileşme sağlanıyor. Yaş ve kuru mama seçenekleri arasında size en uygun olanları tercih etme şansınız var. Ürünlerin ambalajları da mamaları rahatça saklayacağınız kalitede üretiliyor.

Kedi maması seçerken ve kullanırken dikkate almanız gereken bazı noktalar bulunuyor:

 • Yavru kedilerinizi doyururken yaş ve kuru mamaları karıştırarak lezzetleri çeşitlendirebiliyorsunuz.
 • Kuru mamalar, hijyenik ve pratik kullanımlarıyla tercih ediliyor. 
 • Kedilere kuru mamalarla beraber temiz içme suyu da verilmesi önem arz ediyor. 
 • Kedilerinize en uygun mama seçimini deneme yanılma yoluyla yapabiliyorsunuz. 
 • Kuru mamalarınızı serin ve nemsiz ortamlarda saklamanız öneriliyor.

Kaliteli İçeriklerle Beslenen Kediler

Kedi mamalarının içeriklerinde protein, tahıl, doğal yağlar, vitamin ve mineraller bulunuyor. Kedilerinizin kaç aylık ya da kaç yaşında oldukları ve kiloları seçeceğiniz ürün üzerinde etkili oluyor. Dostlarınızın ırkları da tercih yaparken göz önünde bulundurabileceğiniz özelliklerden. Yavru, hamile ve emziren kediler için uygun olan mamaların içeriklerinde tavuk eti çeşitleri, mısır, buğday, ciğer aroması, A, E, C vitamini, folik asit, kalsiyum, bakır, çinko, iyot, taurin gibi vitamin ve mineraller yer alıyor. Kedilerinizin kalp sağlığı için de yararı olan mamalar sayesinde gönlünüz rahat oluyor. Bu konuda taurin içeren mamalar büyük fayda sağlıyor.

Kedi mamaları hakkında bilmeniz gereken detaylar var:

 • Ürünleri açtıktan sonra ağızlarını kapatarak saklamanız, böceklerden korumanız önem arz ediyor. 
 • Mamaların son kullanma tarihlerinden önce tüketilmeleri gerekiyor. 
 • Mamalar hayvanlara zararlı gıda boyası ve katkılar içermiyor. 
 • Ürünlerde yer alan A vitamini kedilerinizin göz sağlığı, mineraller bağışıklığı üzerinde olumlu etki yaratıyor.
 • Yavru kedi mamaları kedilerinize içme suyuyla beraber veriliyor.

Yavru Kedi Maması Fiyatları

Yavru kedilerinizin çabuk ve sağlıklı büyümeleri için onları itinayla beslemeniz gerekiyor. Özel bakıma ihtiyaç duyan yavru kedilerin yanı sıra hamile ve süt veren anne kedilere de uygun olan mamaların çok sayıda çeşidi markalar tarafında üretiliyor. Güvenilir markalar tarafından üretilen yavru kedi mamaları tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren içeriklerle dolu. Kedilerinizin iştahla yiyecekleri kaliteli içeriklere sahip mama seçenekleriyle içiniz rahat olacaktır. Etler, balıklar, tahıllar, pirinç türevleriyle formüle edilen mamalar anne sütünün yetmediği zamanlar için mükemmel birer seçenek olarak öne çıkıyor. Böylelikle kedileriniz doğdukları gün itibariyle sağlıklı beslenmeyle hayata başlıyor. İhtiyaçları olan tüm besin değerleri kuru ve yaş mamalarla karşılanan kediler, kendilerinden beklenen hareketliliğe sahip oluyor. Yavru kedi maması fiyatları ürünlerin içeriklerindeki besinlere, paketteki mama miktarına ve diğer bazı kriterlere göre değişiklik gösteriyor. Tüm ürünleri inceleyerek kedileriniz için en doğru seçenekleri değerlendirebiliyor, arzu ettiğinizde mama değişikliği için farklı seçeneklere de ulaşabiliyorsunuz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yavru Kedi Maması Fiyatları

275 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pro Plan
  2. Royal Canin
  3. Hills
  4. Whiskas
  5. Happy Cat
  6. Reflex
  7. Felicia
  8. My Cat
  9. Pro Choice
  10. Jungle
  11. N&D
  12. Bestpet
  13. BonaCibo
  14. Bonnie
  15. Brit Care
  16. Carnaval
  17. Happy Dog
  18. La Vital
  19. Mera
  20. Molly
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Miktar A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Tat A-Z
 7. Ürün Kilogram
 8. Gramaj A-Z
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/560118/60006982/60000542
Başa dön