Yetişkin Kedi Konserveleri

Etçil hayvanlar olan kediler, genetik kodlarında avcılık karakterinin izlerini taşıyor. Bu nedenle beslenirken içgüdüsel olarak değişik tatlar arıyor. Konserve mamalar, bu çeşitlilik arayışını tatmin etme noktasında zengin et kombinasyonlarına sahip formülleriyle ve kedilerin damak tadını cezbeden lezzetleriyle tercih ediliyor. Konserve mamalar; kedilerin bir yandan dengeli ve sağlıklı beslenmesini sağlarken, bir taraftan da pratik kullanımlarıyla zamandan kazanmanıza olanak sağlıyor.

Yetişkin Kedi Konservesi Fiyatları

Yetişkin kedi konservesi fiyatları, zengin besin değerleri ve kaliteleriyle kedi severlere maliyet açısından tasarruf etme olanağı sunuyor. Kedilerin damak tadına uygun içerikte hazırlanan konserve mamalar; içerdikleri yağların kolay sindirilebilir olmasından dolayı metabolizma üzerinde olumlu etkiler gösteriyor. Canlanan tüyler, gür, parlak ve yumuşak; deriler ise daha sağlıklı görünüyor. Mamaların özümsenebilirliği yüksek oranda olduğu için metabolizma, konserve mamanın içindeki besin değerlerinden maksimum fayda sağlıyor. Böylece sindirim sistemi yorulmuyor. Tuvalet ihtiyacı azalıyor. Yetişkin bir kedinin bir günlük ortalama besin ihtiyacı göz önüne alınarak hazırlanan yetişkin kedi konserveleri; kaliteli içerikleri ile kemik ve eklemleri de destekliyor. Kas kütlesini koruyor ve geliştiriyor. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor. İçeriğindeki vitamin ve mineraller, organizmanın tüm ihtiyacını karşılıyor.

Konserve türü mamaların içeriğinde yüksek oranda su bulunuyor. Tüm canlılarda olduğu gibi kedilerin beslenmesi ve metabolizma faaliyetlerinin düzenli olması için su, temel gereksinimlerin en başında yer alıyor. Böbrek sağlığını korumak adına veya üriner sorunları, deri sorunları yaşayan kedileri sağlıklarına daha kolay kavuşturmak amacıyla kedileri yetişkin kedi konservesi ile beslemek gerekiyor. Konserve mamaların, genellikle su tüketimi az olan kedilerin beslenmesinde de beslenme programına dahil edilmesi zorunlu oluyor. Bu sayede kedi, az su içmenin getireceği zararlardan korunuyor.

Beslenme değerleri, normal çevre koşullarında yaşayan, ortalama aktivitedeki kediler için formüle edilen kedi mamaları bulunuyor. Konserve mamalarla kedileri besleme sıklığının ve kullanılacak mama miktarının ise sağlıklı kas yoğunluğunun korunması ve devamı için beslenecek olan kedinin yaşı, yaşadığı yer, fiziksel aktivitesi ve metabolik canlılığı göz önünde bulundurularak ayarlanması gerekiyor. Kısırlaştırılmış kediler için özel olarak reçetelendirilen yaş mamalar; onların yavaşlayan metabolizmalarına, değişen hormonal dengelerine uygun şekilde hazırlanıyor. İçerdikleri zengin protein, mineral ve vitaminleriyle yüksek besin değerine ve lezzet kalitesine sahip konserve mamalar, kısırlaştırılmış bir kedinin günlük kalori ihtiyacını karşılayacak özelliklerde üretiliyor.

Sığır eti, taurin ve ciğer bazlı olması dolayısıyla A vitaminince zengin bir formüle sahip olan yetişkin kedi konservesi; zengin ve besleyici niteliğiyle göz sağlığının, kalp sağlığının, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde son derece etkili bir rol oynuyor. Kediler, kendi vücutlarında üretemediği taurin adlı amino asiti, yalnızca hayvansal besinlerden sentezleyebiliyor. Bu açıdan taurin içeren mamanın, başta yaşlı ve hasta kediler olmak üzere tüm kedilerin beslenme listesinde daima ön sırada yer alması gerekiyor.

Sığır eti, somon balığı, kıyılmış ton balığı, tavşan, hindi, ördek, kuzu, dana eti, av hayvanı, kıyılmış tavuk, tavuk gevreği, A vitamini kaynağı olan ciğer, alabalık, biftek, geyik eti, havuç, yeşil sebze, tahıllar, mineraller, vitaminlerle yapılan yetişkin kedi konserveleri, birbirinden farklı içeriklere ve malzemelere sahip reçetelerden oluşuyor. Kedilerin bir günlük beslenme ihtiyacının tümünü karşılayan komple mamalar, metabolik faaliyetleri düzene sokuyor. Konserve mamalar; doğal renkleriyle, barındırdıklarıı katkısız tatlarla, iştah açıcı kokularıyla ve taptaze içerikleriyle kedilerin damak zevkini yakalıyor. Sonsuz bir keyifle yedikleri zengin içerikli, yüksek protein ve besin değerine sahip mamalar, kedileri bıktırmıyor; keyiflerini kaçırmıyor. Sağlıklarına olumlu katkılar yapıyor. Onları tek tip beslenmeye mahkum olmaktan da kurtarıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yetişkin Kedi Konservesi

7081 ürün listeleniyor
Royal Canin
Schesir
Whiskas
Felix
Miamor
Nutri Feline
Plaisir
Purina
Gourmet Gold
Gourmet
Pro Plan
N&D
Gimcat
Animonda
Pro Choice
Jungle
Optimeal
Reflex
Bestpet
Sheba
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Marka
Toplam 48 / 7081 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?