Köpeklerin gelişimi için önemli bir yere sahip olan köpek mamaları, onların ihtiyacı olan besinleri gerektiği kadar içeren ürünlerdir. Kanada’ya ait olan Acana markasının köpek mamaları ise köpeğinizin hem fiziksel hem ruhsal gelişimi için önemli vitaminler, proteinler ve omega yağları içerir. Her hayvanda olduğu gibi köpeklerin de kendine özel diyetleri bulunur. Bu diyetin içerisinde etler ve hayvansal gıdalar oldukça önemli bir yere sahipken, sebzelerle harmanlanmış olan mamalarla onların ihtiyacı olan tüm besinleri tek seferde karşılayabilirsiniz. Balık, sığır eti, tavuk, domuz eti ve kuzu eti gibi birçok hayvansal gıdayı bir araya getiren Acana köpek maması çeşitleri içerisinde taze ıspanak, havuç, elma ve armut gibi birçok sebze ve meyve parçaları da bulunur. Kanada’nın oldukça iyi ve taze ürünlerinin karışımı olan bu köpek mamaları ile köpeğinizin fiziksel gelişimine katkı sağlayabilir ve onların hem daha mutlu hem de daha enerjik bir şekilde büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Yetişkin, yavru ve kısırlaştırılmış köpekler için özel olarak üretilen bu mamalar sayesinde hem evinizde hem sokakta baktığınız köpekler daha rahat bir yaşam sürebilir. Champion Petfood markasına ait olan Acana ile köpeğinizin sağlığını koruyarak gelişimini destekleyebilirsiniz. Kanada’nın yöresel olarak yetiştirilen taze ve doğal içeriklerine sahip olan özel formüllü Acana köpek mamaları, buhar altında etlerin kendi öz suları ile hafif bir şekilde pişirilerek üretilir. Üretim aşamalarının hiçbirinde su ve koruyucu madde kullanmayan Acana sayesinde köpeğiniz hiçbir şekilde kimyasal maddelere maruz kalmayarak biyolojik ihtiyaçlarını bütünüyle karşılar.

Acana Köpek Maması İçerikleri

Acana köpek maması çeşitleri üç ana kategoriye ayrılır. Acana klasik seri, tahılsız seri ve tek hayvansal protein içeren tahılsız seri olarak üç kategoride bulunan bu seriler, hem yavru köpekler hem erişkin köpekler hem de yaşlılık döneminde bulunan köpekler için uygun olarak üretilir. Klasik seri içerisinde yer alan mamalar yaklaşık %65 oranında kemiklerinden ayrılmış et, bütün yumurta ve taze yakalanmış balık içerir. Bunun yanı sıra, bu etler taze sebze ve meyve ile harmanlanarak köpeğiniz için özel olarak formüle edilir. Karbonhidrat oranı oldukça düşük olan mamalarda ise bunu oranlamak amacıyla parçalanmış yulaflar kullanılır. Düşük glisemik değeri ile bu mamalar köpeğinizi şeker hastalığı gibi hastalıklardan koruyarak fazla kilo almasına engel olur. Acana tahılsız seri içerisinde yer alan köpek mamaları ise tahıl alerjisine sahip olan köpekler için özel olarak üretilir. Köpeğiniz için mamanın içeriğindeki tahıl içeriğinin tehlike olabileceğini düşünüyorsanız ya da köpeğinizi daha yüksek oranda protein içeren mamalarla beslemek istiyorsanız bu seri içerisinde yer alan mamalardan birini tercih edebilirsiniz. Yaklaşık olarak %60 ile %65 arasında değişen protein ve %35 ile %40 arasında değişen meyve sebze içerikli bu mamalarla köpeğinizi gönül rahatlığı ile besleyebilirsiniz. Bir diğer seri olan Acana tek hayvansal protein içeren mamalar ise hassas diyete sahip olan köpekleriniz için oldukça uygun ürünler içerir. Bu mamaların içerisinde sentetik aminoasit ve vitamine yer verilmeyen taze sebzeler ile meyveler ve yüksek kalitede etler kullanılır.

Her Yaşa ve Irka Uygun Acana Köpek Maması

Küçük ve büyük ırk köpekler için uygun içeriklere sahip Acana köpek maması çeşitlerini hem yavru hem yetişkin köpekleriniz için kullanabilirsiniz. Küçük yaştaki köpekler ve erişkinlik dönemindeki köpekleriniz için ayrı ayrı mamalar bulunduran Acana ile köpeklerinizin gelişimini destekleyebilirsiniz. Bu köpek mamaları sayesinde köpeğiniz sadece karnını doyurmakla kalmaz, aynı zamanda gün içerisinde kullanacakları enerjiyi depolayarak daha mutlu ve daha rahat bir şekilde hareket edebilirler. Taze et ve sebze, meyvelerle harmanlanmış bu mamalardan tahıl içeriği daha yüksek ya da protein içeriği tahıla nazaran daha fazla olan mamaları tercih ederek köpeğinize uygun bir diyet uygulayabilirsiniz. Profesyonel köpek maması üreticilerinin arasında yer alan Acana markasının köpek maması çeşitlerinden köpeğinizin damak tadına ve ihtiyaçlarına uygun bir mama tercih edebilirsiniz. Her köpeğin davranışlarında olduğu gibi damak tadı da benzersiz olduğu için köpeğinizin damak tadına uygun lezzetli mamalardan birini edinebilirsiniz. Yavru köpekleriniz için tercih edebileceğiniz Acana yavru köpek mamaları ile köpeğiniz gelişimi boyunca ihtiyaç duyabileceği tüm besinleri doğru bir şekilde harmanlanmış bir şekilde edinerek daha rahat bir yetişkinlik dönemi geçirebilir. Yetişkin köpekleriniz ise olası hastalıklardan daha fazla korunarak daha mutlu bir şekilde yaşamaya devam edebilir. Köpeklerinizin daha uzun ve daha rahat bir şekilde yaşaması için tasarlanan bu köpek mamaları sayesinde köpeğiniz sadece hastalıklardan korunmakla kalmaz, aynı zamanda daha parlak ve yumuşak tüylere sahip olur. Tüyleri için de oldukça faydalı olan Acana köpek maması çeşitleri ile köpeğinizin hem fiziksel hem ruhsal gelişimini destekleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra, köpeğinizin sindirim sistemi, diş, göz ve metabolizmasını destekleyen bu köpek maması çeşitleri sayesinde köpeğiniz, ihtiyacı olan tüm besin değerlerini karşılar. Ayrıca, yaşlılık dönemine erişmiş köpeklerinizin ise bu mamalar sayesinde yaşlılık belirtileri ertelenerek daha hareketli bir şekilde yaşamını sürdürmesine olanak sağlar. Taze besinlerin doğru harmanlanmış ve pişirilmiş tariflerinden oluşan Acana köpek maması ile köpeğinizin yavruluk döneminden yaşlılık zamanlarına kadar her döneminde doğru bir beslenme biçimi sağlayabilirsiniz.

Köpeğinize Özel Acana Köpek Maması

Kanada’nın geniş düzlüklerinde doğal yöntemlerle yetiştirilen sebzeler ve bağlardan elde edilen meyvelerle harmanlanmış olan Acana köpek maması çeşitleri, doğal ortamında özgür dolaşarak yetiştirilen ördek, hindi, tavukla üretilir. Sadece hindi, ördek ve tavuk değil, aynı zamanda hormon ve antibiyotik kullanılmadan doğal yaşam alanlarında yetiştirilen Angus sığırı, kuzu ve bizonlar ile taze yakalanmış balıklarla üretilen bu mamalar, köpeğinize uygun olarak pişirilir. İçeriğinde kullanılan her besin maddesi, mutfağınızda yer alabilecek kalitede uygun olmasına özen gösterilerek kullanılır. Kaynağı belli ve pişirilmesi de uygun tariflerle üretilen bu köpek mamaları sayesinde köpeğinizin gelişimine destek olabilirsiniz. Hem evinizde ya da bahçenizde baktığınız köpekler hem de sokakta baktığınız köpekler için uygun olan bu köpek mamaları sayesinde bir ya da birden fazla köpeğe aynı anda bakabilirsiniz. 2 kilogram Acana köpek maması çeşitlerinin yanı sıra, 17 kilogram mamalar da bulunur. Bu sayede baktığınız köpek sayısına göre mamanın gramajını tercih ederek rahatlıkla köpeklerinizi besleyebilirsiniz. Köpeklerinizin damak tadına uygun olarak harmanlanmış mamalardan herhangi birini tercih ederek lezzetli öğünler yemesine olanak sağlayabilir, aynı zamanda gelişimine de olumlu yönde fayda sağlayabilirsiniz. Günlük hayatta az bulunan ördek, Angus sığırı ve domuz ciğeri gibi ürünlerle harmanlanmış tarifleri sayesinde köpeğinizi farklı tatlarla besleme imkanı bulabilirsiniz. İnsanlarda olduğu gibi köpekler de her zaman tekdüze lezzetleri tatmaktan hoşlanmadığı için Acana köpek mamaları ile köpeğinizi şımartabilir ve daha mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Gelişimine fayda sağlayan bu mamalar ile köpeğiniz daha enerjik ve daha neşeli olur ve gün boyu oyun oynamaya, bekçi köpekleriniz ise sizi korumaya daha hevesli bir hale gelir. Acana köpek maması çeşitlerinden köpeğinize uygun olanı tercih ederek beslemeye devam edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Acana Köpek Maması Fiyatları

245 ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Köpek
Köpek
Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Kuru Köpek Mamaları
Kuru Köpek Mamaları
Konserve & Yaş Köpek Mamaları
Konserve & Yaş Köpek Mamaları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 245 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/560001/acana