Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alyones 8 Parça Doğal Ahşap Kuş Levrek Ahşap Papağan Levrek Standı Çatal Oyuncaklar Asılı Çok Dallı Tünek

Alyones
199,90 TL
( / adet)
seçenek
Loading interface...
DSACategoryId/2147483616/560338/24003329
  • Paket İçeriği

  • Kafes için 3 ADET asılı çok dallı levrek 3 ADET ahşap papağan levrek standı, 2 ADET doğal yuvarlak ahşap stand platformu ve kuşların günlük dinlenmesi ve eğlenmesi için yeterli miktarda ahşap tünek platformu dahil olmak üzere 8 ADET ahşap papağan tüneği standı alacaksınız.

  • Boyut

  • Ahşap papağan tüneğimiz 5,9 inç ve kuş ahşap stand platformunun ölçüsü yaklaşık 2,8 inçtir.

  • Lütfen satın almadan önce kuş kafesine uyup uymadığını kontrol edin. Kuşlarınızın sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kalması için lütfen bu oyuncakları 2-3 haftada bir düzenli olarak temizleyin ve son olarak güneşte kurutun.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004SFTKH
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Alyones Ahşap Kuş Eğitim Standı, Portatif T Tünek 15 cm Wooden Women World Ahşap Papağan Tüneği T Tünek Alyones Doğal Ip Merdivenli Kuş Oyuncağı Vixpet Venty 4'lü 36 mm Macaw Papağanı Tüneği, Kakadu Papağanı Tüneği, Jako, Amazon Vb. Tavpet Güvercin Bileziği 100 Lük Pk. Pembe Bıcı Bıcı Kolsuz İpli Kuş Oyuncağı 27 Cm X 3 Cm Alyones Doğal Ahşap Stand, Papağan Kafesi Üst Ahşap Dallar Küçük Orta Papağanlar Zioo Başlıklı Tünek 40 cm 5'li Paket Alyones Kuş Levrek Stand Oyuncak, Kuş Mama Tutucu, Doğal Ahşap Kuş Kafesi Aksesuarları, Papağan, Sıçan, Muhabbet Kuşları Için Alyones Ahşap Kafes Içi Merdiven Hiday Kuş Zeka Oyuncağı Ahşap Alyones 4 Paket Doğal Ahşap Kuş Levrek Papağan Standı Dalları Çatal Oyuncaklar Alyones Kuş Kafesleri Için Ahşap Merdiven Kuş Merdiveni Alyones Doğal 3 Adet Dairesel Kuş Kafesi Platformu, Doğal Yuvarlak Ahşap Stand Platformu Muhabbet Kuşu VİXPET Poppy Güvercin Bileziği Halka Boncuk / Renk ve Adet Seçenekli Alyones Küçük Orta Papağanlar Için Doğal Ahşap Stand, Papağan Kafesi Üst Ahşap Dallar Alyones Tünek Platformu Kafes Aksesuarları 8 Adet Doğal Ahşap Kuş Levrek Standı-Ahşap Papağan Levrek Standı Alyones Doğal Ip Merdivenli Kuş Oyuncağı Alyones Doğal Ip Merdivenli Kuş Oyuncağı Vixpet Venty 4'lü 36 mm Macaw Papağanı Tüneği, Kakadu Papağanı Tüneği, Jako, Amazon Vb. Alyones Papağan & Muhabbet Kuşu Eğitimi Için H Stand, Ahşap Oyun Standı Taşınabilir Eğitim Oyun Alanı Hiday Muhabbet Kuşu Cennet Papağanı Eğitim Uçurma Tasması Yeşil Naturbird Doğal Ağaç Tünek (Papağan İri Cins) Alyones 8 Adet Doğal Ahşap Kuş Levrek Standı-Ahşap Papağan Levrek Standı-Tünek Platformu Kafes Aksesuarları Vixpet Venty 30 cm 36 mm Pedikür Papağan Tüneği Küçük Macaw, Küçük Kakadu, Jako, Amazon, Iskender Vb. Alyones Kuş Merdiveni Muhabbet Kuşu Oyuncakları - Ahşap Halatlı Köprü Merdiven Trixie Kuş Oyuncağı, Ahşap, İpli ve Derili, 24cm Tavuk Bileziği 18 mm 50 Lik Pk. Yeşil Alyones 3'lü Set Papağan Muhabbet Kuşu Standı Dikdörtgen Oyun Alanı
Başa dön