İş yaşamında ve günlük hayatında giyimine özen gösteren erkekler, şık kıyafetler giyerken, bu kıyafetlerle uygun aksesuarları da kullanmaya gayret ederler. Saat ve çeşitli bilekliklerle birlikte en çok tercih edilen tespihler, farklı üretim malzemelerine sahip olmaları ve farklı renklerle kullanıcıların beğenisine sunulmasıyla geniş bir ürün yelpazesi oluştururlar.

Genellikle süs eşyalarının yapımından kullanılan kehribar, en değerli taşlardan biri olma özelliği sayesinde tespih yapımında da sıklıkla tercih edilen materyallerin başında yer alır. Birbirinden göz alıcı renkleri ve dikkat çeken modelleriyle göz dolduran ateş kehribar tespihler, günlük kullanımda değerlendirilebileceği gibi koleksiyon meraklılarının da alışveriş listesine girebilecek yapıdadır.

Ateş Kehribar Tesbih Modelleri

Göz kamaştırıcı motiflerle üretilen ateş kehribar tesbih modelleri; kırmızı, sarı, hardal, mavi, yeşil, yosun yeşil, lacivert gibi renkleriyle giydiğiniz hemen her kıyafetle uyumluluk gösterir. Farklı kesin yöntemleriyle oluşturulan modeller, tarzını böyle ürünlerle yansıtmak isteyen erkekler için ideal ürünler arasında yer alır. Beyzi kesim tespihlerden hoşlananlar için imal edilen modeller, kırmızı ya da hardal renklerine sahip olabilirler. Kapsül kesim ateş kehribar tesbihlerde ise kazaz kamçılı ayrıntılar, ürünlerin şıklığını en üst noktaya taşır. Bulunduğunuz ortamda dikkat çekmenize yardım eden bu tür modeller, özellikle spor kıyafetlere rahatlıkla eşlik eder.

Arpa kesim modellerde yer alan gümüş püsküller; kahve yeşil, yosun yeşil, yeşil, lacivert gibi farklı renk tonlarıyla beğeninize sunulur. Bu yapıdaki ürünlerin çok çeşitli renk seçeneklerinin olması, tespihlerin gece davetlerinde giyilen kıyafetlerle de kullanılabilmesini mümkün kılar. Yaz ve bahar aylarında yönelebileceğiniz turuncu renk ateş kehribar tesbih modelleri, aynı renk tonlarında giyeceğiniz gömlekle ve T-Shirt’lerle daha etkileyici görünmenize yardım eder. Altın renginin çekiciliğinden vazgeçemeyenlere hitap eden modeller, sarı ateş kehribar altın kaplama ile renk ürünün renk bütünlüğünü tamamlarken uç kısımda yer alan kazaz kamçı, tespihlerin şıklığını da arttırır. Ayrıca, edineceğiniz tespihlerdeki kamçı boyları seçeceğiniz modele göre farklılık gösterebilir. Usta ellerden çıktığını incelikle işlenmiş tasarımlarıyla kanıtlayan modeller, tarzınızı yansıtmanızı sağlarken, üzerlerinde yer verilen geleneksel ve milli motifler aracılığıyla da kültürel zenginliği sonuna kadar yaşamanıza imkan tanır.

Ateş Kehribar Tesbih Fiyatları

Ateş kehribar tesbihlerin her biri farklı materyaller kullanılarak dizayn edilir ve üretilir. Ürünlerin bazılarında altın kullanılırken bazılarında ise gümüş ayrıntılar bulunabilir. Tespihin imame ve püskül bölümleri, bu detaylar sayesinde daha şık bir görünüme kavuşur. Tercih edeceğiniz ateş kehribar tesbih modellerinin fiyatları; üretimde kullanılan malzeme, üretim süreci, marka, tasarım şekli, süs kısımları ve tespih tanelerinin boyutlarına göre farklılık arz eder. Bu noktada kendinize en uygun modelleri seçerken, kullanım alanınızı ve sıklığınızı belirlemeniz yerinde olabilir. Örneğin günlük kullanım için yöneleceğiniz modellerde değerli taş ve madenlerin bulunmasını arzu etmiyorsanız, temel düzeydeki tespihler sizin için yeterli olabilir. Ancak koleksiyon gibi özel hobileriniz varsa ve belirli bir seri içerisinde koleksiyonunuzu sürdürüyorsanız, fiyat açısından daha yüksek aralıkta seyreden modellere yönelmeniz gerekebilir. Bilhassa elde yapılan ve özel uğraşlarla ortaya konan işlemeli ve geleneksel motiflerle süslenen ürünler, nadir parçaları arasında kendilerine rahatlıkla yer bulabilir.

Seçeceğiniz ürünleri gün içerisinde ya da özel davetlerde şık ve tamamlayıcı birer aksesuar olarak kullanabileceğiniz gibi aile üyelerinize ve sevdiklerinize de hoş görünümlü ve değerli birer hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Özellikle; babalar günü, yılbaşı, doğum günü gibi zamanlarda alınabilecek ateş kehribar tesbih modelleri, uzun ömürlü olduğu kadar değerini asla yitirmez.

Siz de tarzınıza uygun model ve renkli tespihlerden dilediklerinizi kolayca alabilir, şıklığınızı arzu ettiğiniz noktaya taşıyabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Ateş Kehribar

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 2531 ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/60004716/60002649/60007503/60007504