Farklı model ve renk seçenekleri ile hem kadınlar, hem de erkekler için gözlük üreten Belletti özgün tasarımları ile çok beğeniliyor. Normal camlı gözlük modellerinin yanı sıra polarize modelleriyle de ön plana çıkan Belletti güneş gözlükleri kemik ve metal çerçeveli modelleri ile stil sahibi kadın ve erkeklerin günlük şıklığını tamamlıyor. Klasik çizgili tasarımlarının yanı sıra spor modelleriyle de dikkat çeken Belletti markası yüzü en iyi kavrayan ergonomik tasarımları ile gün boyu konforlu kullanım vadediyor. Polarize camlı gözlükleri yansıyan ışığı en etkin biçimde absorbe ederken Belletti gözlükler aynı zamanda sağlam ve dayanıklı camları ile çizilme ve kırılmaya karşı da dirençli duruyorlar. Günlük stillerin ayrılmaz bir parçası haline gelen ve şıklığı tamamlayan aksesuarlardan biri olan güneş gözlükleri Belletti markası ile her yaştan ve zevkten insana geniş seçenekler sunuyor.

Belletti Güneş Gözlüğü Modelleri

Hem erkek, hem de kadın kataloğu ile dikkat çeken marka her zevke hitap eden seçkin modelleri ile göz dolduruyor. Gündüz şıklığını tamamlayan aksesuarlar olarak da önemli bir yere sahip güneş gözlükleri, kadınlar için kemik çerçeveli, normal ve polarize camlı seçenekleri ile geniş bir yelpazede alternatif tasarımları ile dikkat çekiyor. Kalın çerçeveli, oval ve kare modelleri farklı renk ve desen alternatifleri ile kemik çerçeveli gözlük modellerinin en zarif örnekleri arasında yer alıyor. Daha çok klasik tarzı benimseyen, çalışan iş kadınları için tasarlanan kemik çerçeveli modeller sade ve zarif olarak tanımlanıyor. Klasik çizginin biraz daha dışına taşarak modern ama zarif güneş gözlüklerini tercih eden kadınları da unutmayan Belletti güneş gözlüğü modelleri, gözlük sapları ve dış üst çerçevede yaptığı dalgalı, kavisli asimetrik tasarımları ile farklı seçenekler sunuyor.

Erkek modellerinde şıklığı olduğu kadar rahatlığı da ön plana çıkaran Belletti güneş gözlükleri modern ve daha sportif çizgileri ile dikkat çekiyor. Metal modellere erkek koleksiyonunda ağırlık veren marka kemik çerçeveli dinamik modelleri de erkeklerin beğenisine sunuyor. İster takım elbise ile klasik tarzda, isterse daha rahat ve günlük spor kıyafetler ile kullanılabilen erkek Belletti güneş gözlüğü modelleri hafta içi ya da hafta sonları spor ve rahat kullanım vadediyor. Yüze mükemmel oturan ve kavrayan modelleri ergonomik tasarımları ile olduğu kadar hafif malzemelerden üretilmiş çerçeve ve sapları ile konforlu ve rahat taşınıyor.

Modellerinde abartıdan kaçınan marka hem erkek, hem de kadın modellerinde tavrını sadelikten yana koyuyor. En büyük farkını dış çerçeve ve gözlük saplarında yaptığı tasarım oyunları ile gösteren Belletti metal ve kemiği birlikte kullanarak farkını ortaya koyuyor. Koleksiyonunda renkli cam ve çerçevelere de yer veren marka daha dinamik modeller ile gençlere de göz kırpıyor. Özellikle metal çerçeveli, renkli yuvarlak camlı modelleri gençler arasında çok beğenilen marka yüze tam oturan metal çerçeveli modelleri ile de gençleri hedefliyor.

Belletti Güneş Gözlüğü Fiyatları

Sağlam ve dayanıklı malzemesi ile çarpma, düşme ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olan Belletti güneş gözlüğü modelleri kırılmaya karşı sağlam duruşları ile dikkat çekiyor. Camları da oldukça sağlam olan güneş gözlüklerinin çizilmeye karşı dirençli olması kullanıcıları memnun ediyor. Polarize modelleri ışığı yansıtmayan filtreler ile kaplı Belletti güneş gözlüklerinin filtreleme özelliği bozulmuyor. Güneşten tam anlamı ile koruyan modeller gün ışığında rahat hareket edilmesini ve parlaklıktan tamamen uzak kalarak güne devam edilmesini sağlıyor. Özgün tasarımları ve dayanıklı, sağlam modelleri ile dikkat çeken Belletti güneş gözlüğü fiyatları geniş bir yelpazede sunulan modelleri ve sunduğu konfor ile doğru orantılı olarak belirleniyor. Her keseye ve zevke hitap eden geniş koleksiyonu fiyat anlamında da çeşitlilik sunan Belletti markası ekonomik fiyatları ile kullanıcılardan tam not alıyor.

Belletti 2019 Güneş Gözlüğü Modelleri

317 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Belletti
  2. Angel Eyes
  3. Osse
  4. Rainwalker
  5. Ray-Ban
  6. Max Polo
  7. Daniel Klein
  8. Aqua Di Polo 1987
  9. Hawk
  10. Eagle Eyes
  11. Mustang
  12. Swing
  13. By Harmony
  14. Polaroid
  15. Xloop
  16. Tommy Hilfiger
  17. Laviva
  18. Carrera
  19. Silvio Monetti
  20. Della Pianto
 3. Ürün Puanı
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Cinsiyet
 7. Filtre Tipi
 8. Cam Rengi A-Z
 9. Çerçeve Tipi
 10. Çerçeve Rengi A-Z
 11. Ekartman (Cam Ölçüsü) A-Z
 12. Köprü Ölçüsü A-Z
 13. Sap Ölçüsü
 14. Satıcı
 • Marka Belletti
DSACategoryId/2147483632/1120745/belletti
BAŞA DÖN