Mustang Güneş Gözlüğü

Güneşin zararlı ışınlarına karşı titizlikle seçilmesi gereken güneş gözlükleri aynı zamanda aksesuar görevi de görüyor. Özellikle aksesuar konusunda çok fazla seçeneği olmayan erkekler, kıyafetlerini ve günlük stillerini güneş gözlüğü ile tamamlıyor. Yüz hatlarına uygun olarak özenle seçilmiş güneş gözlükleri yüz güzelliğini de ortaya çıkarmakta yardımcı oluyor. Kış aylarında karda ve yaz aylarında güneşe karşı sağlık amaçlı kullanılan gözlükler aynı zamanda göz kenarlarında kazayağı denilen kırışıklıkların oluşmasını da engelliyor. Yüzünüze uygun gözlük modelini seçmek göründüğünden daha zor bir iş olabilir. Her gözlük modeli her yüze gitmeyeceği için en uygun olanı yüz şeklinizi tanıyarak bulabilirsiniz. Yüz şekli oval olanlar bu konuda oldukça şanslı. Neredeyse tüm modelleri rahatlıkla taşıyabilir. Yuvarlak yüz hatlarına sahip olanlar köşeli çerçeveleri tercih etmelidir. Bu sayede yüz hatları daha uzun ve keskin gözükür. Dikdörtgen yüz hattına sahip olanlar yüzlerini küçük göstermek için yuvarlak çerçeveleri tercih edebilirler. Bu çerçeveyi aynı zamanda kare hatlara sahip olanlar da kullanabilirler.

Mustang Güneş Gözlüğü

Mustang Güneş Gözlüğü marka adını vahşi ve güçlü atlar olan Mustang'lardan alır. 1960'lı yıllarda otomobil markasına da adını veren Mustang, ilerleyen yıllarda gözlük markası olarak da adını alıyor. Gücün ve cesaretin simgesi Mustang, güneş gözlüklerinde de güçlü tasarımlara imza atıyor. Renkli ve kaliteli camları ve birbirinden orijinal tasarımlara sahip çerçeveleriyle Mustang güneş gözlüğü oldukça iddialı seçenekler sunuyor. Mustang güneş gözlüklerinin camları polarize olup rahat görüş imkanı sunuyor. Çerçeveler de çoğunlukla kemik dediğimiz yapıya sahiptir.

Mustang Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlüğünün camı sağlık açısından her zaman kaliteli olmalıdır. Aksi takdirde göze zarar verir ve gözde bir takım problemlere sebep olur. Mustang güneş gözlükleri de camlarını prosedürlere uygun olarak oldukça kaliteli üretir. Fiyatlar biraz fazla gibi gelse de göz sağlığı için yine de en uygun fiyatlara sahiptir. Üstelik camı kadar kaliteli çerçeveleriyle de uzun yıllar kullanılabilecek bir ihtiyaçtır. Polarize cama sahip modellerin fiyatları çoğunlukla sabittir. UV özelliğe sahip camlar ise polarize camlara göre biraz daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ama göz sağlığı açısından UV olan gözlükler çok daha faydalıdır. Polarize camlar daha çok yansıma ışıkları engeller ve görüş konforu sunarlar. Birbirinden farklı tasarımlarıyla bir defaya mahsus olmak üzere Mustang güneş gözlükleri arasından seçeceğiniz modele uygun bir fiyatla sahip olup her yıl modaya uyum sağlayabilirsiniz.

Mustang Güneş Gözlüğü Nasıldır?

Mustang güneş gözlüğü erkeklere hitap eden modelleriyle oldukça maskülen tasarımlara sahiptir. Spor bir tarza sahip Mustang güneş gözlükleri, renkli camları ile dikkat çeker. Mustang güneş gözlükleri arasındaki damla model de denilen güneş gözlüğü modeli ise unisex olup hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir tasarıma sahiptir. Bu gözlükler özellikle son birkaç yıldır en çok tercih edilen modellerdir. Wayfarer modeli olarak adlandırılan kemik çerçeve tasarımına sahip siyah güneş gözlükleri de oldukça eğlenceli bir görünüm sunuyor. Bu gözlüklerin camı polarize olmasıyla yansıyan ışıkların gözü rahatsız etmesini engeller. Özellikle araç kullananlar ya da yoğun ışık yansımalarına maruz kalanlar için ideal bir seçim olur. Aynı zamanda aksesuar olarak da oldukça şık durmakta. Mustang güneş gözlüklerinin çoğu UV olmalarının yanında polarize özelliğe de sahiptir. Mustang modellerinden biri olan üstü kalın kemik çerçeveli altı ise daha ince ve zarif duran güneş gözlüğü de şık bir tasarıma sahip. Mustang güneş gözlüklerinin çoğunda burun pedi sabittir. Kendine güvenen, tarz sahibi cesur erkeklerin tercihi Mustang güneş gözlükleri camı ve çerçevesi ile kalitesiyle de oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Mustang 2018 Güneş Gözlüğü Modelleri

794 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Mustang
  2. Osse
  3. Angel Eyes
  4. Ray-Ban
  5. Eagle Eyes
  6. Hawk
  7. Daniel Klein
  8. POLO55
  9. Silvio Monetti
  10. Emilio Pucci
  11. Xloop
  12. Retro
  13. Max Polo
  14. Swing
  15. Aston Martin
  16. Guess
  17. Exess
  18. Juliano
  19. De Valentini
  20. Dicaprio
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Cam Rengi A-Z
 7. Çerçeve Tipi
 8. Çerçeve Rengi A-Z
 9. Ekartman A-Z
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Mustang
DSACategoryId/2147483632/1120745/mustang
BAŞA DÖN