Aksesuar, bir kıyafetin kendini gösterebileceği ürünler arasındadır. Bazıları kıyafete yakıştığı için tercih edilse de bazıları manevi anlamı sebebiyle kullanılabilir. Kolye de hem kadın hem de erkekler tarafından severek kullanılan aksesuardan biri olur. Bu ürünler, görünüş ve model olarak farklılık gösterebilir. Tüm bunların dışında o günkü kıyafetlerinize uygun olarak da seçimlerinizi yapabilirsiniz. Dolayısıyla model ve çeşitlilik açısından oldukça zengin olan bu ürünler farklı cinsiyetlere ve zevklere hitap eder. Kolyeler, çeşitli malzemeler kullanılarak yapılır. Bu malzemeler arasında sık tercih edileni çelik kolye modelleri olur. Çelik, son derece dayanıklı bir malzeme olduğundan aksesuarlar da uzun süre kullanım imkanı sunar ve son derece kaliteli olur. Farklı renk ile tasarım detaylarına sahip bu ürünler, silver ya da gold görünümle sunulabilir. Sarı çelik kolye hemen hemen her kıyafetle kolay şekilde uyum sağlayabilir. Ayrıca altın görünümü sunduğu için de sıkça talep edilir. Bu ürünler kişisel tarza ve tercihlere göre farklı renklerde, uzunluklarda ve motiflerde tasarlanır. Zarif bir görünüm elde etmek adına tercihinizi sade modelden yana kullanabilirsiniz. Eğer daha iddialı bir tarza sahipseniz taşlar veya diğer süslemelerle dikkat çekici bir tasarım seçebilirsiniz. Her ortamda kullanma imkanı sunan dayanıklı ürünler, günlük kullanım için uygun olabileceği gibi özel günlerde veya etkinliklerde de tercih edilebilir.

Beğeni Toplayan Kolye Çelik Takı Modelleri

Çelik kolye modelleri birbirinden farklı türde tasarımlara sahip olarak üretilir. Her zevke ve cinsiyete uygun şekilde bulabileceğiniz modeller arasında zamansız parçalar olabileceği gibi son trendlere uygun tasarımlar da bulunur. Burada önemli olan sizin tarzınız ve bu ürünleri hangi kıyafetle hangi ortamda kullanacağınız olur. Kolye satın almak bir yatırım olarak tanımlanabilir. Çünkü tıpkı saat gibi kolyeler de farklı kıyafetlerle bir arada kullanılır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, seçtiğiniz takının kıyafetinizle uyum içinde olmasını sağlamak olur. Farklı görünümlerde tasarlanan kolye modelleri arasında sık tercih edilenlerden biri minimalist tarza sahip olanlardır. Tek bir ince zincirle veya çelik plaka ile oluşturulan bu tasarımlar, günlük kullanım için uygun görünümde olur. Harfli çelik kolye ise daha çok kişiye özel olarak tasarlanır. Bu modellerde isim veya özel bir kelime, çelikten yapılmış harf veya isim plakalarıyla temsil edilir. Kendinize ya da sevdiğiniz kişilere hediye olarak bu modelleri seçebilirsiniz. Kendi isminizin ya da sevdiğiniz bir kişinin baş harfini daima boynunuzda taşımak isterseniz bu modeller sizin için oldukça uygun olur. Bir diğer model ise çiçek ve hayvan figürlü olanlardır. Burada çok tercih edilenlerden biri kelebekli çelik kolye modelleridir. Kelebek, özgürlüğü ve güzelliği temsil eder. Bunun dışında pek çok anlamı daha bulunur. Kendinizi ifade etmek için siz de bu modeli kullanabilirsiniz. Çelik yonca kolye de uğura inananlar için iyi bir seçenek olabilir. Bu modeller, büyük ya da küçük şekilde tasarlanabilir. Astrolojiye meraklı olanlar için ise burç işaretlerini veya sembolleri temsil eden çelik kolyeler son derece ilgi çekici olabilir.

Kaliteli Çelik Kolye Özellikleri

Geniş tasarım yelpazesi ve her ortamda kullanılabilme şansı sayesinde çelik kolyeler hem kadın hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bunun temel sebebi, tasarımların dayanıklı malzemelerden üretilmesidir. Çünkü çelik malzeme, özellikle paslanmalara karşı oldukça dirençlidir. Banyo, deniz ya da havuzda çıkarmanıza gerek kalmadan rahatlıkla bu tasarımları kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin genel olarak sayılabilecek bazı özellikleri ise şu şekildedir:

  • Paslanmaz çelik kolye; çizilmelere ve oksitlenmeye karşı direnç gösterir. Bu durum sayesinde uzun ömürlü sayılabilir.
  • Çelik malzemeden yapılan seçenekler; suya, terlemeye ve nemli çevre koşullarına karşı dirençlidir. Kararmaz çelik kolye zaman içinde renk değiştirmez veya paslanmaz.
  • Kaliteli ürünler genellikle alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Hassas cilde sahip olanlar için ideal bir tercih olur; çünkü çoğu paslanmaz çelik takı, nikel madde içermez.
  • Ürünlerin bakımı oldukça kolaydır. Yalnızca yumuşak bir bezle silerek temizlemek yeterli olur. Aynı zamanda tıpkı diğer metaller gibi parlaklığını uzun süre korur.
  • Farklı tarzlara ve tasarımlara sahiptir. Basit ve minimalist tasarımlardan karmaşık ve gösterişli modellere kadar birçok seçenek arasından sizin için uygun olanı seçmeniz mümkün olur.
  • Tasarımların bir kısmının üzerine isim ekleyebilirsiniz. Bu, takınıza kişisel bir hava katmanızı sağlar.
  • Çelik, geri dönüştürülebilir bir malzeme olduğundan çevre dostu bir seçenektir.

Takıda Çelik Malzeme Kullanmanın Önemi

Çelik paslanmaz kolye modelleri, sağlık için herhangi bir tehlike teşkil etmez. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretildiğinden çok uzun yıllar boyunca dış etkenlere direnç gösterir. Sürekli yenisini almak zorunda kalmayacağınızdan ekonomik açıdan da bütçenize katkı sağlamış olur. Takıda çelik malzeme kullanmanın bir başka avantajı da kararma ihtimalinin olmamasıdır. İnsan vücudu, özellikle yaz aylarında terleme yapabilir. Yaz mevsimi de yine fazla sayıda takının kullanıldığı bir zaman dilimi olması sebebiyle çelik kolyeler bu noktada imdadınıza yetişir. Yağmurda, duşta, havuzda, denizde de kullanma imkanınız bulunur. Sıvı teması halinde bu ürünlerde kararma görülmez. Satın aldığınız çelik kolye, uzun yıllar boyunca aldığınız günkü görünümüne sahiptir. Daima yeni ve parlak görünür. Yine çelik malzeme, dayanıklı haliyle de dikkatleri üzerine toplar. Erkekler ya da kadınlar için tasarlanan modellerin tamamı; sporda, etkinlikte ya da çeşitli organizasyonlarda çıkarmanıza gerek kalmadan kullanılabilir. Çizilme, yıpranma gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Bu sayede her türlü etkinlikte bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolu Çelik Kolyeler

Sevdiğiniz birine onu özel hissettirecek bir hediye arıyorsanız çelik kolyeler sizin için uygun bir seçenek olabilir. İster erkek ister kadın, her cinsiyete yönelik bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi sayesinde karşınızdaki insanı mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza, babanıza, kardeşinize ya da hediye almak istediğiniz herhangi bir kişiye erkek çelik kolye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sizin için önemli bir yere sahip olan bir erkeğe aldığınız kolye ile sizi daima boynunda taşımasını ve güzel şekilde hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Kadınlar için kolye vazgeçilmez bir aksesuardır. Yaz kış farketmeksizin her gün her ortamda kullanabilecekleri bir ürün, kadınlar için de iyi bir hediye seçeneği olabilir. Çelik kolye kadın modellerini seçerken hediye aldığınız kişinin hayatınızdaki yeri oldukça büyük bir öneme sahip olur. Örneğin eşinize hediye alıyorsanız evliliğinizin simgesi olarak kalpli çelik kolye seçebilirsiniz. Yakın bir dostunuz içinse kendini değerli hissetmesini sağlayacak isimli çelik kolye tercih edebilirsiniz. Anne ve babalarınız için hediye seçerken de çelik kolyeler iyi bir seçenek olabilir. Özel günlerde bu tasarımları tercih ederek onlara verdiğiniz önemi belli edebilirsiniz. Çelik tasarımlar, dayanıklılıkları sayesinde kullanan kişileri uzun süre mutlu eder. Tasarımlardaki şık detaylar da farklı markalar tarafından özenle işlenir. Bu sayede herkesin uzun ömürlü bir şekilde severek kullanacağı alternatifler ortaya çıkar.

Çelik Kolyeli Takıların Kombinlerinizdeki Rolü

Kıyafeti gösteren seçenekler arasında aksesuarların rolü oldukça büyüktür. Basic bir tişörtü bile kullanacağınız aksesuarla şık hale getirmeniz mümkün olur. Bu sebeple kıyafet kadar aksesuar seçimi de önem arz eder. Herkes tarafından sıklıkla tercih edilen tasarımlardan biri olan kolyelerin hem günlük hayattaki hem de özel günlerdeki kombinleriniz üzerindeki etkisi büyüktür. Sizi olduğunuzdan şık ve modern bir hale getiren tasarımları seçerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta, kıyafetinizle uyum sağlaması olur. Örneğin önü nispeten açık, yuvarlak yaka bir T-shirt ile minimalist ve kısa çelik kolye tercih edebilirsiniz. Yakası kapalı olan T-shirt üzerine de uzun çelik kolye ekleyerek kombininizi hareketlendirebilirsiniz.

Son dönemin trendleri arasına girmeyi başaran çelik yıldız kolye de özellikle yaz aylarında tercih edilir. Uzun ya da kısa zincire sahip olabileceği gibi bazı modellerin uzunluk derecesini dilediğiniz şekilde değiştirme imkanınız bulunur. Bu ürünler, bikini ve mayo üzerinde kullanıldığında sizi oldukça havalı gösterir. Ayrıca basic T-shirtlerle birlikte de kullanılabilir. Çelik pullu kolye modelleri de şık ortamlarda dikkat çeken parçalarından biridir. Şık tasarımlar, tarzınızı tamamlamanız açısından da size kolaylık sağlar. Düz siyah renkli bir abiye üzerine bu modelleri kullanarak elbisenizi görünür ve dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Böylece her ortamda kendi tarzınızı ortaya çıkarmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Avantajlı Değerlerle Çelik Kolye Takı Fiyatları

Çelik kolye fiyatları, farklı marka üretimleri arasında değişiklik gösterebilir. Malzeme, model, tasarım, kişiye özel olup olmaması ya da adet faktörleri fiyatın belirlenmesinde temel unsurlar olarak sayılabilir. Örneğin, bazı ürünler bir adet yani tekli şekilde satılırken bazıları çoklu tasarımlar içerebilir. Birden fazla ürünün bulunduğu çelik kolye seti fiyatları, tekli satılan modellere göre yüksek olabilir. Kullanılan malzeme kalitesi, kolyenin fiyatına büyük oranda etki eder. Paslanmaz çelik yaygın kullanılan bir türdür ve yüksek kaliteli tasarımlarda yer alır. Tasarımı, süslemeleri ve işçiliği fiyatı önemli ölçüde artırabilir. Karmaşık veya özel seçenekler genelde yüksek maliyetli olabilir. Boyutu ve ağırlığı da bu modellerin fiyatını etkiler. Büyük ve ağır bir kolye daha fazla malzeme kullanımına neden olarak maliyet üzerinde artış oluşturur. Bazı çelik kolyeler altın, gümüş veya siyah kaplama gibi farklı seçeneklerle kullanıcılara sunulur. Kaplama kalitesi ve türü de bu aşamada fiyatı etkiler. Üzerinde taşlar veya diğer süslemeler bulunuyorsa bu da değerini artırabilir. Kullanılan taşların türü, kesimi ve kalitesi fiyatı etkileyen önemli faktörlerdir. Bu seçeneklerin üretilmesinde farklı markalar rol alır. Ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan çelik takıların değerinde de artış görülebilir. Takı sektöründe mevsimsel talep ve arz dalgalanmaları olabilir. Özellikle tatil dönemlerinde veya özel günlerde talep arttığında fiyatlar yükselme eğiliminde olabilir. Yapımında kullanılan çelik miktarı da ürünler açısından değer belirlenirken dikkate alınır. Kalın veya geniş bir zincir, fazla malzeme gerektirir ve bu nedenle maliyet artar. Tüm bunları göz önünde bulundurarak karar verdiğiniz modeli kendiniz ya da sevdiklerinizi mutlu etmek için Hepsiburada’dan avantajlı değerlerle satın alabilirsiniz.

Çelik Kolye Takı ile Denize Girilir mi?

Çelik malzeme, yapısı gereği su ile temas ettiğinde herhangi bir kararma yapmaz. Dolayısıyla çelik malzeme ile üretilmiş olan kolyenizi çıkarmadan havuza ya da denize girebilirsiniz.

Çelik Kolyeler Nasıl Kişiye Özel Hale Getirilir?

Seçtiğiniz modelin uygun bir kısmına harf ya da özel mesajınızı kazıtmanız mümkündür. Böylece kolyenizi kişisel bir hale getirebilirsiniz.

Çelik Kolye Takı Boyutları Nedir?

Çelik kolye takıların üretiminde farklı markalar yer alır. Bu nedenle her bir modelin boyutları birbirinden farklıdır. Çeşitli uzunluklarda yapılan tasarımlar sayesinde aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kolye Çelik Takı Modelleri

4964 ürün listeleniyor
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Marka
Toplam 48 / 4964 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?