Küre

Dünya küresi; dünya yüzeyindeki şekilleri göstermek için tasarlanmıştır. Şekil, ölçek, alan, göreceli büyüklük, mesafe ve pusula yönü gibi detaylar, küre üzerinde oransal olarak görülür. Dünya küreleri, dünyayı net şekilde doğru bir konumla tanıtan önemli bir araçtır. Gelişmiş yüksek teknolojiden faydalanarak üretilen dünya küresi işlevsel kullanımıyla mutlu eder. Dünyaca ünlü birçok marka tarafından titizlikle üretilir.

Sıklıkla tercih edilen ürünlerin arasında yer almakla birlikte, modern tasarım detayları ile ilgi çekicidir. Dünya üzerindeki yerlerin tespiti için daha çok ev, ofis, ve okullarda kullanılan dekoratif bir eşyadır. Işıksız dünya küreleri yaygın olarak kullanılır.

Fakat son yıllarda ışıklı dünya küresi gece lambası olarak kullanılmaktadır. İşlevsel özellikleriyle popülerdir. Işıksız, ışıklı, manyetik, ipli, ahşap, masa üstü dünya küresi gibi çeşitli tasarım özellikleriyle göz doldurur. Elektronik olarak kaydedilen manyetik bir sistem aracılığıyla çalıştırılan manyetik dünya küresi kolay kurulumu ile mutlu eder.

Sağlam ve dayanıklı bir bir dış yüzeyden oluşur. Bu yüzey üzerinde dönen dünya küresi elektrik sistemi ile otomatik olarak hareket halindedir. Hem eğlenip hem de öğreneceğiniz dünya küreleri siz ve sevdikleriniz için uygundur. Şık tasarımı ile beğeni toplayan dekoratif dünya küresi çeşitleri severek kullanılır. İhtiyaçlara yönelik olarak birçok marka tarafından üretilen dünya küresi, üzerinde siyasi ve fiziki harita bulunan seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. Net ve okunaklı yazıları, canlı renk tonları, belirgin ülke sınırları ve yeryüzü şekilleri ile rahatça kullanılır. İlgi duyanlar, yaşadığı gezegeni merak edenler, öğrenciler ve öğretmenler olmak üzere her yaş grubundan kullanıcı için idealdir.

Dünya Küresi Özellikleri

Dünya küresi, ülkelerin yerini öğrenme kolaylığı sağlar. Çok sayıda renk ve model fırsatları ile kullanıcılara sunulan dünya küresi çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Şık tasarımı ile bu ürünler arasından cam dünya küresi sıklıkla tercih edilir. Ahşap ve paslanmaz nikel, bronz gibi kaliteli malzemeler ile üretilen ayaklar üzerinde dönme özelliği de bulunan büyük dünya küresi tüm yaşam alanlarında kullanıma uygundur. Dayanıklı, kolayca yıpranmaz malzemeden üretilen dünya küreleri, sahip olduğu düzeneği ile kolay ve pratik kullanım imkanı sunar. Dünya küresi üzerindeki konum belirten net yazılar, belirgin detaylar, kara sınırları, denizler, nehirler, dağlar macera ruhlu herkesi heyecanlandırır. Hediyelik dünya küresi sizi ve sevdiklerinizi mutlu eder. İşlevsel kullanımı ile hayatınıza kolaylık katan küçük dünya küresi kolayca aradığınız lokasyonu bulmayı sağlar. Yorulmadan, hızlı şekilde tüm dünya ülkelerini küre üzerinde de olsa görebilmeyi mümkün kılar. Hızlı ve kolay kullanımı ile zaman tasarrufu sağlar. Tasarım özellikleri ve zarif yapısıyla kalemlikler ile aynı masa üzerinde bütünlük oluşturur. Her yere kolayca sığar, az yer kaplar. Gelişmiş yüksek teknoloji ile üretilen ahşap dünya küresi her yaştan kullanıcıyı memnun eder. Çok sayıda renk ve model alternatifiyle cazip avantajlar sağlar. Her zevke hitap eden tasarımı ve siyasi ve fiziki harikayı yansıtan model seçenekleriyle ihtiyaca yöneliktir. Derslerde, sınavlarda sağladığı fayda ile motivasyonunuzu artırır. Başarılarınızı destekler.

Dünya Küresi Modelleri

Özellikle görsel hafızası kuvvetli olanlar için dünya küresi 60 cm idealdir. Coğrafya sınavları öncesinde, dünya küresi üzerinde çalışan öğrenciler, ülkeler nerede diye kaygılanmadan yüksek performans gösterir. Dünya küresi satın alanlar tasarım detayları, farklı model seçenekleri ve işlevsel kullanımından memnun kalırlar. Portatif ve kullanışlı dünya küresi 30 cm yoğun talep görür. Ayakları; plastik, krom, nikel, ahşap gibi kaliteli malzeme ile üretilen ayaklı dünya küresi tasarımı ile göz doldurur. Tüm yaşam alanlarında dekorasyona uyum sağlayarak her zevke hitap eder. Siyah, mavi, yeşil, kahverengi gibi birçok renk seçeneği ile severek tercih edilir. Pratik ve kolay kullanımı ile avantajlıdır. İnce düşünülmüş bir hediye seçeneğidir. Sizin ve sevdiklerinizin beklentilerine cevap verir. Kullanım avantajları ve hareketli detaylarıyla beğeni toplar. İşlevsel detayları, malzeme yapısı, kullanıcı memnuniyeti ve dayanıklılık açısından dünya küresi büyük görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeker. İnsan sağlığına uyumlu malzemeler ile güvenilir markalar tarafından beklentiler düşünülerek üretilen dünya küreleri, sıklıkla tercih edilir. Şık tasarımlı havada duran dünya küresi evde, okulda, ofiste tüm yaşam alanlarında kullanıma uygundur. El yordamıyla ülkelerin yerinin kolayca tespit edildiği kabartmalı dünya küresi mutlu eder. Tasarım, malzeme model seçenekleri ve renk çeşitleri ile her yaştan kullanıcının tarzına uygundur. Büyüklüğü değiştikçe, üzerinde bulunan ülkelerin yerlerini gösterme boyutu da değişerek netlik kazanır. Herkes için kullanıma uygundur. Gönül rahatlığı ile tercih edilir.

Dünya Küresi Tasarımları

Oldukça işlevsel olan metal dünya küresi fiyat/performans ürünüdür. Paslanmaz, çizilmez, kolayca yıpranmaz, kırılmaz. Yüksek oranda verim alınır. Birçok kullanım avantajı sunan oyuncak dünya küresi kaliteli tasarımı ile göz doldurur. Çocuklar için eğitici ve öğretici bir hediye seçeneğidir. Ebeveynler çocukları için severek satın alır. Dünya küreleri her kullanıma yönelik olarak üretilen ideal ebatı ile hemen elinizin altında olur. Büyük haritalara gerek duymadan pratik şekilde ülke konumları tespit edilir. Bu imkanı ile özellikle ders çalışırken uzun aralar verilmeden istenilen bilgiye ulaşılır. Ofis, büro ve genç odalarında daha çok siyah dünya küresi tercih edilir. Ortamın ruhuna uyum gösterir. Ebeveynler 3d dünya küresi satın alırken eğlence sever çocuklarını düşünür. Kendi etrafında dönen küre üzerinde gözüken çok boyutlu ve rengarenk dünya ülkeleri çocukları mutlu eder. Masa başında yerinizden kalkmadan dünya küresi ile ülke ve başkent ezberleme çalışmaları yaparsınız. Görsel tasarımı ile hafızada yer eder. Pratik öğrenme olanağı sunar. Geniş dış yüzeyi ve beklenenden çok daha işlevsel kullanımı ile okulda öğrencilerin favorisidir. Büyük ölçekli siyasi ve fiziki haritaları

gösteren dünya küresi, tasarım özelliği ile keyifli bir deneyim yaşatır. Kaliteli malzemesi, hafif ağırlığı, zarif ve bir o kadar da dayanıklı tasarımı ile satın aldığınızda kendinizi mutlu hissedeceğiniz 30 cm dünya küresi işlevseldir. Avantajlı fırsatlarla kolayca satın alınır.

İşlevsel Dünya Küresi

Dikkat çeken renk tonları, farklı model ve dijital baskılı seçenekleriyle evinizde aksesuarınız olur. Orta sehpa, çalışma masası ve kitaplık rafında beğeni ile yer alır. Vintage, country, bohem stil ile uyumludur. Hem gelecek hem de geçmişi modernlik içinde bir arada yansıtan tasarımı ile memnun eder. Dolma kalemler ile aynı yerde kullanıldığında nostaljik bir hava katar. Elinizin altından hiç ayırmayacağınız ve onunlayken mutlu hissedeceğiniz mini dünya küresi hoş tasarımı ile beğeni toplar. Birçok dünya küresi modeli eğitim ve öğretimin bir parçasıdır. Her yıl okul alışverişinde muhakkak satın alınan manyetik dünya küresi en ucuz fiyat avantajıyla öğrencilerin beklentilerini karşılar. Online alışveriş imkanıyla hızlıca satın alınan dünya küresi 50 cm ölçüsü ile fırsat ürünüdür. Dünya küresi 15 cm çapı ile çocuklarının oyuncağı görevini de görür. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz dünya küresi modelleri ile hayatınıza farklılık katarsınız. Pratik şekilde seslendirme yapan, kelimeleri anlaşılır olan çağın ötesinde bir tasarım olarak ifade edilen konuşan dünya küresi herkesin sahip olmak istediği zamansız bir üründür. Şık bir hediyedir. Sevdiklerinizi ve sizi mutlu eder. Hızlıca dönme özelliği ile yuvarlak dünya küresi öncelikli seçenekler arasındadır. Kaliteli malzemesi ile kolayca yıpranmaz. Renkleri solmaz. Üzerindeki ülkeleri, şehirleri, denizleri, kıtaları gösteren belirgin yazıları silinmez. Harita desenli kuşe kağıdın, yuvarlak küreyi sarması ile oluşan dünya küresi tasarımı göz doldurur.

Dünya Küresi Avantajları

Her mekanın tarzına uyum sağlayan tasarım özellikleri ile dünya kürelerinin hem eğitici hem de dekoratif bir görevi vardır. İşlevsel kullanımı ile memnun eder. Dönen bir mekanizmaya sahiptir. İster el ile ister otomatik olarak dönen küreler, tasarım özelliklerine bağlı olarak takılmadan hareket eder. Hızla dönme özelliği ile 20 cm dünya küresi ders çalışırken oldukça fazla zaman kazandırır. Zarif yapısı ile masa, dolap, sehpa üzerine rahatça sığar. Şık tasarımı ile az yer kaplar. Öğrenme, araştırma ve ders çalışma isteği uyandırır. Pratik kullanımı ile motive eder. Dünya küresi fiyatları ve modelleri göz önüne alındığında avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Dünyaca ünlü markalar tarafından titizlikle üretilir.
 • Tasarım özellikleri ile kullanıcıları mutlu eder.
 • Hareketli detayları ile büyük beğeni toplar.
 • Renk, model, malzeme çeşitleri ile kullanıcılara sunulur.
 • Manyetik, ışıklı, ışıksız gibi çeşitli modelleri vardır.
 • Online alışveriş avantajı ile hızlıca satın alınır.
 • Çocuklar için de güvenli kullanım imkanı sunar.
 • Gece lambası olma fonksiyonu ile hayatınızı kolaylaştırır.
 • Pratik kullanımlı dönen ışıklı dünya küresi memnun eder.
 • Her an harita ile araştırma yapmayı mümkün kılar.
 • Okulda, ofiste, büroda kullanımıyla barışıyı destekler.
 • Ders çalışırken tasarım detayları ile motivasyonu artırır.
 • Şık bir hediye seçeneğidir.
 • Bronz, ahşap, plastik malzeme seçenekleri vardır.
 • Hafif yapısı ile kolayca taşınır.
 • Elektrikli dünya küresi fiyat avantajları sunar.
 • Kullanıcıların bütçesine uygundur.
 • Zarif tasarımı ile aksesuar olur.
Dünya Küresi Fiyatları

Dünya Küresi fiyatları; tasarım özellikleri, malzeme kalitesi ve birçok donanım özelliğine göre farklı seviyelerde belirlenir. Işıksız dünya küresi hesaplı fiyat avantajları ile satın alınır. Dilediğiniz modelde zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Şık tasarımlı led ışıklı dünya küresi fiyatları her bütçeye uygundur. Ürünlerin fiyatları tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Birçok marka tarafından üretilen dünya küresi çeşitleri severek kullanılır. Dünya küresi alanlar, indirim fırsatları ve kampanyaları takip eder. Dünya küresi 40 cm ebatı ile çalışma masasında, büroda, ofiste az yer kaplar. Daha çok bu özelliği ile beğeni toplar. Ledli dünya küresi işlevseldir. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu eder. Alternatif bir hediye seçeneğidir. Birçok çeşidi olan dünya küresi, kaliteli malzeme yapısı ve tasarım özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Üretilirken plastik malzeme kullanılan bir dünya küresi ile bronz ürün arasında fiyat farkı vardır. Hesaplı fiyat avantajları için indirim fırsatlarının takip edilmesi tavsiye edilir. İşlevsel kullanışlı ve şık tasarımlı dünya küresi fiyat avantajları ile Hepsiburada’dan satın alınır.

Dünya Küresi Ne İşe Yarar?

Dünya küresi; harita üzerindeki konumları kolayca bulmaya yarar. Aynı zamanda dekoratif obje olarak da kullanılır.

Dünya Küresi Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Dünya küresini daha çok yetişkinler ve çocuklar tercih eder. Eğitim ve öğretimde kullanmak için öğretmen ve öğrencilerde sıklıkla satın alır.

Dünya Küresi Nasıl Olması Gerekir?

Dünya küresi; net ve belirgin çizgilere, canlı renklere ve pratik kullanıma sahip olmalıdır.

İlgi Gören Dünya Küresi Modelleri Hangileridir?

Işıklı, manyetik, ahşap ve bronz dünya küresi modelleri ilgi görür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dünya Küresi Fiyatları

464 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 464 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?