Ateş elde etmek için üretilen temel araçlardan biri olan çakmak, kullanımına bağlı olarak herkesin elinin altında bulunan ürünlerden biri oluyor. Temel fonksiyonlarının yanında iyi bir hediye ve koleksiyon ürünü olan çakmaklar birçok marka seçeneği ile piyasada bulunuyor. Standart çakmak markaları dışında daha özel tasarımlara sahip olan markalardan biri de Dupont markası oluyor. Dupont, dünyanın tanınan ünlü çakmak markalarından biri olarak öne çıkıyor ve markanın çakmak çeşitleri özellikle lüks tasarımları ile ilgi görüyor. Yalnızca lüks tasarımları ile değil, kalitesi ile de adını duyuran çakmaklar özel sesi ile meraklıları cezbediyor.

Dupont çakmak serilerine bakıldığında 62 x 37 x 10 mm ebatlarında standart boyutlu çakmaklar birçok farklı model eşliğinde sunuluyor. Altın sarısı, siyah veya gri renkte Dupont çakmaklar arasında çeşitli motiflerle süslü ürünler yer alıyor. Desenli çakmaklarda özellikle antik motiflere sahip özel motifli ürünler markanın kalite anlayışını yansıtırken daha zarif tasarıma sahip tek renk ürünlere de erişilebiliyor. Gri lake üzerine parlatılmış dış yüzeye sahip olan sade tasarımlı çakmaklar, gösterişli modellere nazaran daha sportif bir görünüm sergiliyor. Çizilmeye dayanıklı kasa yapısı sayesinde uzun yıllar güvenli bir kullanım sunan çakmak çeşitlerinin ön yüzeyinde gaz göstergesi bulunuyor ve seride basit kullanımlı çakmaklar yer alıyor. Ayrıca mum alevi veya mavi jet alev teknolojisi ile çalışan çakmaklar, gaz kontrolü sağlıyor.

Çakmaklar arasında aynı modellerin daha küçük modelleri de bulunuyor. İnce tasarımlı Dupont çakmaklar ise simli altın kaplama veya gri simli kaplama tasarımları ile hem kadın hem de erkeklerin ilgisini çekiyor. Zarif tasarımının yanında oldukça hafif bulunan çakmaklar, kırmızı gibi mat renkler de üretilebiliyor ve tekrar doldurulabilir nitelik taşıyor. Markanın dikkat çeken diğer bir çakmak serisinde ise dikey ve yatay çizgi desenli ürünler yer alıyor ve modeller ST Dupont logosu ile süslü oluyor. Çakmaklarda sade tasarımlı ürünlerin yanında desenli renkli çakmaklar bulunuyor ve modeller desenli renkli yapıları ile klasik çakmak tasarımlarının dışına çıkıyor. Özellikle kadınlara hitap eden desenli seriler, krom gövdeye sahip olup en hafif çakmak modellerine nazaran bile ultra hafif oluyor.

Dupont Çakmak Fiyatları

Lüks ve kaliteli çakmak serilerine sahip olan Dupont markası, fiyat açısından üst bütçelere hitap ediyor. Çakmakların fiyatları özellikle kalitesine ve üretildiği malzemeye bağlı olarak belirleniyor ve altın, gümüş gibi dış kasa kaplamasına sahip çakmaklar fiyatı ile ayırt ediliyor. Dış yüzeyi sarı altın veya pembe ve beyaz altın kaplama olan ürünlerin dışında beyaz bronz kaplama özel stilli ürünlerde yakın fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Gümüş kaplama dış yüzeye sahip çakmaklar ise modeli ile değişiklik gösterse de altın malzemenin kullanıldığı çakmaklar ile aynı aralıkta satılıyor. Ayrıca markanın altın kaplama çakmaklarına nazaran daha üst bütçeleri hedefleyen çakmak çeşitleri de bulunuyor. Genellikle özel tasarıma ve el işçiliğine sahip olan ürünler, kıymetli metallerden sayılan paladyum ile kaplı oluyor.

Daha uygun Dupont çakmak fiyatları ise orta sınıf alıcıya hitap ediyor. Krom gibi malzemeden üretilen çakmaklar, rüzgara dayanıklı sönmeyen alev teknolojisi ile kalite açısından beğenilen modeller oluyor. Aynı zamanda tekrar doldurulabilir yapısı ve hafif tasarımları ile öne çıkan ürünlere uygun fiyatlı Dupont çakmaklar arasından erişebilirsiniz. Ergonomik ve kolay kullanımlı tasarıma sahip olan çakmakları farklı model seçenekleri ile inceleyebilirsiniz. Yalnızca ince ve zarif modelleri değil standart ebatta sahip klasik çakmakları ve desenli çakmak serilerini de aynı fiyat aralığında bulabilir, Dupont çakmak çeşitleri arasında uygun ürünü seçebilirsiniz. 

Dupont Çakmak Modelleri

25 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dupont
  2. Zippo
  3. Modaroma
  4. Çınar Extreme
  5. Köstebek
  6. Swarovski Elements
  7. Sarome
  8. Ejoya
  9. S.T. Dupont
  10. CLİPPER
  11. Cohiba
  12. Daniel Duff
  13. Lotus
  14. Colibri
  15. Torch
  16. Tonino Lamborghini
  17. X-Lite
  18. Promise
  19. Honest
  20. BaiYou
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Dupont
DSACategoryId/2147483632/25000094/18137/dupont
BAŞA DÖN