ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Faber-Castell
Faber-Castell Metal Tüpte Kuru Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy

Faber-Castell Metal Tüpte Kuru Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy

Faber-Castell
86,41 TL %73
23,00 TL
( / adet)
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
Diğer Satıcılar - Tümü (120)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

23,24 TL
25,56 TL
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15440

Faber-Castell metal tüpte boya kalemi 12 renk tam boy ölçüsüyle kişilere ergonomik tutuş olanağı sunar. Kaliteli malzemelerden elde edilen kuru boya takımı, özel dış koruması sayesinde oldukça dayanıklıdır. Geniş renk seçeneğine sahip olan kalemler, yazı yazmayı ve resim yapmayı daha eğlenceli hale getirir. Rahat ve pratik kullanımıyla ön plana çıkan kalemleri metal kutu içerisinde güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Metal Tüpte Boya Kalemi

Son derece şık bir görünüme sahip olan metal tüp, tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Tüp içerisinde toplamda 12 adet farklı renkte kuru boya yer alır. Boyalar, çocukların renkleri daha yakından tanımasına ve daha iyi kavramasına yardımcı olur. Çocuklarınızla beraber yapacağınız eğitici aktivitelerde kuru boyalardan yararlanabilirsiniz. Metal kutu, boyaların dış etkenlerden zarar görmesine engel olur ve kalemleri hem kırılmalara hem de darbelere karşı büyük ölçüde korur. Bütün kuru boya kalemleri bir arada bulunduğu için kalemlerin saklama aşamasında kaybolma ihtimali yoktur. Özellikle küçük yaştaki çocuklar için kalemleri muhafaza etmek oldukça zordur. Metal tüp, kalemlerin çocuklar ve yetişkinler tarafından iyi bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Kalem kutusunun çantada ya da sıra üzerinde fazla yer kaplamaması öğrenciler için önemli bir avantajdır. Renkli kuru formdaki boya kalemleri çok sık kullanıyorsanız, Faber-Castell’in metal tüpteki 12 renkli boya kalemlerini tercih etmenizde fayda vardır.

Uç Kırılmasına Karşı Dayanıklı Yapı

Kuru boya kalemleri set halinde satışa sunulduğunda daha fazla renk seçeneğine sahiptir. 12 adet renkli kalemden oluşan metal tüpte boya kalemi seti, fiyat olarak ekonomik açıdan tasarruf olanağı sağlar. Standart renklere ihtiyacınız varsa, uç kırılmasına karşı dayanıklı yapıda üretilen 12’li metal tüpte boya kalemi seti sizin için ideal bir seçenektir. Kalitesi yüksek ve yumuşak mineli kuru formdaki boyama kalemleri, kağıdının üzerinde rahatlıkla hareket eder. Kalemlerde uç kırılmasına karşı özel yapıştırıcı sistem yer alır. Kuru boya kalemi hem rahat hem de yumuşak yazma özelliği sayesinde çizimlerin daha kolay yapılmasını sağlar. Dağılmayan ve hoş bir etki bırakan kalem, kağıt üzerinde etkileyici düzeyde çizim performansı gösterir. Çocukların renkleri iyi anlamalarını sağlayan kuru boya kalemleri, boyama etkinliklerinin vazgeçilmez bir parçası olur. Renklerin kavranmasını destekleyen ve öğrenilmesinde etkili olan boya seti ile hem çizime eğitici bir yön katabilir, hem de çocukların resim yapma keyfini iki katına çıkarabilirsiniz.

Kolay ve Pratik Kullanım

Kullanıcılar tarafından yapılan çok sayıda yorum, Faber-Castell metal tüpte boya kalemi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmanızı sağlar. Kolay ve pratik kullanım özelliğiyle ön plana çıkan kalemler, uç kırılmasına karşı büyük direnç gösterir. Herhangi bir nedenle kalemin ucu kırıldığı zaman bir kalemtıraş yardımıyla kuru boya kaleminin ucunu yeniden açabilirsiniz. Kağıt ve karton gibi yüzeylerde kullanıma uygun olarak tasarlanan kalemleri metal kutu içerisinde saklamanız önem taşır. Metal tüpün kalemlerle olan uyumlu boyutu ve kapak ile kapatma özelliği sayesinde kalemlik ihtiyacınız da ortadan kalkar. Boyaları başka bir yere kaldırmak veya dolapta saklamak için ekstradan kalemlik almanıza gerek kalmaz. Parlak ve canlı renklere sahip olan kuru kalemler, kişileri temel renklerin büyüleyici dünyasına ulaştırır. Çocukların ve yetişkinlerin hayal güçlerini kullanarak resim yapmalarına olanak sağlar. Şıklığı ve kaliteyi aynı anda sunan kalem seti ile boyama aktivitesi eğlenceli bir şekilde gerçekleşir. Resim çalışmaları ve boyama etkinlikleri için güzel bir tasarıma sahip olan Faber-Castell metal tüpte 12’li boya kalemini tercih edebilirsiniz.


Faber-Castell Metal Tüpte Kuru Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy

Faber-Castell kuru boya kalemiyle resim yapmak artık çok daha eğlenceli! 12 farklı renk seçeneğine sahip Faber-Castell Metal Tüpte Boya Kalemi, dayanıklı uç yapısı ve özel dış korumasıyla son derece dayanıklıdır. Çocuğunuzla birlikte yapacağınız eğitici aktivitelerde en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Çocukların renkleri daha çabuk ve daha iyi kavramalarını destekler. Boyama etkinlikleri, resim çalışmaları ve diğer etkinlikler Faber-Castell’in yumuşak yazımı sayesinde daha keyifli geçer.

Metal kutusu sayesinde her türlü darbeye karşı dayanıklıdır ve aynı zamanda kalem kutusu olarak da kullanım imkânı sunar. Kağıt, karton vb. yüzeylerde de kullanım olanağı sunan Faber-Castell boya kalemi ile çocuklarınız zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve çok eğleneceli vakit geçirecek.

Renklerin Büyülü Dünyasını Keşfedin

 • Kalemtıraş ile kolay açılabildiği için pratik kullanım olanağı sunar.
 • Özel yapıştırma sistemiyle uç kırılmasına karşı dirençlidir.
 • Dayanıklı ve sağlam uç yapısıyla uzun süre kullanım imkânı verir.
 • Yumuşak yazma özelliğinden dolayı resim çizimleri daha keyifli bir hale gelir.
 • Metal kutusu sayesinde darbelere, kırılmalara ve kaybolmalara karşı dayanaklıdır.
 • Tam boy özelliğine sahip olduğu için ergonomik tutuş olanağı sağlar.

Faber-Castell Metal Tüpte Boya Kalemi Özellikleri

 • Özel yapıştırma sistemi SV ile üretilir.
 • 12 farklı renk seçeneği sunar.
 • Metal kutu ile muhafaza edilir.
 • Yüksek kalite ve yumuşak minelidir.
 • Tam boy ebadıyla elle kolay tutulur.

Yazım Gereçleri Alanında Bir Dünya Devi: Faber-Castell

Kalem ve yazı gereçleri alanında bir dünya devi olan Faber-Castell, 2011 yılında 250. Kuruluş yılını kutlamıştır. Dünyanın bilinen en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ürettiği ürünlerin kalitesiyle, yenilikçi tasarımlarıyla ve yaratıcılığıyla âdeta bir simge haline gelmiştir. Dünya genelinde 22 ülkede satış firması ve 120 ülkede distribütörü bulunan firmanın dünya çapında 7000’in üzerinde çalışanı bulunur.


 

Çocuğunuzla beraber geçirebileceğiniz eğitici aktivitede en büyük yardımcınız Faber-Castell kuru boya kalemleri olacaktır. Eğlenirken öğreneceği, renkleri daha farklı ve kaliteli algılaması gelişiminde büyük bir destek sağlayacaktır. Boyama kitapları, çeşitli aktiviteler, okul, ev gibi ya da bunların tamamen dışında sizin için sıradan geçen bir günü renklendirmek istediğiniz o an Faber-Castell yanınızda olacak.

12 farklı renk seçeneğiyle yapacağınız etkinlikte temel renklerin büyülü dünyasına ulaşmış olacaksınız.

Metal kutu sayesinde darbelere, kırılmalara ve kaybolmalara karşı dayanıklı yapıdadır. Aynı zamanda kalemlik olarak da kullanabileceğiniz şıklık ve kalitede özelliği çocuğunuza sunar.

Sağlam ve dayanıklı ucu sayesinde uzun süre kullanımınıza uygun tasarlanmıştır. Kağıt, karton vb yüzeyler için uygundur.

Tam boy özelliğiyle ergonomik tutuş sunar. Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli özelliğe sahiptir. Uç kırılmalarına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi olan SV maddesiyle üretilmiştir. Böylelikle çarpma, darbe ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklı yapıya sahiptir.

Bu renkli dünyada zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

 

Ürün Özellikleri

·         12 farklı renk seçeneği

·         Dayanıklı uç

·         Özel dış koruma

·         Parlak ve canlı renkler

·         Kalemtıraş ile kolay açılma

·         Metal kutu ile muhafaza

·         Yumuşak yazım

·         SV: Uç kırılmasına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi

·         Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli

·         Garanti: 2 yıl

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OFISFCAS5124
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön