Pet shop malzemeleri, kedi ve köpek türlerinin konforlu bir yaşam sürmesine yardımcı oluyor. Evde ve bahçede bakılan veya sokakta yaşayan onlarca farklı kedi ve köpek türü için geliştirilen Hills pet shop malzemeleri, hayvanların beslenme kalitelerinin ciddi şekilde yükselmesini sağlıyor. Markanın özel formüllü mamaları sayesinde kedi ve köpekler, günlük besin ihtiyaçlarını karşılayacak oranda beslenmeye başlıyor ve kısa sürede fit duruma geliyor.

Tüm Kedi ve Köpek Türleri İçin İdeal Mama Seçenekleri

 • Hills kedi ve köpek mamaları, 85 gr ile 15 kg arasında değişen paket seçenekleriyle hayvan sahiplerinin tercihine sunuluyor.
 • Sağlıklı ve uzun ömürlü kalabilmeleri için tek tip beslenmemesi gereken kedi ve köpekler, Hills tarafından üretilen konserve, kuru mama, yaş mama ve ödül maması seçenekleri sayesinde ideal şekilde beslenebiliyor.
 • Markanın kedilerin yaş grubuna göre ürettiği mama çeşitleri içerisinde yavru, genç, yetişkin, yaşlı ve kısırlaştırılmış kedilere özel ürünler yer alıyor.
 • Köpekler için hem yaş hem de ırka yönelik ürünler geliştiren Hills’in yavruluk, yetişkinlik ya da yaşlılık dönemindeki minyatür ırk, küçük ırk, orta ırk ve büyük ırk tüm köpek türlerine özel mama seçenekleri bulunuyor.
 • Toplu olarak alışveriş yapmak isteyen hayvan sahipleri, markanın 12 adet ürün içeren kolilerinden alabiliyor.

Evde Beslenen Kedi ve Köpeklere Özel Ürünler

Evde yaşadıkları için yaşam koşulları, sokak hayvanlarına göre farklı olan kedi ve köpek türlerinin beslenme şekilleri de değişkenlik gösteriyor. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Hills, sadece evde beslenen kedi ve köpek türlerine özel tasarladığı mama seçenekleriyle her hayvanın ihtiyacına yönelik biçimde beslenmesini mümkün hale getiriyor. Markanın ürün seçenekleri arasında sokak hayvanları için uygun mama çeşitleri de bulunuyor. Böylelikle ev hayvanları kadar sokak hayvanlarını da düşünen hayvanseverler, sokakta yaşayan kedi ve köpekleri Hills’in kaliteli ürünleriyle besleme şansı elde ediyor.

İçeriğe Göre Mama Çeşidi Belirleme Olanağı

 • Belli besinlere ilgi gösterip belli içeriklerden uzak duran kedi ve köpekler, içeriğe göre mama çeşidi belirleme olanağı sunan Hills sayesinde kendileri için en uygun mamayla buluşuyor.
 • Tek malzeme içeren Hills kuru mama, yaş mama, konserve ve ödül mamalarının okyanus balıklı, ton balıklı, alabalıklı, somonlu, kuzu etli, tavuk etli ve hindi etli çeşitleri bulunuyor.
 • Markanın karışık içerikli kedi ve köpek mamaları arasında ton balıklı ve pirinçli, kuzu etli ve pirinçli, tavuk ve hindi etli alternatifler yer alıyor.
 • Tahıl içermeyen ya da işlenmemiş tahıl katkısı bulunan özel karışımlı ürünler, tahılsız tavuklu ve patatesli, tahılsız ton balıklı ve patatesli, tavuk etli ve esmer pirinçli, taze tavuk etli ve kepekli pirinçli gibi seçeneklerle sunuluyor.
 • Hills’in zengin ürün seçenekleri içerisinde bazı besinlere alerjisi olan kedi ve köpek türleri için uygun içeriğe sahip konserve, kuru mama ya da yaş mama bulmak sorun olmuyor.

Dönemsel Durumlara Yönelik Hills Pet Shop Malzemeleri

Hills pet shop malzemeleri, kedi ve köpeklerin düzenli ve yeterli şekilde beslenmesini mümkün kılan mama çeşitlerinin yanı sıra hayvanların dönemsel problemlerini gidermeye yönelik ürünler de içeriyor. Ağız ve diş sağlığı konusunda sorun yaşayan kedi ve köpekler, ağız ve diş hijyeni için geliştirilmiş mamalar sayesinde rahata kavuşuyor. Kilo problemi veya hassas mideye sahip olmaları nedeniyle beslenme şekilleri değiştirilmesi gereken ev hayvanları, Hills’in düşük kalorili ve diyet ürünleriyle beslenebiliyor. Hassas deri yapısı ve tüy yumağı kontrolüne özel mamalar, deri ve tüylerde canlılık sağlıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hills Pet Shop Malzemeleri

220 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Hills Pet Shop
  2. Newdog Pet Shop
  3. Milo Pet Shop
  4. Pro Plan Pet Shop
  5. Royal Canin Pet Shop
  6. Goody Pet Shop
  7. Acana Pet Shop
  8. Newcat Pet Shop
  9. Champion Pet Shop
  10. Mandu Pet Shop
  11. Trixie Pet Shop
  12. Whiskas Pet Shop
  13. Alice Pet Shop
  14. Flip Pet Shop
  15. PetZoom Pet Shop
  16. JBL Pet Shop
  17. Sera Pet Shop
  18. Eastland Pet Shop
  19. Gimcat Pet Shop
  20. Karlie Pet Shop
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Tat A-Z
 7. Ürün Kilogram
 8. Mama Segmenti
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Hills
DSACategoryId/2147483616/hills
Başa dön