Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jungle Doğal Dal Darı 5 Li Paket

Jungle
71,17 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483616/560338/560885/560886

Kuşlar için tercih ettiğiniz yemlerin doğal içerikli olması, evcil dostlarınızın sağlığı için önem taşır. Besleyici özelliklere sahip yemler, kuşların doğal yaşam alanlarında tükettikleri zengin besin kaynaklarını sağlamaya yardımcı olur. Jungle Doğal Darı 5’li paketiyle evcil dostlarınıza severek tüketebilecekleri bir öğün sunabilirsiniz. Bu lezzetli atıştırmalık, kuşların sağlıklı bir şekilde beslenmesi için herhangi bir işlemden geçirilmemiştir. Böylece besin değerleri korunmuş ve doğal formu bozulmadan satışa sunulmuştur.

Kuşlar İçin Besleyici Bir Atıştırmalık

Kanarya türleri, Sultan ve Cennet Papağanları, bülbül ve muhabbet kuşlarının en çok sevdiği yemler arasında darı da bulunur. Doğal ortamlarında bu yemi de tüketen kuşlar, sağlıklı bir şekilde beslenebilir. Kuşların doğal ortamlarındaki besin kaynaklarıyla beslenmesi stres faktörlerini azaltmaya yardımcı olur. Bu sayede evcil dostlarınızın bağışıklık sistemi güçlü kalarak hastalıklara yakalanma riski de azalır. Kuşlar için işlem görmemiş ve tamamen doğal kaynaklardan elde edilmiş bir atıştırmalık arıyorsanız Jungle Doğal Darı’yı tercih edebilirsiniz. 5’li paketiyle satışa sunulan bu ürün, darıya doğal formunda ulaşmanızı sağlar. Böylece kuş türleri bu besleyici yemi doğal ortamındaymış gibi tüketebilir. Darının lifli yapısı, evcil dostlarınızın sağlıklı bir sindirim sitemine sahip olmasına yardımcı olur.

Besin Değerleri Korunmuş Lezzet

Jungle Doğal Darı’nın paketlenmesinde herhangi bir ek işlem uygulanmamıştır. Bu sayede darının besin değerleri korunmuştur. Yemi kaliteli içeriklerle sunan Jungle ile kuşlarınıza hem lezzetli hem de besin değerleri yüksek atıştırmalıklar verebilirsiniz. Yemin özel ambalajı paketteki darıların tazeliğini korumasına yardımcı olur. Bu sayede kuşlarınız ürünün son kullanma tarihine kadar taze darılar tüketebilir. Dalı kafes tellerine tutturabilir ya da temiz kafes tabanına ve yem kabına koyabilirsiniz. Darıyı ufalayarak ana öğünde kullanılan yem içerisine takviye besin olarak karıştırabilirsiniz. Ana öğünlere ek olarak tüketilebilen bu besin kaynağı, kuşların sağlıklı gelişimine katkıda bulunur ve mineral ihtiyacını zengin içeriklerle destekler.

Vitamin Açısından Zengin İçerik

Kuşlar bazı hastalık durumlarında ve mevsim geçişlerinde keyifsiz hissedebilir. Bu durumda iştah azalması görülebilir. Ek besin kaynakları ödül yemi olarak değerlendirildiğinde iştahsızlık problemini azaltmaya yardımcı olur. Jungle Doğal Darı, pek çok kuş türünün sevdiği bir lezzettir. Evcil dostlarınızı keyiflendirmek istediğinizde zengin vitamin içeriğine sahip bu üründen yararlanabilirsiniz. Darı, besin takviyesi ve ek besin kaynağı olarak da değerlendirilebilir. Kuşlarınızın daha sağlıklı ve dirençli bir yapıya sahip olması için ara öğünlerde Jungle Doğal Darı’yı kullanabilirsiniz. Ana yemlerle birlikte verebileceğiniz bu yemden yararlanarak kuşlarınızın bağışıklık sistemini güçlendirebilirsiniz. Bu sayede evcil dostlarınız pek çok hastalığa karşı dirençli olma eğilimi gösterirler.

Eğlenceli Bir Besin Kaynağı

Dal darı olarak da bilinen doğal darı, kuşların hem yavruluk hem de yetişkinlik döneminde severek tükettiği bir yiyecektir. Beslenme sürecinde vücutlarının ihtiyaç duyduğu vitamin desteğini alan kuşlar, aynı zamanda da eğlenceli bir aktiviteyle buluşmuş olur. Yem kırmayı henüz bilmeyen yavru kuşlara darı verilerek yem tüketmeye alıştırılabilir. Evcil dostlarınız bu doğal besini tüketirken stres atma fırsatı da bulurlar. Darının besleyici içeriği hastalık durumlarında, stres anlarında ve mevsim geçişlerinde kuşlarınız için etkili bir takviye gıda seçeneğidir. İshal gibi hastalıklarda kuşların daha çabuk toparlanması için sıklıkla kullanılan darı, tüy değişimi dönemlerinde de tercih edilebilir. Böylece kuşların daha canlı ve enerjik hissetmesi sağlanabilir. Jungle Doğal Darı ile evcil dostlarınıza eğlenceli bir atıştırmalık sunabilirsiniz. Besin içeriği ve kalitesi korunmuş olan bu ürünle, kuşlarınız için sağlıklı bir ek gıda seçeneğine sahip olabilirsiniz.


Jungle Doğal Dal Darı 5 Li Paket ?Jungle Doğal Dal Darı 5 li Paket
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000005JSQV
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön