Kedi Taşıma Çantaları

İnsanlık boyunca, hayvanlar ve insanlar iç içe yaşar. İnsan ve hayvan arasında manevi bir bağ olduğu düşünülür. Bazen bir dost bazen de bir sırdaş olabilen sevimli hayvanlar yaşamınızın bir parçasına haline gelebilir. Evde bakılan hayvanlar arasında ilk sırada kedi bulunur. Sevimli kedilere duyulan sevgi yaşamınızı onlarla paylaşmaya kadar ilerleyebilir. Ailenin bir üyesi haline gelen kediler, yaptıkları oyunlar ve şirinliklerle kendilerini çok sevdirmeyi başarırlar. Hayatınızın çok değerli bir parçası haline gelen kedilerin gerekli bakımlarının yapılması büyük önem taşır. Bazı temel ihtiyaçlarını gidermek adına ev dışına çıkmaları gerekebilir. Ya da sizinle birlikte seyahat etmesini gerektiren durumlar olabilir. Dışarı çıktıklarında güvende olmalarını sağlamak sizin sorumluluğunuzda olan bir durum olduğu için oldukça özenli davranmak gerekebilir. Kaliteli markalar kedilerin güvenli taşınmasını sağlamak için kedi taşıma çantası üreterek hayvan severlerin ihtiyacını karşılayabilir. Çok farklı tasarım ve özelliklerde çantalar üretilerek kedi sahiplerinin işi kolaylaştırılabilir. Kedilerin rahatlıkla sığabileceği ve hareket edebilecekleri taşıma çantaları bulunur. Kedi çantası seçimi yaparken kedinizin boy ve kilosuna uygun ebatlarda olmasına dikkat etmeniz doğru olabilir. Böylece kedinizin yolculuğu konforlu bir şekilde gerçekleşebilir. Bunun yanı sıra kedi taşıma çantalarının tasarımı da büyük önem taşır. Kedilerin kendilerini güvende hissedecekleri tasarıma sahip olan modeller oldukça revaçtadır. Ergonomik tasarıma sahip olan taşıma çantalarının 8 kg kadar taşıma kapasitesi bulunan modelleri mevcuttur. Kedinizin kilosunu göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca kedi taşıma kutusunun elle taşımaya uygun tutamaklı, omuzda taşımayı sağlayan askılı ya da tekerlekli tasarımları vardır. Başarılı markalar kedi sahiplerinin taşıma işini kolaylaştırmak adına farklı tasarımlarda taşıma çantaları üreterek seçme şansı oluştururlar.

Kaliteli Kedi Taşıma Çantası Modelleri

Kedi taşıma kabı çok çeşitli olmakla birlikte hepsi birbirinden işlevsel özelliklere sahip olabilir. Farklı tasarımlarda bulunan modellerin geniş renk skalası mevcuttur. Modeller arasında bulunan tekerlekli kedi taşıma çantası oldukça kullanışlı ve rahattır. Kedinizin sıkışmadan hareket etmesine imkan sunan geniş iç hacmi bulunur. Altında bulunan tekerlekler sayesinde çekerek taşınabileceği gibi gerekli durumlarda sırt çantası olarak da kullanılabilir. İki farklı taşıma imkanı sunan model oldukça avantajlıdır. Diğer kedi taşıma çantası modelleri şunlardır:

  • Şeffaf kedi taşıma çantası farklı tasarımlara sahip çeşitleriyle öne çıkan ürünler arasında bulunur. Ürünlerin iki yüzeyinin şeffaf olması sayesinde kediniz çevreyi izleme imkanı bulabilir. Ürün, omuz askılı ya da sırt çantası şeklinde bulunabilir.
  • Üstten açılan kedi taşıma çantası sert plastik malzemeden üretilebildiği gibi kumaş malzemeli modellerde bulunabilir. Üstten açılabilmesi ile kolaylık sağlayan ürünler, havalandırma delikleri sayesinde kedinin ferah kalmasını sağlayabilir. Plastik malzemeli ürünler kırılmaya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Kumaş malzemeli olan çantalar ise su geçirmez Oxford kumaş ile üretilir. Bu özelliği ile her mevsim kullanıma uygundur.
  • Kedi taşıma çantası fileli tasarıma sahip olan ürünler arasında, genişletilebilir özellikte modeller bulunur. Körüklü kedi taşıma çantası olarak da adlandırılan bu model oldukça konforludur. 9 adet havalandırma kanalı ve yumuşak matı bulunan ürünün fermuarlı cepleri vardır. Kediniz ile keyifli gezintiler yapabileceğiniz ürün, güvenli ve dayanıklı olmasıyla dikkat çeker.
  • Fileli olan diğer modeller anakucağı tasarımında bulunur. Sırtınızda taşıyabileceğiniz gibi kucağınızda da taşıyarak kedinize daha yakın olabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde dış ortamda tedirgin olabilen kedinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çantanın içinde bulunan sabitlenebilir göğüs kemeri güvenli kullanım imkanı sağlayabilir.
  • Modellerden bir diğeri de yumuşak kedi taşıma çantasıdır. Oxford kumaş kullanılarak üretilen model, yumuşak ve katlanabilir özellikte bulunur. Bu sayede kullanılmadığı zaman katlanarak alandan tasarruf imkanı sağlayabilir. Birçok havalandırma deliği bulunan ürün, kedilerin rahat nefes almasını sağlayarak konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatabilir.
Konforlu Kedi Taşıma Çantası Özellikleri

Başarılı markaların kedi taşıma çantaları, konforlu özellikleriyle hem kedileri hem de sahiplerini mutlu edebilir. Kedilerin dış ortama çıktıkları zaman tedirgin olmaması ve rahat etmesi açısından, taşıma çantalarının tasarımı oldukça önemlidir. Kediler genellikle yaşadıkları ortamda kalmayı tercih eder ve taşıma çantasına girmekten çok hoşlanmayabilirler. Bu nedenle üretici markalar kedilerin konforunu sağlamak adına oldukça özenli davranırlar. Kedi taşıma çantası çeşitleri arasında konforlu özelliklere sahip olan bez kedi taşıma çantası vardır. Dayanıklı ve hafif kumaş ile üretilen ürün, nefes alabilir yapıda bulunur. Bu özelliği sayesinde kediniz içinde rahat bir şekilde uyuyabilir. Alttan anti kayma tasarımına sahip olan model güvenli kullanım imkanı sunabilir. Yan kısmında bulunan cep tasarımı kedinizin günlük ihtiyaçlarını koymak için uygun yapıda olabilir. Demir kapılı kedi taşıma çantası kızak sistemi sayesinde kolay açılıp kapanabilen bir üründür. Ön panelinde bulunan kapının demir olması, sevimli dostlarınızı güvenli taşıma imkanı sunar. Çantada çok sayıda havalandırma deliğinin bulunması kedinizin ferah kalmasını sağlayabilir. Ayrıca bu modelin iki kilit ile çantanın tamamını kilitleme mekanizması bulunur. Kedi taşıma çantası çekçekli model, uzayıp kısalabilen sapları ve tekerlekleri ile çekilerek kullanılabilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak sırt çantası şeklinde de değerlendirilebilir. Kapak kısmı fileden yapılarak kedinin rahat hava alması sağlanır. Çantanın her iki yanında bulunan fermuarlı ceplere kedinin suyunu, mamasını koyabileceğiniz gibi kedi oyuncakları da bulundurabilirsiniz. Ayrıca çekçekli ürünün sağlam ve dayanıklı olması özelliği ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Kedi Taşıma Çantası

Seçkin markaların ürettiği modeller arasında bulunan fanuslu kedi taşıma çantası dikkat çekici tasarımı ile öne çıkar. Geniş renk skalası bulunan fanuslu kedi çantası 8 kg ağırlığı taşıma kapasitesine sahiptir. Toplu taşım araçlarında kullanılabilen kedi seyahat çantası, uluslararası yolculuklar içinde onaylıdır. Sırt çantası olarak kullanılabildiği gibi anakucağı şeklinde de taşınabilir. Kullanışlı modeller arasında bulunan fanuslu astronot taşıma çantası, kediler için olduğu kadar küçük ırk köpekler için de uygundur. Fonksiyonel özelliklere sahip olan kedi taşıma çantaları oldukça kullanışlı modellerdir. Bu modeller arasında perdeli taşıma çantası alışılmışın dışında tasarımı ile fark yaratabilir. Perdeli olması sayesinde güneş ışığının rahatsız edici etkisinden koruma özelliği mevcuttur. Uçak için uygun olan ve kabine sokulabilen bir modeldir. Perdeleri sökülüp takılabilir olmasıyla avantajlı bir üründür. Bunun yanı sıra elle taşıma ve omuzda taşıma aparatları mevcuttur. Kedi taşıma çantası tekerlekli modeller arasında araba tasarımında bulunan çeşitler de mevcuttur. Kedi ve köpekler için olan taşıma arabası oldukça kullanışlıdır. 15 kg taşıma kapasitesi bulunan fonksiyonel ürün, tüm kediler için uygun olmakla birlikte hasta ya da yaşlı kedi ve köpekler için de kullanılabilir. Tek elle kolaylıkla açılıp kapatılabilen kedi taşıma arabasının iki tekerleğinde fren mekanizması bulunur. Bu özelliği sayesinde güvenli kullanım imkanı sağlayabilir. Kedi ve küçük ırk köpekler için oldukça konforlu olan modelin içinde yumuşak yatağı vardır. Bu yatak kirlenmesi durumunda kolaylıkla çıkarılarak temizlenebilir. Ayrıca kedi ve köpek arabasının alt tarafında taşıma sepeti bulunur. Can dostlarınızın eşyalarını bu sepette taşıyarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Avantajları

Sevimli patilerin ev dışına çıkmalarını gerektiren durumlarda kullanılan kedi taşıma çantaları avantajlı özelliklere sahiptir. Kedilerin hem rahat olmalarını hem de güvenliğini sağlayan ürünler, kısa ya da uzun süreli yolculuklarda kullanıma uygun olabilir. Aşıya giderken, muayene olmaları gerektiğinde, yolculuklarda size eşlik etmeleri için ya da sadece gezinti amaçlı kullanılabilen kedi taşıma çantaları büyük avantaj sağlayabilir. Kedi taşıma çantası büyük ya da küçük tasarımlarda bulunabilir. Kedinizin vücut yapılarına uygun modeller bulmanız mümkündür. Büyük kedi taşıma çantaları, kaliteli plastik malzemeden yapılabildiği gibi kumaştan üretilen modellerde vardır. Su geçirmez özellikte kumaştan üretilen askılı kedi taşıma çantası omuzda veya elde taşınabilir. Şeffaf yapıda bulunan kapakları sayesinde kediniz çevreyi izleyebilir. Tüm çevresi fermuarlı olan ürün, kullanılmadığı zaman kolaylıkla sökülerek demonte olabilir. Bu özelliği ile yer kaplamaz. Ayrıca kumaşın leke ve koku tutmaması avantajlarından biridir. Bu sayede çok kolay temizlenebilir. Büyük kedi taşıma çantası plastik materyalden de üretilir. Kaliteli plastik çantanın ızgaralı tasarımı, hava sirkülasyonu sağlayabilir. Her zevke hitap edebilen renk seçeneği bulunan ürün şıklığı ile de oldukça beğenilir. Ön tarafından açılan taşıma çantası iki parçadan oluşur ve temizliğinin kolay oluşu ile avantaj sağlar. Çekçekli kedi taşıma çantası ise gerek farklı tasarımları gerek kolay kullanım imkanı ile oldukça avantajlıdır. Kedinizi yorulmadan taşıma imkanı sunan ürünün ayarlanabilir teleskopik sapı bulunur. Yeterli derecede havalandırma özelliği bulunan taşıma çantası, kediniz için konforlu yolculuk imkanı sunabilir. Çekçekli olmasının yanı sıra tercihe bağlı olarak sırt çantası olarak da kullanılabilir. Sırt çantası olarak kullanımı sağlayan sağlam askıları vardır. Çekçekli taşıma çantası kedilerin yanı sıra küçük ırk köpekler için de tercih edilebilir.

Rahat Yolculuk İçin Kedi Taşıma Çantası

Çok kıymetli can dostlarınız için tasarlanan kedi taşıma çantaları, rahat yolculuk imkanı vererek koruma sağlar. Yetişkin kedi taşıma çantası kedilerin dışarı çıkmaları gerektiğinde stresini azaltmaya yardımcı olabilir. Kedinin stresini azaltma yöntemlerinden biri de yolculuk sırasında dilediği gibi mama ve suyuna ulaşabilmesidir. Taşıma çantasına uygun kedi maması ve su kabı alarak kedinizin daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Ürünler arasında fark yaratan oyuncak kedi taşıma çantası pembe örgülü ve kedi figürlü olarak tasarlanır. Pamuk malzemeden üretilen modelin hareketli gözleri bulunur. Kedinizi dışarı çıkarmanızı gerektiren durumlarda can dostunuzun oyuncak ve aksesuarlarını bu çantada taşıyabilirsiniz. Sevimli bir tasarıma sahip olan çanta uzun ya da kısa gezilerde kullanışlı olabilir. Oyuncak ve aksesuarları gittiğiniz yere taşıyarak kedinizin stresini azaltabilirsiniz. Şık tasarımı ve konforlu kullanım imkanıyla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir çanta olabilir. Çantanın zincir askısı 100 cm uzunluğunda olup omuz ya da kolda kullanıma uygundur. Ayrıca modelin kulak kısımlarında çıt çıt bulunur. Bu çıt çıtlar isteğe bağlı olarak açık ya da kapalı kullanılabilir. Çamaşır makinesinde yıkanabilir olmasıyla avantaj sağlayan çantanın içinde kediniz için kristal pembe top mevcuttur. Kedi taşıma çantası ne kadar gerekli diye düşünürseniz, can dostlarınızın hem konforu hem de güvenliği açısından büyük bir öneme sahip olduğu söylenebilir. Seçiminizi yaparken kedinizin yapısına uygun olan modelleri seçmeniz halinde memnuniyetiniz artabilir. Seçkin markaların imalatı olan kedi taşıma çantaları, kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için sağlamlığı ve dayanıklılığı ile öne çıkar. Bu modeller uzun yıllar kedinize ve size eşlik edebilir. Seçim yapmakta zorlanmanız halinde kedi taşıma çantası önerilerini inceleyerek daha kolay karar verebilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Kedi Taşıma Çantası

Tecrübeli markaların ürettiği kedi taşıma çantalarının fiyatları farklı aralıklarda olabilir. Çantaların üretiminde kullanılan materyallere ve ürünün özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapılır. Her bütçeye uygun olabilen kedi taşıma çantası fiyatları belirli dönemlerde indirime girerek çok daha avantajlı olabilir. Belirli aralıklarla kampanyalar gerçekleşir. Bu kampanya zamanlarında kaliteli markaların kedi taşıma çantalarında cazip indirimler meydana gelebilir. Fark edilir ölçüde indirimlerin olması hayvanseverleri oldukça memnun edebilir. İndirimlerin gerçekleştiği dönemlerde kedi taşıma çantası en ucuz fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Bu indirimleri takip ederek patili dostlarınızın taşıma çantasına bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz kedi taşıma çantasını favorilerinize ekleyerek indirimlerden anında haberdar olabilir ve kampanya fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Böylece bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkün olabilir. Kedi taşıma çantasını seçmekte ve karar vermekte zorlanırsanız müşteri yorumlarından destek alabilirsiniz. Kedi taşıma çantası kullananların paylaştıkları yorumları incelemeniz halinde karar vermeniz daha kolay olabilir. Müşterilerin ürünlerle ilgili paylaşımlarında hem marka hem de modeller ile ilgili ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz. Kaliteleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca aradığınız özelliklere sahip olup olmadığını, işlevsel özelliklerini, kedinize uygunluk derecesini ve markanın ilgisini öğrenerek çok daha bilinçli bir seçim yapabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında yapacağınız seçim çok daha doğru olabilir. Sizin ve kedinizin memnuniyetini sağlayabilecek modelleri belirleyerek, kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik bu alışverişi indirimler dahilinde yapabilir ve kaliteli kedi taşıma çantasını çok uygun fiyatlarla almanın avantajını yaşayabilirsiniz. Deneyimli müşterilerin kedi taşıma çantası tavsiyelerini inceleyerek seçiminizi yapabilir ve Hepsiburada üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Kedi taşıma çantası almaya karar verdiğinizde, güvenilir markaların ürünlerini seçmeniz doğru bir tercih olabilir. Bunun dışında taşıma çantasının kedinizin yapısına uygun ölçülerde olması gerekir. Havalandırma deliklerinin yeterliliği ve kedinin konforunu sağlayan özelliklerini inceleyerek, alacağınız kedi taşıma çantasını belirleyebilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantasının Temizliği Nasıl Yapılır?

Kedi taşıma çantalarının temizliği malzeme özelliğine göre değişebilir. Plastik malzeme ile üretilen taşıma çantaları silinerek kolaylıkla temizlenebilir. Her kullanımdan sonra silinmesi kalıcı lekelerin oluşumunu önleyerek temizliği daha pratik hale getirebilir. Kumaş malzeme ile yapılan kedi taşıma çantalarının bazıları çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olabilir. Makinede yıkamaya uygun olmayan modeller silinerek kolaylıkla temizlenebilir.

Kedinin Taşıma Çantasına Alışması İçin Neler Yapılabilir?

Kedilerin geneli dışarı çıkmayı sevmediği için kedi taşıma çantasına girmek istemeyebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmanız halinde zorlama yapmadan alıştırmanız doğru bir davranış olabilir. Kedinin sevdiği eşyaları çantanın içine koyarak alıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında taşıma çantasında oyunlar oynayarak ya da çantanın içine ödül maması koyarak alışmasını sağlayabilirsiniz.

Uzun Yolculuk İçin Kedi Taşıma Çantası Nasıl Olmalıdır?

Kedinizle beraber uzun bir yolculuğa çıkacağınız zaman kedi taşıma çantasını önceden almanız gerekebilir. Bunun nedeni kedinizi yolculuk öncesinde taşıma çantasına alıştırmaktır. Uzun yolculuk için alacağınız taşıma çantasının büyük boy olması doğru bir tercih olabilir. Uzun süren yolculuklarda kediniz sıkılabilir ve strese girebilir. Bu gibi olumsuzlukları asgariye indirebilmek için rahat hareket edebileceği büyük boy taşıma çantası uygun olabilir.

Kedi Taşıma Çantasının Ergonomik Olmasının Önemi Nedir?

Kedi taşıma çantasının ergonomik yapıya sahip olması hem kedi hem de sahibi için oldukça önemlidir. İç yapısının ergonomik olması kedinizin konforlu olmasını sağlar. Yolculuk sırasında rahat olması stresini azaltabilir. Çantanın genel yapısının ergonomik olması ise sizin için önemli olabilir. Rahat taşıma imkanı sağlaması sizin için büyük kolaylık sağlayabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kedi Taşıma Çantası

10.000+ ürün listeleniyor
Hanyang
Lebeigo
Intragdou
Migno
Magiceham
Oajfeu
Xavier
Lavista
Weichuang
SeeJr
Jifen-HB
Cloud
Hwei
Aloneling
HbTec
Pustaty
Louis1
Artisway
JDinner
Lepus
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?