Kedi Taşıma & Seyahat Ürünleri

Kedinizle birlikte çıktığınız seyahatlerde ya da veteriner ziyaretleri esnasında kedinizi taşımak için kullanacağınız çantanın özellikleri büyük önem taşır. Hem dört ayaklı dostunuzun yolculuk esnasındaki konforunu sağlamak hem de onun gerginliğini en alt düzeyde tutmak adına rahat ve güvenli bir kedi taşıma çantasına sahip olmanız gerekir. Hepsiburada.com'da her boy ve kiloda kedi için farklı formlarla tasarlanmış kedi taşıma çantalarını bulabilir, kedinizle çıktığınız seyahatlerin güven ve keyifle geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Nasıl Seçilir?

  • Kedi taşıma çantası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli faktör kedinizin kilosudur. Kedi taşıma çantaları yavru ve yetişkin kedilerin boyutları düşünülerek farklı ebatlarda tasarlanır.
  • Sık seyahat eden biriyseniz, standart ve çoğunlukla plastik malzemeden üretilen kedi taşıma çantaları yerine içi kumaş kaplı modelleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle uzun yolculuklar esnasında kediniz bir minder ya da yatak üzerindeki konforunu taşıma çantasında da yakalayabilir.
  • Tüm kedi taşıma çantası modelleri, kedilerin rahatlıkla nefes alabileceği şekilde delikli ya da parmaklıklı şekilde tasarlanır. Kedinizin hareketlilik durumunu ve boyutunu göz önünde bulundurarak ona en hitap eden tasarımı seçebilirsiniz.
  • Seyahat planınıza göre kedinizi en rahat ve doğru şekilde taşıyabileceğiniz modele yönelmeniz önem taşır. 

Veterinet Ziyaretleri İçin Klasik Modeller

En çok tercih edilen ve klasik tasarıma sahip kedi taşıma çantaları, klipslerle birbirine tutturulan iki plastik kafesten oluşur. Önünde parmaklıklı bir kapı bulunan bu modeller, kedinizin kapı açıkken rahatlıkla dışarı çıkabilmesini ya da içeri girebilmesini sağlar. Üst kısmında bir taşıma kulbu bulunması, kedinizi fazla sarsmadan rahatlıkla taşıyabilmenize olanak tanır. Ayrıca otobüs, tren ve uçak yolculukları gibi uzun süreli seyahatlerde kedinizin oturması ve yatması için de yeterli alan bulunur. Klasik kedi taşıma çantası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, çantanın kedinizin hareket özgürlüğünü kısıtlamayacak yeterlilikte bir boyuta sahip olmasıdır.

Kısa Yürüyüşler İçin Sırt ve Kol Çantası Modelleri

Hepsiburada.com'un Pet Shop kategorisinde yer alan kedi taşıma çantası modelleri, farklı tasarımlara sahiptir. Sırt çantası şeklinde tasarlanan modeller, özellikle yürüyerek gideceğiniz mesafelerde ve kısa seyahatlerde kedinizi en rahat şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Bu tip modellerin yanlarında ya da üst kısımlarında kedinizin nefes alabilmesi için delikler bulunur. Özellikle yağmurlu havalarda kedinizi ıslanmaktan koruyabilmeniz ve dilediğiniz zaman başını çıkararak çevreyi izleyebileceği bir açıklık yaratabilmeniz için tasarlanan şeffaf ve fermuarlı bölme de bu modellerin tasarımına dahildir. 

Yine kısa seyahatlerde sıklıkla tercih edilen bir diğer model ise kol çantası şeklinde tasarlanan kedi taşıma çantalarıdır. Kol çantası tasarımına sahip olan modellerin yan kısmında kedilerin başlarını çıkararak rahatlıkla nefes alabilecekleri ve çevreyi izleyebilecekleri bir oyuk bulunur. Postacı çantasını andıran ve uzun bir askıya sahip olan modeller ise şeffaf ve delikli bir tasarıma sahiptir. 

Araç İçi Kedi Taşıma Çantaları ile Güvenli Yolculuklar

Kedinizi özel aracınızla bir yerden diğerine taşımayı düşünüyorsanız, klasik kedi taşıma çantalarının yanı sıra araçlar için özel olarak hazırlanan modelleri de tercih edebilirsiniz. Aracınızın arka koltuğuna sabitleyebileceğiniz bu modeller, kedinizin hem hareket özgürlüğüne sahip olmasını hem de ona ayrılan bölmede rahatça uyuyabilmesini sağlar. Özellikle kapalı bir kafes ya da çanta içinde gerilen ve huzursuzluk yaşayan kediler için bu modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. 

Dilediğiniz Renk ve Desenlerde Kedi Taşıma Çantası Modelleri

Hepsiburada.com'da her hayvanseverin beğenisine hitap edebilecek renk ve desen çeşitliliğine sahip kedi taşıma çantası modelleri bulunur. Siz de kedinizle güvenli ve keyifli seyahatlere çıkmak için size en uygun modeli hemen seçebilir, sepetinize eklediğiniz ürünlere en kısa sürede sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kedi Taşıma Çantaları

2407 ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Kedi
Kedi
Kedi Taşıma & Seyahat Ürünleri
Kedi Taşıma & Seyahat Ürünleri
Kedi Taşıma Kafesleri
Kedi Taşıma Kafesleri
Kedi Taşıma Çantaları
Kedi Taşıma Çantaları
Kedi Seyahat Aksesuarları
Kedi Seyahat Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 2407 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560243