Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

La Vital Sterilesed Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 12 KG

La Vital
1.107,00 TL
( / adet)
Satıcı: Kuzeypazarlama
Yetkili Satıcı
Puan 9,4
Kampanyaları Gör 1
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (23)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.119,00 TL
1.150,00 TL
DSACategoryId/2147483616/560074/560118/60006982/24004183

La Vital Sterilesed Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 12 KG


Yetişkin Dönem

1 yaşını geçmiş yetişkin dönemdeki kedileriniz için ırk ayrımı gözetmeksizin tüketimi uygundur. Yetişkin dönemde bulunan ve büyüme evresini henüz tamamlamamış kedilerinizin, gelişme ve büyüme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.


Kısırlaştırılmış Kediler İçin Uygun

Kısırlaştırılmış kedilerin fazla yemek eğiliminde olması sebebiyle ve yeme eğilimi fazla olan kedide fazla kilo alımı ve zararlı yağlanma gözlenmemesi amacıyla veteriner hekimlerin önerileri doğrultusunda hazırlanmıştır. Yağ oranı azaltılarak hazırlanmıştır.


Kemik ve Diş Sağlığı

Kalsiyum minerali içermesi sebebiyle kedinizin kemik ve diş sağlığını destekler. Güçlü bir kemik ve diş yapısına sahip olan kedinizin hızlı ve sağlıklı büyümesine de katkı sağlar.Yüksek Protein

Kuzu etinden sağlanan yüksek protein sayesinde kas gelişimi desteklenen ve sağlıklı bir şekilde büyüyen kedinizin antikor üretimi de artar. Güçlü bir kas yapısına sahip olmasının yanı sıra güçlü bir bağışıklığa da sahip olur.


Parlak Tüyler

Mama içerisinde bulunan omega 3 ve omega 6 yağ asitleri ve sahip olduğu E vitamini içeriği sayesinde cilt ve deri sağlığı desteklenen kedilerin çok daha sağlıklı ve parlak tüylere sahip olmasına yardımcı olur.


Taze İçerik

Tamamen doğal ve taze ham maddelerden üretilmiş mama, kedinizin genel sağlığını destekler nitelikte olup içerisinde herhangi bir zararlı katkı maddesi bulunmaz. Bu sebeple kedinizin severek tüketebileceği ve genel sağlığı için oldukça uygun bir mamadır.ConnectProf © tarafından yayınlanmıştır.
Tat Kuzu
Gramaj 12 kg
Ürün Kilogram 10 - 14,9 kg
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000002A9S6
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Reflex Kitten Yavru Kedi Kuru Maması 15Kg Cat Chow Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15kg Lavital Adult Sterilsed Somonlu 12 kg Kısırlaştırılmış Yetişkin Kuru Kedi Maması La Vital Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 12 kg La Vital Somonlu Premium Kısır Kedi Maması 1.5 kg 2'li Paket La Vital Somonlu Yetişkin Kedi Maması 12 Kg Catplus Düşük Tahıllı Hipoalerjenik Tavuklu Hamsili Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 kg x 2 Adet Lavital Sterilised Somonlu Kedi Maması - 12 kg La Vital Sterilesed Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 12 KG Reflex Plus Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 8kg Felicia Düşük Tahıllı Hipoalerjenik Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 12kg Dr.Sacchi Premium Düşük Tahıllı Kısır Kedi Maması 10 Kg Lavital Sterilised Kuzulu Kısır Kedi Maması 12 kg Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması Reflex Plus Mother & Babycat Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Kedi Maması 15 kg La Vital Steril Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 12 kg La Vital Tavuklu Maintenance Premium Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg 4'lü Paket La Vital Lavital Sterilised Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 12 kg Reflex Sterilised Kisirlaştirilmiş Kedi Mamasi 15 kg Pronature Tavuklu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 10KG Lavital Kuzu Etli Kisirlastirilmis Kedi Mamasi 12 kg Royal Canin Sterilised 4 kg Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması Patisera Yetişkin Kedi Maması Somon 15 Kg La Vital Kitten Somonlu Yavru Kedi Maması 12 Kg
Başa dön