Şıklığın tamamlayıcısı olan Momentus erkek saati günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaliteli iç aksamı ile uzun süreli ve verimli bir kullanım sağlayan saat modelleri şık görüntüsü ile  modern erkeğin sıkça tercih ettiği aksesuarları arasında yer alıyor. Çünkü günümüzde kol saatinin görevi sadece zamanı takip etmekle kalmıyor, saatler artık kıyafetlere uyum sağlama görevini de üstleniyor. 

Momentus saat, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de pek çok erkeğin müdavimi olduğu saat markalarından biri olarak biliniyor. Marka farklı tarzlara hitap eden modeller ile oldukça geniş bir takipçi kitlesine tasarımlarını sunuyor. Momentus erkek kol saati genellikle klasik tarzda olan modelleri ile biliniyor. Fakat marka spor şıklığı tamamlayacak modellere de ürün kataloğu içerisinde sık sık yer veriyor. 

Saat tasarımlarına farklı bir bakış açısı getiren Momentus özgün tasarımları ile her yeni modelde dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Bu nedenle saat severler tarafından her yeni model sıkı bir takibe alınıyor. Bu kadar geniş bir hayran kitlesine sahip olmasının sebeplerinin başında markanın hiçbir ürününde kaliteden ödün vermemesi geliyor. Üretilen her model su geçirmez özelliğe sahip olmakla birlikte 100 metreye kadar su altı basıncına karşı da ciddi bir dayanıklılık gösteriyor.

Momentus ürünlerinde genellikle mineral cam kullanmayı tercih ediyor. Mineral cam temperleme işlemi ile sertleştiriliyor. Bu da camın sert darbelere karşı dahi oldukça dayanıklı olduğunu gösteriyor. Böylece saat camı olası düşmelerde hasar almıyor. Mineral cam ile saatin kullanım ömrü ve verimliliği arttırılıyor. 

Momentus Erkek Kol Saati Modelleri

Saatte trendi yakalamak isteyenlerin markası olan Momentus tarz sahibi olan görsel bütünlüğe önem veren her erkeğe hitap eden modeller tasarlıyor. Momentus erkek kol saati modelleri içerisinde genellikle analog tasarımlar hakim olsa da analog ve dijital uygulamayı bir arada kullanarak saate farklı bir yorum katıyor. 

Tasarımlarda kaliteyi korumak adına çelik kasa tipi tercih eden marka kayış konusunda da farklı alternatifleri takipçilerine sunuyor. Bu doğrultuda marka en çok deri kayış tercih ediyor olsa da özellikle spor model tasarımlarda silikon kayışa da sık sık ver veriyor. Bunun yanı sıra marka metal kayışları da klasik modellerinde sıkça tercih ediyor. 

Tasarım da çeşitliliği arttırmak için farklı kadran çeşitleri de kullanılıyor. Momentus erkek kol saati modelleri arasında ilk bakışta yuvarlak kadranlar dikkati çekse de kare ya da dikdörtgen tasarımlar da bulunuyor. Sadeliği sevenlere daha küçük çapta kadrandan oluşan tasarımlar sunulurken kendini ve gücünü her haliyle belli etmek isteyenler için ise büyük çapta kadranlar ile yapılan tasarımlar sunuluyor. Böylece herkes kendi stilini dilediğince yansıtacak modelleri Momentus saat kategorisinde rahatlıkla bulunuyor. 

Momentus erkek kol saati modellerinin klasik tasarımlarında genellikle takvim fonksiyonuna yer veriliyor. Fakat bu detaylar özellikle spor modellerde biraz daha detaylandırılıyor. Spor modellerde takvimin yanı sıra kronometre ve alarm gibi fonksiyonlar bulunuyor. Bunun yanı sıra özellikle doğa ve macera severlerin rahatça yön tayini yapabilmeleri için bazı modellerde pusula uygulaması da bulunuyor. 

Kullanıcının karanlık ortamda ya da loş ışıkta dahi saatinin özelliklerinden yararlanabilmesi için arka aydınlatması bulunan modellerde oldukça talep görenler arasında bulunuyor. Birbirinden farklı tasarımları ile her yeni modelinin fark yarattığı marka kalitesi ile de adından dünya çapında söz ettiriyor. Tüm bunların yanı sıra marka birbirinden değişik renk seçenekleri ile de farklı kıyafetleri uyum içinde kullanabileceğiniz bir saat koleksiyonu ile sizleri karşılıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Momentus Erkek Kol Saati Modelleri

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kordon
Toplam 24 / 895 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008404/momentus