Muhabbet Kuşu Kafesleri

Sevgileri ile ev hayatınızı hareketlendiren evcil hayvanlarınızın konforunu ve yaşam alanları ferah hale getirebilirsiniz. Muhabbet kuşları zaman içerisinde geçirdikleri asimilasyon sonucu evcilleşir ve ev yaşamına eşlik eder. Kafes içerisinde yaşayan muhabbet kuşları, farklı aksesuarlar ile uğraş bulur. Ev hayatına adapte olmaları ve daha konforlu bir hayat sürmeleri için muhabbet kuşlarının kafesini yaşam alanlarına uygun şekilde tercih etmeniz önerilir. Muhabbet kuşu kafesi alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunur. İlk olarak evcil hayvanınızın türünü ve özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Boyuna ve kapladığı alan hacmine göre bir genişlik arayabilirsiniz. Kuş türleri gagaları ile demir üzerinde yer alan boyaları kaldırabilme ya da yutma gibi olumsuz sonuçlara sebebiyet verebileceği için sağlam malzemeli ürünler tercih edebilirsiniz. Birden fazla evcil hayvanınız varsa kafes boyutunu arttırabilirsiniz. İki katlı olan muhabbet kuşu kafesleri kategorisini inceleyebilirsiniz. Yavrulama yapabilen kuşlar için ayrı bir alan ihtiyacı doğar. Kafes türleri içerisinden uygun olan ürünü inceleyebilir, evcil hayvanınızın ihtiyacına uygun ürünü seçebilirsiniz. Muhabbet kuşu kafesi fiyatları zengin ürün yelpazesi ile birlikte çeşitlenir. Uygun fiyatları ile ön plana çıkan kafesler sayesinde suluk, yemlik, evcil hayvanınızın eğlenebileceği özel alanlar yaratabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürüne kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi farklı renk ve modellemeler ile üretilen kafeslere ulaşım sağlayabilirsiniz. Muhabbet kuşu kafesi beyaz renk ayrıcalığı ile ferah bir görünüm kazandırabilir ya da kırmızı, siyah pembe gibi renk farklılıklarına gidebilirsiniz. Evcil hayvanınıza geniş alan imkanı yaratabilir, renk avantajlarından faydalanabilir uygun fiyatlı ürünlere erişim sağlayabilirsiniz.

Muhabbet Kuşu Kafes Alternatifleri

Muhabbet kuşları türlere ayrıldığı gibi yaşam alanları da aynı şekilde farklılaşır. Ilk olarak evcil hayvanınızın türüne, kapladığı alana ve türünün getirdiği avantaj ve dezavantajlarına dikkat edebilirsiniz. Çok fazla tüy döken muhabbet kuşlarınız için kafes dışına konumlandırılan koruma bariyerli ürünlere göz atabilirsiniz. Yıkanabilir özellikte olan tül sayesinde kuşunuzun dökülen tüylerini kafes dışına çıkmasını engeller. Uygun fiyatı ile ön plana çıkan ürün evde bulunan çocukların sağlığını da göz önünde bulundurur. Mama ya da tüylerin çıkmasını önler, kuş türleri için herhangi bilinen bir zarara yol açmaz. Izgaralı muhabbet kuşu kafesi ürününe uygun olarak üretilen tüller bulunur. Izgaralı üretilen kafes sık demirler sayesinde kuşun alan içerisinden ayrılmasını önler. Dışarıdan gelebilecek olumsuzluklara karşı güvende tutar. Görüşü engellemeyen demir çubuklar sağlam yapılı malzemelerden üretilerek kuşa konfor ve güven ortamı yaratır. Kuş sayısı fazla olan müşteriler için 2 katlı muhabbet kuşu kafesi önerilir. Birden fazla bulunun kapısı, kaliteli demir malzemesi, her katta yer alan suluk ve yemlikleri ile fark yaratır. Kuşlarına özel alan yaratmak isteyen müşteriler 3 katlı muhabbet kuşu kafesi ya da daha geniş çaplı kafeslere yönelir. Kafes üretimlerinde ayırt edici bazı özellikler göze çarpar. Üst bölümlerinde yer alan aparatlar sayesinde ek bir kafes daha taşıyabilir halde üretilir. Bu sayede kuş sayıları artsa dahi yer anlamında bir problem görülmez. Fiyatlandırmaları ile göz önünde bulundurulan kafesler bütçe dostu aralıkları ile ayrıcalık yaratır. Kaliteli malzemeleri uzun süre kullanıma olanak tanır. Sağlıklı boya ve malzemeleri sayesinde evcil hayvanların sağlığını ön planda tutar. 3 yemlikli muhabbet kuşu kafesi ise farklı bölmelerde yer alan yemlik aparatları ile avantaj sağlar. Kuşların kafes içerisinde yer değiştirdiği görülür. Kafes sayesinde yeme her alanda ulaşabilir hale gelir. Farklı kuşları bir alanda toplayan kafesler herhangi bir zıtlaşmayı ortadan kaldırır. Kuşların beslenmelerine ön ayak olur. Muhabbet kuşu kafesi ayaklı halde üretilerek kolay temizlemeye yardımcı olur. Görsel anlamda fark yaratan ürün ev dekorasyonuna katkıda bulunur. İş yerlerinde kuş besleyen müşteriler için kolaylık sağlayan bir ürün haline gelir. Diğer evcil hayvanların barındığı bir ortamda ayaklık sayesinde güvenli alan oluşturmanıza yardımcı olur. Ürünü tercih ederek sağlıklı, konforlu ve güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Türlerine Göre Çeşitlenen Muhabbet Kuşu Kafesleri

Kafes çeşitlendirmelerinde dekorasyona olan uygunluk, fiyat, renk, ürünün malzemesi, kuşa olan uygunluk gibi farklılıklar yapılır. Muhabbet kuşu sahibi olan müşteriler hayvanlarına en uygun olanı ararken kafa karışıklığı yaşadıkları görülür. Ahşap muhabbet kuşu kafesi görünüm ve malzeme açısından avantajlı bulunur. Fiyatlandırma açısından uygun bulunan ürün çeşitli boyutlarda üretilir. Muhabbet kuşu kafesi yuvarlak görünümü ile alternatif yaratır. Müşterilerin dekorasyon ayarlamalarına ya da kuşa uygunluğuna göre farklı boyutlarda üretilerek seçenek sunar. Evcil hayvanı için daha fazla özellik barındırılmasını isteyen müşteriler lüks muhabbet kuşu kafesi türlerine yönelir. Daha geniş alan imkanı sunan ürün, farklı geçiş kapıları ile evcil hayvanın ihtiyaç ve uyumluluğunu ön planda tutar. Fiyatlandırma alamında farklılaşan ürün, müşterilerin her ihtiyacını karşılar. Geniş muhabbet kuşu kafesi arayan müşteriler detaylı tanıtım ve görsellere sahip dürünleri inceleyerek karar verir. Ölçüleri detaylı olarak anlatılan ürüne kuşunuzun boyutuna göre karar verebilirsiniz. Renk ve görsellik olarak üretilen ürünler zengin ürün yelpazesine katkı sağlar. Kuş sayısı, türü ya da istediğiniz görünüme sahip binlerce ürüne ulaşabilir, bütçenizde sorun yaratmayan fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Daha minik oranlarda olan muhabbet kuşu kafesi küçük boyutu ile alandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Pratik kurulumu, kolay kullanım imkanı ile bir adet kuş için yeterli bulunur. Evcil hayvanınızın beslenmesine ve su içmesini sağlayan aparatlara sahip halde üretilir. Çatı şeklinde yapısı ile ev görünümü verir, dekorasyona yardımcı bir ürün haline gelir. Uygun fiyat aralığı olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Farklı Ebatları ile Muhabbet Kuşu Kafesleri

Kuş türlerinde görülen farklılıklar kafes şekillerine de yansır. Her tür muhabbet kuşu için tasarlanan ve üretilen kafesi bulmak mümkün hale gelir. Konfor imkanı yaratan kafesler, evcil hayvanları güvende tutar. Dışarıdan gelebilecek olumsuzlukları önler. Evcil hayvanınızın güvenliğini sağlayarak uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesine olanak tanır. Kuş kafeslerinde oluşan çeşitlendirmeler kuş oyuncak tünek çeşitlerinde de oluşur. Tahta muhabbet kuşu kafesi ürününde göze çarpan oymalar oyuncak asılmasına imkan yaratır. Kaliteli tahtadan üretilen ürün kuşu doğal ortamında hissetmesine yardımcı olur. Ayna, salıncak ya da diğer oyuncakların takılmasını kolaylaştırarak görsel bir şova dönüştüren muhabbet kuşu kafesi aksesuarları üretilir. Muhabbet kuşunuzun keyifli vakit geçirmesine imkan tanır. Camlı muhabbet kuşu kafesi demirliklerden arındırılmış daha şeffaf bir ürün olarak piyasaya sunulur. Kafes içerisinde olan ya da oluşan her olayı görmenize, kuşunuzu gözlemlemenize yardımcı olur. Temizliği kolay olan ürün hijyenik olarak üretilir. Yansıtma yapmayan camdan oluşan ürün kuşun strese girmesini önleyerek hapis havasını ortadan kaldırır. Farklı alanlara yönelik hizmet veren kafesleri inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. 5 katlı muhabbet kuşu kafesi özel yapılan aparatları sayesinde birden fazla kuşa yuva olma imkanına sahip olarak üretilir. Geniş alanları birbirinden ayırarak kuşların özel alanlara sahip olmalarına olanak tanır. 5 li muhabbet kuşu kafesi arayan müşterilere önerilen ürün uygun fiyatı ile göze çarpar. Her kuş türü farklı ihtiyaçları beraberinde getirir. Yemleri, bakım şekilleri gibi muhabbet kuşu kafesi modelleri ve fiyatlandırmalarında aynı farklılık söz konusu haline gelir. Birden fazla kuşa ev sahipliği yapan kafesler daha geniş ebatlara sahip olarak üretilir. Farklı çeşit kuşları sorunsuzca bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için bölmelere ayrılır. Çekmece olarak nitelendirilen kafesler kolay temizlenebilir yapıda üretilir. Tül gerilmesine de imkan tanıyan kafesler, kenar bariyerleri ile pratik bulunur. Müşterilerin beğenisine sunulan ürünler seyahat durumlarında da evcil hayvanlarınızı yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Muhabbet kuşu seyahat kafesi sarsılmaları en aza indirerek evcil hayvanınızın etkilenmesini ve strese girmesini engeller. Seyahat kafesleri uzun süreli yolculuklarda bile konforlu vakit geçirmesini sağlar. Sağlam yapılı ürünler eğilme, paslanma ya da ayrılma gibi problemlerin önüne geçer.

Yavrulama İçin Muhabbet Kuşu Kafes Modelleri

Muhabbet kuşu üretiminde tercih edilen kafeslerin önemi büyüktür. Çiftleşme yaşayacak muhabbet kuşlarının kafesinde bazı farklılıklar görülür. Muhabbet kuşu kafesi yavruluklu tahtadan ve daha küçük bir ek şeklinde ayarlanır. Yumurtlayan kuş kendini güvende hisseder. Karanlık bir ortamda kuluçkaya yatan kuş bu bölme sayesinde hem kendini güvende hisseder hem de oluşan yumurtanın büyümesini sağlar. Muhabbet kuşu kafesi yuvalıklı olanlar çiftleşme dönemi ya da muhabbet kuşu üretiminde sıklıkla tercih edilir. Kafes içerisine ya da dışarısına yerleştirilebilen yuvalıklar bulunur. Içerisinde oval yumurtalıklar olduğu için muhabbet kuşu kendini güvende hisseder. Muhabbet kuşunun ihtiyacı olan tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Yuvarlak muhabbet kuşu kafesi görünüm açısından estetik bulunur. Tasarımı ile fark yaratan ürün uygun fiyatı ile müşterilerin beğenisini kazanır. 2 kişilik muhabbet kuşu kafesi çiftleşme döneminde olan evcil hayvanınız için ideal ve yeterli bulunur. İç hacminin geniş oluşu ve boy avantajı ile ön planda olur. Hijyen açısından sorun yaşayan müşteriler kolay temizleme imkanı sunan bu ürünler sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Kolay temizlenebilir yapıda olan muhabbet kuşu kafesleri özel tasarımlara sahip olur. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan binlerce ürün bulunurken her kesimden bütçeye hitap eden kafesleri inceleyebilirsiniz. Muhabbet kuşu kafesi 45x45 boyutu ile ortalama büyüklükle olan kuşlar için yeterli bulunur. Tek başına yaşayan kuşlar için daha küçük boyutlarda üretilen ürünlere yönelebilirsiniz. Kuş kafeslerini incelerken muhabbet yemi çeşitlerine de göz atabilir, kuşunuz için en iyi yemlere ulaşabilirsiniz.

Muhabbet Kuşu Kafesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kafesler tasarım, renk, özellik, kullanılacak ortama göre farklılık gösterir. Fazla sayıda muhabbet kuşuna sahip müşteriler 4 katlı ya da daha fazla kata sahip kafeslere yönelir. Çiftleşme sonucu yavrulama olacağı için yavruluk takılabilecek kafeslere ihtiyaç duyulur ya da direkt yavruluk ile gönderilen kafesler bulunur. Tamamen ihtiyaç ve beklentinize göre farklılaşan ürünleri alırken bazı ayrıntılara karşı hassas davranmanız gerekir. Bu püf noktaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Muhabbet kuşları hassas canlılardır. Onların kanat yapısına uygun boyutlarda ürün tercih edebilirsiniz.
  • Muhabbet kuşu salma kafesi satın alabilir, kuşların özgür olmalarına izin verebilirsiniz. Hareket alanı tanımanız sağlıkları için önemli hale gelir. Kanat yapılarının gelişimine yardımcı olabilirsiniz.
  • Muhabbet kuşları kendi içlerinde de çeşitlenir. Bu çeşitliliğe ve yaşam alanına uygun olan ürünü inceleyebilirsiniz. Farklı türler için muhabbet kuşu kafesi büyük olanlarından yardım alabilirsiniz.
  • Evcil hayvanınızın sağlığını ön planda tutarak, doğal boyalarla üretilen kafeslere yönelebilirsiniz. Muhabbet kuşu kafesi tahta yapılı malzemelerden yardım alabilirsiniz.
  • Sık parmaklıklar kuşların geçişini engelleyebilceği gibi dışarıdan gelecek saldırıları engelleme görevi görür. Demirlerin aralıklarına ve evcil hayvanınızın boyuna göre orantılı tercih yapabilirsiniz.
  • Muhabbet kuşları ayna, salıncak ya da tünek gibi aksesuarlar ile vakit geçirmeyi sever. Muhabbet kuşunuzun kafes tipine uygun oyuncağı satın alabilir, keyifli zaman geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.
  • Yemlik ve suluk muhabbet kuşlarının beslenmesi için sürekli kafes içerisinde yer alan ürünlerdir. Sağlıklı yapıda olmaları uzun bir hayat sürmeleri için vazgeçilmezdir. Muhabbet kuşunuzun kolayca yemlenmesine imkan tanıyan ürünleri inceleyebilirsiniz.
  • Sağlam yapıda ürünler uzun ömürlü bir yapıdadır. Muhabbet kuşları hassas canlılar olduğu için yer değişimi strese girmelerine neden olabilir. Kaliteli malzeme seçimleri yapabilir bu gibi olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.
  • Her bütçeye uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Muhabbet kuşu kafesi en ucuz fiyatlı kategorilere yönelebilirsiniz.
Tasarımı ile Etkileyen Muhabbet Kuşu Kafesleri

Petshop ya da işyerlerinizde evcil hayvanlarınızın yaşadıkları alanların görselliği ayrı bir önem kazanır. Ahşap üreticiliği yapan firmalar muhabbet kuşu kafeslerinde sanat eseri niteliğinde tasarımlara imza atar. Ahşaptan üretilen kafesler uzun süre kullanımı, görselliği ve sağlıklı oluşu ile fark yaratır. Ister boyalı isterseniz de boyasız olarak tercih edebileceğiniz tasarımlar üretilir. Boyasız muhabbet kuşu kafesi tercih edebilir, kendi tasarımınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Muhabbet kuşunuz için tasarlayabileceğiniz modelleri istediğiniz renk ve desende üretebilirsiniz. Muhabbet kuşu kafesi ucuz olarak almak isteyenler müşterilerin kafa karışıklığı yaşadığı görülür. Dekorasyona katkı sağlayacak kafeslerin binlerce farklı rengi bulunur. Muhabbet kuşu kafesi siyah rengi tercih edebilir daha ağır bir atmosfer yaratabilirsiniz. Uçuk pembe tonlarını tercih edebilir sıcak bir görünüme imkan tanıyabilirsiniz. Muhabbet kuşunuzun dikkatini çekebilecek ürünleri tercih edebilir, keyifli zaman geçirmelerine olanak tanıyabilirsiniz. Muhabbet kuşunuzun kafes rengi ve şekline ev dekorasyonunuza göre karar verebilirsiniz. Kafes fiyatları muhabbet kuşu sayısına göre değişebilir. Her bütçeye uygun muhabbet kuşu kafesine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Doğru Kafes Seçimi Nasıl Yapılır?

Muhabbet kuşunuz boy ve kilosuna göre seçim yapabilirsiniz. Türünü göz önünde bulundurabilir, sıkılmayacağı genişlikte ürünlere yönebilirsiniz. Alacağı maksimum büyüklüğü hesaplayarak tercih yapabilirsiniz. Muhabbet kuşu kafesi 60 cm gibi boyutlarda üretilir. Tamamen muhabbet kuşunuzun boyutuna göre ayarlamalar yapabilirsiniz. Yüzlerce ebatta ürüne ulaşabilir, ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 3 kapılı muhabbet kuşu kafesi ürününü inceleyebilir, büyük boyutlardan küçük boyutlara kafesin uğradığı değişimi inceleyebilirsiniz.

Kafeslerde Muhabbet Kuşu Aksesuarı Gerekli midir?

Kuşlar tüm gün içerisinde barındıkları kafesleri eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hem görüntü hem de evcil hayvanınız açısında aynalık, salıncak ya da tünek tercih edebilir, hareket imkanı sunabilirsiniz. Muhabbet kuşu taşıma kafesi edinebilir, kuşunuzu istediğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Evcil hayvanınızdan ayrılmak zorunda olmadığınız gibi güvenli taşıma yapabilirsiniz.

Katlı Kafes Tercihi Nasıl Yapılır?

Muhabbet kuşlarını beslemeyi seven müşterilerin merak ettiği sorular arasında yerini alır. 4 katlı muhabbet kuşu kafesi sayıca fazla olanlar için uygun bulunur. Kuşların sıkışmaması ve hareket alanlarının genişlemesi için tercih edebilirsiniz. Kafes üzerinde bulunan aparatlar sayesinde üzerine ek bir kafes yerleştirebilirsiniz. Muhabbet kuşu kafesi seti satın alabilir, paket içerisinde yer alan ürün çeşitliliğinden faydalanabilirsiniz.

Muhabbet Kuşu Kafesi Ne Kadar?

Her üründe olduğu gibi muhabbet kafesi fiyatlarında da çeşitlilik oluşur. Kafesin sunduğu özellikler, boyutu ve kullanılan malzeme bu çeşitliliğin ana hatlarını oluşturur. Muhabbet kuşu kafesi ne kadar diyen müşteriler için farklı seçenekler sunulur. Farklı yapılı muhabbet kuşları için geniş kafeslere ihtiyaç duyulur. Çiftli muhabbet kuşu kafesi edinebilir, geniş alandan yararlanabilirsiniz. Çift bölmeli muhabbet kuşu kafesi ile yatay şekilde kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Muhabbet Kuşu Kafesi

920 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 920 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?