En Ucuz ve Kaliteli Nakış Kitleri

Nakış Kitleri 

Geleneksel Türk el sanatlarından biri olan nakış için farklı malzemeler gerekir. Malzemeler işlenecek nakış desenine bağlı olarak farklı özellikler gösterir. Özellikle desen seçimi, ipliklerin renk uyumu, kumaş, iğne ve iplik kalınlıkları gibi birçok ayrıntı nakış işlerken göz önünde bulundurulur. Tek tek titizlikle seçilmesi gereken nakış malzemelerini tek paket halinde kullanıcılara sunan nakış kilerine ulaşabilirsiniz. Kullanışlılığı ile nakış yapmayı seven kadınlara hitap eden nakış kitleri, içerisinde işleme yapmak için gerekli tüm malzemeyi barındırır. Nakış kitleri kullanım amaçlarına göre farklı çeşitlere ayrılır.

Nakış kitleri arasında kıyafetlere uygun temalı nakış kitleri, yastık kitleri, farklı temalarda çerçeve yaptırabileceğiniz ürünler, yılbaşı süsü temalı kitler, çanta vb aksesuarlara uygun nakış setleri, kare ve runner masa örtüsü kitleri ve çeşitli cihazlar için kılıf çeşitleri yer alır. Kıyafetlere uygun ürünlerde hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik setler bulunur. Çocuklara yönelik kitlerde yer alan sevimli hayvan motiflerini çocuklarınızın severek giydiği tişörtlerine, ceketlerine ve pantolonlarına işleyebilirsiniz. Yetişkinlere yönelik ürünlerde ise birçok farklı desen mevcuttur. Gömlekler için kalp motifleri, bluzlara uygun çiçek desenleri, bere ve ceketlere uygun tasarlanan ürünler arasından kullanacağınız kıyafete uygun ürünleri seçebilirsiniz. Aynı zamanda kitlerin uygulama talimatlarını takıp ederek motifleri kolayca uygulayabilirsiniz.

Yastıklara özel üretilen kitlerde ise çok renkli ve desenli motiflerin kullanıldığı ürünler dikkat çeker. İğnesi, ipliği, kumaşı ve motifi ile sunulan setler arasında köpek, at, uğur böceği gibi hayvan figürleri, çiçek ve insan motifleri içeren ürünler bulunur. Çerçeve yaptırmaya uygun kitlerde ise zengin renk çeşitliliği ile ayrıntılı modeller öne çıkar. Hem ebatları ile büyük olan hem de desenleri ile farklılık gösteren ürünler arasında; farklı manzara resimleri, hayvan resimleri, ağaç resimleri ve gramofon gibi çeşitli eşyaların resimleri bulunur. Motife uygun şeması ile çarpı şekilde kolayca işleyebileceğiniz ürünleri tablo yaptırarak asabilirsiniz. Çerçeve yaptırmaya uygun şemalar arasında çağdaş motifli ve mutfak temalı ürünlere de ulaşabilirsiniz. Modern resimlerde şehir ve dansçı temalı ürünleri bulabilir, mutfak temalı ürünlerde ise meyve ve kahve desenli nakış setlerinden zevkinize ve evinize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Evinin dekoruna dikkat eden kadınların ilgisini çeken ürünler arasında masa örtüsü kiti de yer alır. Hem renkli kumaş hem de beyaz kumaş ile satılan örtülerin desenleri ve ölçüleri farklılık gösterir. Yemek masasına uygun kare ve runner örtülerde farklı zevklere uygun şık ve geometrik çiçek motifleri ağırlıklıdır. Motifleri ile kullanıldığı ortama oldukça şık bir hava katacak örtü kitlerinin içeriğini inceleyebilirsiniz. Nakış kitleri arasında tercih edilen diğer bir ürün ise çeşitli elektronik cihazlara uygun üretilen kılıflardır. Çanta formunda açılan ve kapak kısımda motifler bulunan akıllı telefon kılıfları arasında geleneksel motiflerden hayvan desenlerine kadar birçok ürün bulunur. Tablet ve laptop kılıflarında ise şık tasarıma sahip ürünler dikkat çeker. Tablet ve laptop kılıflarının ebatlarını inceleyerek cihazınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Nakış kiti fiyatları ise ürünlerin modellerine bağlı olarak değişir. Dekoratif tablolar temaları ile paralel fiyatlarda kullanıcıya sunulur. Ebatları büyük detaylı tablolar, ürünün niteliğine uygun fiyatlara sahiptir. Yastık nakış kiti çeşitleri ise küçük fiyat farklarına rağmen aynı bütçelere hitap eder. Desenleri ile evinize şıklık katacak ürünler arasında yer alan masa örtülerinin fiyatları da farklılık gösterir. Runner masa örtüleri daha uygun fiyatlar ile sunulurken kara örtüler kumaşın büyüklüğü ile paralel fiyatlara ile satılır. Nakış kitleri arasında yer alan kılıf çeşitleri ve kıyafetlere uygun kitlere ise cazip fiyatlar ile ulaşabilir, motiflerini beğendiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nakış Kitleri

5058 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 42 / 5058 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?