Evdeki sevimli dostlarınızın beslenme alışkanlıkları ve sağlığı evcil hayvan sahiplerinin en çok önemsediği konulardan biridir. Kedilerin doğduğu ilk zamanlardan itibaren protein ve vitamin deposu mamalarla beslenmesi bedensel ve zihinsel aktiviteleri açısından fayda sağlamaktadır. Proplan kedi mamaları kedinizin yaşına, sağlık durumuna ve kısırlaştırılma gibi özel durumlarına uygun farklı seçenekler sunmaktadır.

Proplan Kedi Maması

Yetişkin kedilere özel farklı lezzet ve içerik çeşitleriyle kedinizin severek tüketebileceği Proplan kedi mamaları bulunmaktadır. Bu mamaların içeriği sayesinde kedinizin kilosu dengede tutulurken, içerdiği vitaminler ile bağışıklık sistemi de korunur. Yoğun proteinli mamalar ile kedinizin kas gelişimini destekleyebilir, içeriğindeki besleyici yağlar ile kedinizin deri sağlığını koruyabilirsiniz. Sağlıkla beslenen ve günlük besin ihtiyaçları karşılanan kediler parlak tüylere sahip olmaktadır. Hassas ve mama konusunda seçici davranan kediler için de seçenekler bulunduran marka, yetişkin ve yaşlı kedilere özel lezziz çeşitler sunmaktadır.

Kısırlaştırılan kedilerin yeme alışkanlıklarında bazı değişiklikler görülmektedir. Yeme ihtiyacı artan kedilerin ani kilo değişimleri yaşamaması için Proplan kedi mamaları hafif içerikli, lezzetli ve sindirimi kolay mamalar üretmektedir. Kısırlaştırılma işleminden sonra hassaslaşan kedilerin sindirime bağlı problemler ve gaz sorunu yaşamaması için uygun yiyecek seçimi olukça önemlidir.

Birçok kedi sahibi, kedilerini ailenin üyelerinden biri olarak görür ve genellikle hayvanın tüm bakımını evlerinde sağlarlar. Dışarıda yaşayan sokak hayvanlarının maruz kaldığı zor durumlar, hastalık ve parazit kapma riski göz önünde bulundurulduğunda, evcil hayvan sahipleri de kedilerinin evde güvenle yaşamasını sağlamak istemeleri olağan bir davranıştır. Evde yaşayan kedilerin sokakta yaşayanlara göre daha sağlıklı bir hayat sürdüğü gözlenmiştir. Yaşamını evde sürdüren kedilerin gün içi aktiviteleri ve standart besin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan Proplan House Cat mamalar, yetişkin ev kedilerine uygun dengeli beslenme sağlamaktadır. Yüksek protein içeriği ve düşük yağ oranı sayesinde evde yaşayan kedilerin kas gelişimi desteklenir, yağlanma ve kilo sorunu ortadan kalkar.

Proplan kedi mamaları kuru mama ve konserve mama çeşitleri ile kedinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kuru mamaların paketi açıldıktan sonra hava almayan kutularda muhafaza edilmesi önerilir. Bu sayede sevimli dostunuzun her öğünde taze ve lezzetli mama ile beslenmesini sağlayabilirsiniz. Yaş mamaları ise oda ısısında ve kapalı şekilde saklamanız önerilir.Bu mamalar, konserve kutuları açıldıktan sonra uzun süre saklanmaya uygun değildir.

Proplan Yavru Kedi Maması

Yavru kedilerde kas, bağışıklık sistemi, ve kemik gelişimi gibi konularda önemli rol oynayan Proplan yavru kedi mamaları, küçük dostlarınızın bedensel gelişimine destek olur. Yavru kedilerde son derece önemli olan sindirim düzeni, kolay hazmedilen uygun mama seçimleri ile desteklenmektedir.

Tıpkı bebeklerde olduğu gibi, yavru kedilerin de sağlıklı beden gelişimi için doğru beslenme önemlidir. Anne sütünde de bulunan DHA içeren Proplan yavru kedi mamaları kalsiyum açısından da zengindir. Beyin gelişimi ve görme yetisini destekleyen mamalar ile yavru kediler için maksimum fayda sağlayabilirsiniz. İçerdiği vitamin ve antioksidanlar yavrunun bağışıklık sistemini güçlendirir, vücutta zararlı bakteri oluşumu ve hastalık riskini minimum seviyeye indirir.

Mamaların içeriğinde et, sebze ve tahıllar bulunur. Bu sayede yavru kediler günlük besin ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde almaktadır. Tüm Proplan kedi mamaları içerik, miktar ve özellik bakımından farklılıklar gösterir. Kedinize uygun mama seçenekleri ile doğru beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Kaliteli gıdalarla üretilen mamalar uzun süreli kullanımda kedilerdeki şişkinlik ve gaz problemini ortadan kaldırmaktadır. Sağlıklı beslenen kedilerde deri hastalıkları, tüylerde dökülme ve koku oluşumu gibi problemler görülmemektedir.

Pro Plan Kedi Maması Fiyatları

252 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Pro Plan
  2. Milo
  3. Royal Canin
  4. Goody
  5. Acana
  6. Newcat
  7. Hills
  8. Champion
  9. Whiskas
  10. Alice
  11. Plaısır
  12. Reflex
  13. Nutri Feline
  14. N&D
  15. Schesir
  16. Miglior Gatto
  17. Gourmet Gold
  18. Animonda
  19. Felix
  20. Trendline
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Tat A-Z
 7. Gramaj
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Pro Plan
DSACategoryId/2147483616/560074/560118/proplan
BAŞA DÖN