Köpeğiniz için en uygun mama seçimini yapmak için ProPlan köpek mamalarının yavru ve yetişkin ya da özel ırk köpekler için geliştirilmiş kuru veya yaş köpek maması çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Pro Plan mama çeşitleri arasında köpeğinizin yaşına, kilosuna, ırkına uygun olan ürünü seçip köpeğinizin seveceği lezzetlerdeki köpek mamalarına sahip olabilirsiniz.

Pro Plan Köpek Maması

Köpek sahiplerini en çok zorlayan konulardan biri mama seçimi olarak görünse de Pro Plan’ın köpeklerin değişkenlik gösteren özellikleri dikkate alarak geliştirilmiş ürün yelpazesini inceleyerek köpeğinize hitap eden mamayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Köpeğinizin henüz yavru ise Pro Plan’ın hassas yavru köpekler için hazırlamış olduğu mamaları tercih edebilirsiniz. Yavru köpeklere uygun olan Pro Plan mamalar, köpeğinizin büyümesi ve gelişmesi için ihtiyaç duyacağı besin değerlerine sahiptir ve veterinerler ile bilim adamları tarafından 2-12 ay arası hassas yavru köpeklere özel formüle edilmiştir. Pro Plan’ın yavru köpekler için hazırladığı mama çeşitleri arasında; mide, sindirim, deri ve tüy problemleri olan köpeklere uygun mama çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz.

Yetişkin bir köpeğe sahipseniz; ileri yaştaki köpekler için hazırlanan Pro Plan mamaları seçebilirsiniz. İleri yaştaki köpeklerin beslenme ve beyin sağlığını destekleyen yapıdaki Pro Plan mamalar, yaşça büyük köpeğinize sağlıklı ve uzun bir yaşam imkânı sunararak köpeğinizin iç ve dış koruyucu sistemlerini en iyi şekilde destekler. Küçük ırkta bir yetişkin köpeğiniz varsa; Pro Plan’ın 10 kilogramdan az köpekler için geliştirdiği ve köpeğinizin tadını seveceği bir lezzete sahip olan mamaları seçebilirsiniz. Hem yaşlı hem de hassas köpekleriniz için ise Pro Plan ileri yaş hassas köpekler için hazırlanmış mamaları tercih edebilir ve bu mamaların içeriğinde bulunan yüksek omega3 yağ asidi sayesinde köpeğinizin daha sağlıklı eklem ve kıkırdak yapısına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Pro Plan’ın yine yaşlı köpeklere özel olarak geliştirdiği mamaların hassas cilde sahip köpeklere uygun olan çeşitleri; gıda hassasiyetiyle bağlantılı deri reaksiyonlarını en aza indirmeye yardımcı olur ve deri ve tüyleri desteklemek için gerekli besin içeriğini sunar. Bir yaş üzerindeki ve kilo almaya müsait bir yapıya sahip köpekleriniz için Pro Plan’ın besleyici ancak daha düşük kalorili mamalarını köpeğinize rahatlıkla verebilirsiniz.

Pro Plan Köpek Maması Fiyatları

Köpeğinizin ırkı, yaşı, ağırlığı ne olursa olsun onun sevebileceği ve keyifle yiyebileceği tavuklu, kuzu etli ve somonlu piriçli ile parça sığır etli, taze parça somon balığı etli Pro Plan köpek maması çeşitlerine gramajlarına ve özelliklerine göre değişkenlik gösteren fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 3 kg, 10 kg ya da 14 kg gibi ağırlıklara sahip paketlerdeki mamalar arasından köpeğinizin beslenme alışkanlıklarını göz önüne alarak tüketiminize en uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Pro Plan mamaları, köpeğinizin sahip olduğu ideal vücut kondisyonunu korumak için köpeğinizin aktivite seviyesine, fiziksel kondisyonuna ve kişisel ihtiyaçlarına göre günlük miktarları arttırarak ya da azaltarak verebilirsiniz. Köpeğinizin gebelik ve emzirme sürecinde de köpeğinize verdiğiniz mama miktarlarında arttırabilirsiniz. Yeni doğan yavru köpekler için de Pro Plan’ın yavru köpek mamalarını kullanabilirsiniz.

Yüksek protein ve omega3 yağ asitlerine sahip Pro Plan mama çeşitlerini köpeğinizin ilk tüketiminde, ürünü iki hafta süresince köpeğinizin alışık olduğu besinlerle karıştırarak köpeğinizin mamaya alışma sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Pro Plan köpek mamasının yanında köpeğiniz için taze içme suyu bulundurabilirsiniz.

İdeal besin değerlerine sahip, yüksek kaliteli Pro Plan köpek maması çeşitlerini tazeliğini koruması için kuru ve serin, haşere ve böcekten uzak alanlarda ağzı kapalı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pro Plan Köpek Maması Fiyatları

427 ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Köpek
Köpek
Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Kuru Köpek Mamaları
Kuru Köpek Mamaları
Konserve & Yaş Köpek Mamaları
Konserve & Yaş Köpek Mamaları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 427 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/560001/proplan