Proplan Köpek Maması 

Proplan köpek maması, vitamin değeri yüksek olan ve köpekler için özel olarak üretilen ürünlerdir. Köpeklerin güvenli bir şekilde tüketmiş olduğu Proplan mamalar, her yaştaki sevimli dostunuzun damak zevkine hitap edecektir. Sevimli dostlarınız için özel formüller kullanılarak geliştirilen köpek mamaları, gelişimi destekleyici özelliklere sahiptir. Bu mamaları tüketen evcil hayvanlarınız, besin değeri yüksek bir şekilde beslenir. Sağlıklı gelişimi destekleyen ve köpeğiniz için uygun olan mama seçeneklerini bu markada bulabilirsiniz. Proplan köpek mamaları, farklı besin maddelerinden elde edilen ürünlerdir. Köpeğinizin sağlığına ve gelişimine zararı olmayan ürünler, bu mamaların içeriğinde kullanılmıştır. Yenilikçi formüller ile tam kıvamındaki lezzetleri, Proplan markasında bulabilirsiniz. 

Mamaların farklı köpek ırklarına hitap eden formülleri bulunduğunu söyleyebiliriz. Proplan küçük irk köpek maması, bu ürünlerden bir tanesidir. Genellikle, fino ve terrier cinsi köpekler için küçük ırk mamalar tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, yavru ve yetişkin köpekler için de özel formüller ile geliştirilen mama seçenekleri bulunmaktadır. Bu mamalar ise gün boyu yetişkin köpeklerin tüm besin ihtiyacını karşılayacaktır. Aynı zamanda, ek besin gereksinimine de ihtiyaç duyulmayacaktır. Her köpek cinsine özel olarak geliştirilmiş köpek mamasını Proplan markasında bulabilirsiniz. Üretilen mamaların bütün analizleri detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Analiz çalışmalarını yapan kişiler ise alanında uzmanlaşmış olan bireylerdir. Proplan köpek maması yavru olan köpekler için özellikle gelişimini destekleyici nitelikte tasarlanır. Çünkü yeni doğan ve yaşamının ilk çağlarındaki köpeklerin bütün besin gereksinimlerini tam anlamıyla alması gerekir. Bu anlamda tasarlanan lezzetli köpek mamaları, köpeklerin öğünlerini lezzetli yiyecekler ile tüketmesine yardımcı olacaktır. 

Proplan Köpek Maması Seçenekleri

Proplan köpek maması 15 kg ve daha fazla gramaj özellikleriyle satışa sunulabilmektedir. Bunun yanı sıra, daha düşük kg oranında da satışa sunulan ürünler bulunmaktadır. Köpek mamalarının içeriğinde farklı besin kaynaklarına yer verilmektedir. Ancak köpekler için zararı olan ve yenmemesi gereken hiçbir besin, mamaların formülünde bulunmaz. Örneğin, Proplan köpek maması somonlu içerikler, son derece besleyici ve lezzetlidir. Köpeklerinizin gün boyu huzurlu bir yaşam sürmesi adına somonlu olan mama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Somonlu köpek maması, folik asit yönünden zengin bir mama türüdür. Bunun yanı sıra, yararlı olan birçok besin ile harika bir lezzet şöleni oluşturulmuştur. Mamanın içinde yer alan kurutulmuş somon parçalarını, bütün köpek cinsleri rahatlıkla yiyebilir. Farklı bir protein deposu olan Proplan köpek maması kuzu etli ürünler de yine bütün köpek cinslerinin rahatlıkla tüketebileceği mamalardır. Her daim sağlam ve aktif bir vücut yapısına ulaşan yetişkin köpekler, markanın geliştirdiği bu mamadan yararlanabilirler. Proplan kuzu etli mamalar, köpeklerinizin zeka gelişimini de olumlu yönde etkiler. Ürün içeriğinde yer alan faydalı bileşenler, köpeğinizin fiziksel gelişimi esnasında ihtiyacı olan bütün katkıyı sağlar. Bu sayede, köpeğinizin yaşam kalitesi yükselmiş olur. 

Klinik testlerden başarılı bir şekilde geçen Proplan hipoalerjenik köpek maması ise köpeğinizde istenmeyen sonuçlar doğurmayan bir üründür. Klinik olarak kanıtlanan ve yararlı bileşenlerin faydasıyla dikkat çeken mamaları, evcil hayvanlarınız için mutlaka denemelisiniz. Yetişkin ve yavru köpeklerin tümü bu ürünlerden rahatlıkla tadabilir. Sevimli dostunuzu güvenli bir şekilde beslemek istiyorsanız, Proplan light köpek maması formülünü de deneyebilirsiniz. Light ürünler, kilo problemi yaşayan köpekler için özel olarak formülize edilmiş mamalardır. Köpeklerinizin beslenme rutinlerinde light ya da normal içerikli mamaları gönül rahatlığıyla öğünlerinde yer verebilirsiniz. Üretilen mamaların paket içinde yer verilen besinlerin değeri son derece yüksektir. Ayrıca besin değerlerinin birbirinden farklı olması, köpeğinizin her gıdadan vitamin almasını kolaylaştırır. 

Mamaların paketlerinde yazmakta olan günlük takviye miktarları, her cins için farklı şekillerde olmaktadır. Buna uygun olarak geliştirilen Proplan 15 kg köpek maması, her ırk için özel formüller ile hazırlanır. Örneğin, küçük ırklar için özel enerji verici bileşenler mamalarda kullanılır. Ancak büyük cins köpekler için et ve benzeri proteinlerin fazla olduğu mama formülleri oluşturulur. 

Proplan Köpek Maması Besleyici Formülleri

Proplan köpek maması 3 kg, 5 kg veya 15 kg seçenekleriyle satışa sunulan ürünlerdir. Gramaj özelliklerinin yanı sıra, her mamada besleyicilik düzeyi yüksek takviyeler kullanılmıştır. Mamaların içeriğinde bulunması gereken bazı özel bileşenler vardır. Bu vitamin ve bileşenler, titiz bir şekilde seçilerek, uzman kişiler tarafından onaylanır. Ayrıca farklı cins ve ırklar için uygun olan köpek maması seçenekleri de vardır. Son derece lezzetli ve güvenilir ürünler sunan Proplan markası, sevimli dostlarınızın da severek tüketeceği ürünlerdir. Markanın ürettiği mamalar, paketler halinde, taze ve yüksek besleyicilik değerleriyle satışa sunulur. Besleyici ürünlerin sunulduğu paketlerde farklı besin kaynaklarıyla hazırlanan formüller son derece besleyicidir. Örneğin, Proplan kuzu etli köpek maması 14 kg kapasiteli mamalar, içerik yönünden zengin olduğu için sık sık tercih edilir.

Sevimli dostlarınız için uygunluğu kanıtlanmış ve test edilmiş köpek maması çeşitleriyle köpeklerinizin gün boyu enerjik kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, besin ihtiyaçlarını da üretilen köpek mamalarıyla elde edebilmeleri mümkündür. Yeni sahiplendiğiniz henüz yeni doğmuş köpekler için de geliştirilmiş mamalar bulunur. Küçük sevimli dostunuzun huzurlu ve aktif bir yaşama sahip olabilmesi için Proplan puppy somonlu yavru köpek maması 12 kg ürünleri uygun bir seçim olacaktır. Yavru ve yeni doğanlar için geliştirilen bu mamaların içerikleri oldukça besleyicidir. Küçük yaştaki köpeklerin yanı sıra, bir yaşın üzerinde olan bütün cinsler için de enerji verici mama seçenekleri bulunmaktadır. Yaşı büyük köpekler için de yaşlılığın getirdiği etkileri en aza indiren mamalar vardır. Bu mamaları kullanarak da yaşlılığın getireceği rahatsızlık ve hastalıklardan sevimli dostlarınızı koruyabilirsiniz. Özel olarak belirlenen ve lezzetli besin değeri olan yiyeceklerin özel işlemlerden geçirilerek elde edildiğini söyleyebiliriz. 

Bünyesi hassas olan sevimli dostlarınız için Proplan gastrointestinal köpek maması ürünü doğru bir seçim olacaktır. Bu mamalar sayesinde, hassas yapıdaki sevimli dostlarınızın enerjik olabilmesi mümkündür. GDO katılmadan üretilen Proplan markalı köpek mamaları, sevimli dostlarınızın fiziksel ve zeka gelişimini destekler. Bakımını yapacağınız köpeklerin bir takım besinlere karşı hassasiyeti olabilir. Bu gibi durumlarda ise hipoalerjenik köpek mamalarını tercih edebilirsiniz. Böylece köpeğinizin narin bir şekilde beslenmesi ve alerjik reaksiyonlardan korunması mümkündür. 

Proplan Köpek Maması Özel Formülleri

Proplan köpek maması 14+2,5 kg gibi setli şekilde satışa sunulan ürünler imal eder. Aynı zamanda, bu ürünlerin özel formülleri sayesinde, her cins köpeğin rahatlıkla beslenebilmesi mümkündür. Yağ asitlerinden meydana getirilen ve özellikle balık türündeki besin kaynaklarının mamalarda kullanılması köpeklerin zeka gelişimine katkı sağlar. Bunun yanı sıra, yetişkin yemeğiyle de bu mamaları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yetişkin ve diğer yaş grubundaki köpekler için üretilen mamalar da yaş kriterleri göz önüne alınarak yapılmıştır. Proplan köpek maması 14+2,5 kg en ucuz aralıklarla satın alabileceğiniz setlerdir. Bu nedenle, bütçe dostu oranlar ile bu mamalara sahip olabilirsiniz. 

Markanın ürettiği köpek mamalarındaki çeşitlilik, köpek anatomisi göz önüne alınarak yapılmaktadır. Bu sayede, köpek sahiplerinin doğru tercihleri yapması kolaylaşmaktadır. Çünkü küçük ırklar ile iri ırkların beslenme şekli birbirinden farklı olmaktadır. Bu durum ise farklı formüllerin geliştirilmesi gerektiğinin kanıtıdır. Proplan markası, köpeklere zararlı olabilecek besin ve yiyecekleri göz önüne alarak formüllerini oluşturur. Çünkü sevimli dostlarınız için zararı olabilecek bir takım yiyecek ve içecekler vardır. Bu konuda oldukça hassas davranan Proplan markası, geliştirdiği mamalar ile dikkat çekmektedir. Proplan 3 kg köpek maması yanı sıra 10, 12, 15 ve benzeri gramaj ağırlıklarıyla satışa sunulan mama seçenekleri bulunmaktadır. Dolayısıyla ihtiyacınız kadar olan mamaya marka farkıyla sahip olabilirsiniz. Ürün fiyat aralıkları gramaj ve içeriklerindeki malzemelere uygun olarak belirlenir. Ayrıca köpeğiniz kısırsa ve özel bir durumu varsa, yine bu durumları destekleyen mamaları da seçenekler arasında bulabilirsiniz. 

Mamalardaki besleyicilik kadar lezzet düzeyi de yüksektir. Bu durum ise köpeklerinizin dinamik ve huzurlu bir gün geçirmesine yardımcı olur. Gün boyu neşeli olan köpekleriniz size daha yakın olacaktır. Zeka gelişimi, fiziksel gelişim, tüy görünümü ve benzeri sağlık açısından önemli olan detaylar için markanın ürettiği mamaları satın alabilirsiniz. Her öğünde sevimli dostunuzun rahatlıkla sindirebileceği mamalar yiyeceğinden emin olabilirsiniz. 

Gelişimi Destekleyen Proplan Köpek Mamaları

Köpeklerin ağız, tüy, zeka, iskelet sağlıkları, sağlıklı gelişim için son derece önemlidir. Bu gelişimin desteklenmesi adına besin değeri yüksek mamalar tüketilmesi gerekir. Proplan puppy köpek mamaları, sevimli dostunuzun ihtiyacı olan besleyiciliği ona verecektir. Yavrular için ise tahılsız olarak üretilen mamalar uygun bir seçim olacaktır. Çünkü tahılsız ürünler, yavru köpeklerin sindirim sorunu yaşamasını engeller. Bunun yanı sıra, mamaları iştahlı bir şekilde tüketmeleri mümkün olur. Çünkü bu mamaların tüketimi de son derece kolaydır. Köpeklerin mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olması için Proplan markalı mamalar uygun bir seçenektir. Sevimli dostlarınızın gelişimi için üretilen bu mamaları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Proplan köpek maması en ucuz oranlarda satışa sunulan ürünlerdir. 

Eğer obezite sorunu yaşayan bir köpeğiniz varsa, düzenli bir beslenme rutini için light mamaları tercih edebilirsiniz. Kilolu köpekler için özel olarak geliştirilen mamalar, köpeğinizin daha enerjik olmasına yardımcı olur. Kısırlaştırılan köpeklere özel olarak ise enerji verici ve besin katkısı yüksek mamalar geliştirilmiştir. Kısırlaştırılan köpekler için bütün besin ve gelişim ihtiyaçları mamaların içeriğinde yer alır. Markanın ürettiği mamalar, besleyiciliği yüksek mamalardır. Bu üretimler arasında yer alan balıklı köpek mamaları, kısır olan köpekler için ideal bir seçimdir. Kısırlaştırılan köpeklerin protein takviyesini bu mamalar ile elde edebilmeleri mümkündür. 

Hafif olan köpek mamaları ise içeriğindeki karbonhidrat ve yağ oranlarının dengeli olması sayesinde, kilo kontrolü yapan köpeklere uygun olacaktır. Besin deposunu ise markanın, büyük ırk köpekler için daha fazla kullanıldığını söyleyebiliriz. Büyük ırkların günlük gıda ihtiyaçları bu sayede, eksiksiz ve tam bir şekilde sağlanır. Markanın ürettiği köpek mamaları, büyük ırkların diğer köpek ırklarına oranla ihtiyaçlarının farklı olacağı formüller geliştirdiğini söyleyebiliriz. Vitamin, kalsiyum ve daha birçok gıdayı bir arada bulabileceğiniz mamalar son derece bütçe dostu oranlardadır. Proplan köpek mama fiyatları, her keseye hitap ettiği için sevimli dostlarınızı rahatlıkla bu markanın ürünleriyle besleyebilirsiniz. 

Güçlü Bağışıklık Sistemine Yardımcı Olan Proplan Köpek Mamaları

Köpeklerin gelişimleri, sahipleri açısından son derece önemlidir. Köpek gelişimi için ihtiyaç duyulan bütün vitamin, mineral ve proteinler Proplan markasının mamalarında yer alır. Derma Care köpek mamasıyla sevimli dostlarınıza tam anlamıyla bir ziyafet hazırlayabilirsiniz. Sürekli bir şekilde besleyici olan bu mamalar ile köpeklerinizi beslediğinizde bağışıklık sistemlerinin yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede, sevimli dostunuzun hastalıklara karşı direnç kazanabilmesi de mümkündür. Markanın ürettiği mamaları satın alarak, dışarı şartlarında köpeklerinizin hastalık ve diğer zararlardan korunmasını sağlayabilirsiniz. Hastalık ve diğer bütün zararlardan köpeklerinizi koruyabilmeniz için Proplan markalı mamaları tercih edebilirsiniz. 

Mineral ve vitamin takviyelerini her öğünde köpeklerinize sunarak, köpekleriniz hastalansa bile bu süreç daha rahat atlatılacaktır. Böylece bağışıklık sistemi güçlü olan köpekler yetiştirmiş olursunuz. Proplan Duo Delice köpek mamaları, her köpek cinsinin rahatlıkla tüketebileceği formüllere sahiptir. Çünkü yüksek seviyede besleyiciliği olan mamalardan bir tanesidir. Vücut yapısı ve dirençli olan köpekler yetiştirebilmek adına, köpeklerinizin bağışıklığınızı yükselten mamaları satın alabilirsiniz. Geliştirilen özel köpek maması formülleriyle her türlü mikroorganizmalardan köpeklerinizi koruyabilirsiniz. Sağlıklı yaşam denildiğinde ilk akla gelen köpek maması markası Proplan’dır. Yararlı bileşenlerin yer aldığı Proplan köpek mamaları, hassas köpeklerin bile rahatlıkla tüketebileceği içeriklere sahiptir. Genel olarak, yetişkin, yavru, yaşlı köpekler için geliştirilen farklı türden köpek mamaları bulunmaktadır. 

Üretilen mamaların somonlu, etli, kuzulu, tavuklu ve benzeri besin maddeleriyle üretildiğini söyleyebiliriz. Köpeklerinizin sağlıkları için en doğru seçimi Proplan markasından yana kullanabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında köpeklerinizin hastalıklardan korunabileceği köpek maması içerikleri, köpeklerinizin can atarak yiyeceği özelliktedir. Mamalar arasında, yaş, kuru ve ödül mamaları da yer alır. Köpeğinizin ihtiyacına uygun formlu bir ürünü tercih edebilirsiniz. 

Proplan Köpek Maması Fiyatları

Proplan köpek maması fiyatları üzerinde belli başlı noktalar etkilidir. Genel olarak, üretilen köpek mamaları, farklı besin kaynaklarıyla formüllere dökülür. Et, balık, somon, kuzu ve benzeri temel besin kaynaklarından üretilen mamalar, farklı fiyat aralıklarıyla satışa sunulur. Bunun yanı sıra, ürünlerin gramajları da fiyatlar üzerinde etkili olan detaylar arasındadır. Örneğin, 3 kg köpek mamaları fiyatlarıyla 15 kg olan köpek mamaları farklı oranlardadır. Bu nedenle, fiyatsal oranları kg aralıkları da etkiler. Hayvan dostlarınız için üretilen kuru ya da yaş mamalar da fiyat olarak birbirinden ayrılır. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edeceğiniz her köpek mamasının fiyatı farklıdır. 

Genel olarak, Proplan köpek maması fiyat aralıkları uygun oranlarda satışa sunulur. Mamalarda kullanılan özel formüller de fiyatsal değişkenliklere neden olur. Çünkü her mamanın içinde yer alan besin maddesinin değeri son derece önemlidir. Mamalarda kullanılan özel sindirim kolaylaştırıcı takviyeler ve benzeri ürünler de fiyatsal olarak ürünlerin değişmesine sebep olur. Örneğin, kısır olan köpekler için üretilen mamalarda, özel besin takviyelerine yer verilir. Bu durum, mamaların fiyat aralıklarını etkiler. Genel olarak, kısır mamalar normal mamalara göre fiyatı yüksek içeriklere sahiptir. Bütün köpek ırkları için özel mamalar geliştirilmiştir. Dolayısıyla köpeklerin ırklarına bağlı olarak üretilen köpek maması fiyatları farklılık gösterir. 

Proplan Köpek Maması Lezzetli mi?

Seçkin köpek ve kedi maması üreticisi olan Proplan ürettiği özel formüller ile dikkat çekmektedir. Son derece besleyici ve lezzetli mamalar üreterek, sevimli dostlarınızın midesine hitap etmektedir. Her mamanın besin kaynağı farklıdır. Ancak lezzet düzeyi yüksek olan ürünlerdir. 

Proplan Köpek Maması Nasıl?

Sevimli dostlarınızın bedensel, zekasal, iskelet sistemi yönünden gelişimi için doğru mamalar ile beslenmeleri gerekir. Proplan markası, bu yönden köpeklerinizin gelişimini destekleyen üretimler yapar. 

Proplan Köpek Mamasını Hangi Köpekler Yiyebilir?

Markanın ürettiği köpek mamaları, küçük ya da büyük ırk köpeklerin rahatlıkla tüketebileceği özelliktedir. Köpeklerin cinsinin yanı sıra, yaşı ve diğer özelliklerine bağlı olarak da üretilen köpek mamaları bulunmaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Proplan Köpek Maması

353 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 353 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/560001/60006954/60000839/proplan