Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PureCanpati Mineral Blok- Gaga Taşı-Kalsiyum Blok-Mürekkep Bal. (Kalamar) Kemiği S Boy ve Tutacak

PureCanpati
99,90 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483616/560338/24001706/24003326

 PureCanpati Mürekkep Balığı Kemiği (Kalamar)  1 adet

Tüm kuş türleri (Muhabbet Kuşları, Kanarya Türleri, Papağan Türleri vb.) için eşsiz bir doğal kalsiyum kaynağıdır. Kuşların doğada bulabildikleri kalsiyum, kemik ve kas yapılarını daha kuvvetlendirir ve kuşların tüylerinin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlar. Ayrıca içeriğinde bulunan mineraller sayesinde yakalanması muhtemel hastalıklar ile mücadele edilmesinde etkin rol oynar. Kuşlarda gaganın aşırı uzamasını engelleyerek, çirkin ve sağlıksız bir görünüme sahip olmasını engeller. Bu kuşlar için çok faydalı günlük bir aktivitedir.

İçindekiler

Mürekkep balığı kemiği

Beslenme Önerisi

Ürünü kuşların kolayca uzanabildikleri bir noktaya, yumuşak kısmı içeri bakacak şekilde üzerindeki klipsler yardımıyla kafese sabitleyin

Classic Gaga Taşı 1 adet

Tüm kuş türlerinin severek yedikleri, günlük ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri karşılayarak gerekli olan enerjiyi sağladıkları çok yönlü tamamlayıcı bir ek besindir. Kuşların sağlıklı ve düzgün bir gaga yapısına sahip olmasını sağlar.

İçindekiler

Kireç Tozu, Öğütülmüş Kalamar Kemiği

Ölçüler

En: 4 cm Boy: 7 cm Derinlik: 1 cm

Mineral Blok 1 adet

Kafes kuşları için mineral bloğudur. Muhabbet kuşlarının iskelet ve gaga yapısını destekler. Zengin vitamin ve mineral kaynağıdır.

İçindekiler

Kum Parçaları, Ezilmiş Deniz Kabuğu, Mürekkep Balığı Kemiği, Toz Halinde Kırmızı Kil

Kullanım Şekli

Kuşların kolay erişebileceği şekilde kuş kafesinin yan tarafına dikey olarak asın. Gerektiğinde değiştirin. Daima temiz ve taze su bulundurun.

Kalsiyum Blok 1 adet
Kuşlar gagalarını temizlemek ve formunu koruyabilmek için gaga taşına ihtiyaç duyarlar, bu ürün onların doğal ihtiyaçları olan gagalama ihtiyaçlarını giderdiği gibi, yüksek mineral katkısıyla ihtiyaç duyduğu minerali de alır.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002LINLC
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Quik Mineral Blok Fit Fly Kuş Banyosu Lüx Vitasand 500 gr 5 Li Kuş Kumu Purecanpati Mineral ve Kalsiyum Blok,portakal ve Muzlu Enerji Blok Muhabbet,paraket,kanarya Gaga Taş Quik Mürekkep Balığı Kemiği Orta Kalamar PureCanpati Kalamar Kemiği 100 Gram+Mineral Blok ve Portakallı Enerji Blok (Muhabbet,paraket,kanarya Seti) Quik PureCanpati 2ADET Mürekkep Kalamar Kemiği Small Boy+ Kalamar Kemiği Tutacağı Nature Plan Avian Showers Kuş Banyo Suyu 1000 ml Kuş Oyuncağı Aynalı Kuş Küvet PureCanpati Jungle Mineral Blok,kalsiyum Blok,portakallı Enerji Blok Muhabbet,paraket,kanarya Gaga Taş Set Petistera 8 Adet Kaliteli Temizlenmiş Mürekkep Balığı (Kalamar) Kemiği 7-8 cm + Tutacak Kuşlar İçin Gaga Taşı Seti 4 parça Purecanpati Kuş Gaga Taşı Seti(Kalsiyum Blok,mamalık,kuş Kumu,enerji Blok,kraker,gaga Taşı) Fit Fly Kuş Banyosu Lüx PureCanpati 4 Adet Temizlenmiş Mürekkep Balığı (Kalamar) Kemiği 7-8cm ve Tutacak Poyraz Pett Poyrazpet Gaga Taşı Büyükboy 10 Adet Quik Enerji Bloğu Portakallı 2'li (Gaga Taşı) 1 Adet Fit Fly Lüx Kuş Banyosu 12 x 16 x 14 cm Avitechnic Always / Kafes Kuşları Için Vit. A-D3-E-C Özvardar Muhabbet Kuşu Banyoluk Poyraz Pett Poyrazpet Gaga Taşı Büyükboy 1 Adet Ti-Sert Bıcı Bıcı Kuş Banyosu Sb075 Quik Enerji Bloğu Muzlu 2Li Purecanpati Kalamar Kemiği 8ADET (6-8cm) Quik Mürekkep Balığı Kemiği Orta Quik Kalamar Kemiği Büyük Boy Quik Mineral Blok 12'Li Quik Mineral Blok Quik Kuş Kumu + Kumluk Quik Enerji Blok Muz + Portakal Vitasand Papağan Mineralli Yemlik Taşı - 6 Adet
Başa dön