Kuş Sağlık & Bakım Ürünleri

Kuş sağlık bakım ürünleri aracılığıyla evinizde ya da iş yerinizde beslediğiniz kuşların daha kaliteli bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hayvan satışı gerçekleştiren işletmelerin de yararlanabileceği bakım gereçleri aracılığıyla daha sağlıklı büyüyen kuşlara sahip olabilirsiniz. Farklı kuş türlerine göre üretilen bakım gereçleri sayesinde beslediğiniz kuşun cinsine göre tercih edebileceğiniz ürünlere erişirsiniz. Vitamin ve mineral bakımından zengin kemiklerle kuşunuzun kafes içerisinde tüketebileceği bir ürün satın alabilirsiniz. Daha hareketli ve daha canlı kanatlı dostlara sahip olmak için enerji verici gıda takviyeleriyle kuşunuza destek olabilirsiniz. Tüy bakımı, göz sağlığı gibi kuşunuzun farklı bölgelerini ilgilendiren durumlar hakında yararlı ürünler arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Gaga törpülemeye de yardım eden kemikler sayesinde kuşunuz gagasını daha etkili bir şekilde kullanır. Kafes içerisine asılabilen ürünler kuşunuzun daha zengin olanaklara sahip şekilde yaşamını sürdürmesini sağlar.

Yiyecek ve İçecek Çeşitleriyle Kuşunuzu Kaliteli Şekilde Besleyin

Kuşunuzun içme suyuna damlatarak kullanabileceğiniz vitaminler daha sağlıklı ve bağışıklığı daha kuvvetli bir kanatlı hayvana sahip olmanızı mümkün kılar. Çözelti şeklinde üretilen vitaminler kuşunuzun kursağından kolayca geçer. Hijyen koşullarını sağlayabilmek ve kuşunuzu hastalıklardan koruyabilmek için kuş banyosu ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Geçmeli tırnaklar sayesinde kafes gövdesine kolayca tutunan kuş banyoları ile tüylü dostunuz kendi kendisini temizleyerek keyifli bir şekilde vakit geçirebilir. Kuş kumları ile kuşunuzun tükettiği yemleri daha kolay öğütmesini sağlayabilirsiniz. Kuş mamalıklarında kullanılan kumlar tahılların yanı sıra çeşitli tohumları da içeren muhtevaları sayesinde tüylü dostunuzun beğenisini kazanır. İstiridye içeren kuş kumları daha düzenli bir sindirim sistemi yaratmaya katkıda bulunur. Kalsiyum kaynağı özelliğine sahip kuş kumları aracılığıyla iki ayaklı dostunuzun kemik gelişimine yardım edersiniz. Kuş sağlık bakım ürünleri arasında bulunan gaga taşlarını satın alarak kuşunuza canlılık kazandırmayı başaran ekstra vitaminlere sahip ürünlerden faydalanabilirsiniz. 

Kuşunuzun Gelişimi İçin Bakım Ürünlerinden Yararlanın

Yavru kuşların ve gelişim çağındaki kanatlı dostlarınızın kalsiyum eksikliği sorunu yaşamaması adına mürekkep balığı kemiğinden üretilen gaga taşlarını kullanabilirsiniz. Kuşunuzun gagasının yanı sıra kemiklerinin gelişiminde etkili bir rol oynayan taşlar sayesinde çok sayıda mineral elde edilir. Tüylü arkadaşınızın bit, pire gibi haşerelere karşı korunması için koruyucu spreyler sipariş edebilirsiniz. Kafes ortamında hijyen yaratan spreyler sayesinde aynı zamanda kuşunuzun kendi tüylerini kopartması sonucunda ortaya çıkan yaralar da tedavi edilir. A vitamininin yanı sıra C, D ve E vitaminleri gibi kuşların gelişimine olumlu katkısı olan içerikleriyle dikkat çeken takviye ürünler daha sağlıklı bir evcil hayvan beslemenize yardım eder. Kuş sağlık bakım ürünleri muhabbet kuşlarının yanı sıra papağanlar ve kanaryalarda da kullanılabilen çeşitli vitamin destekleri içerir.

Kuşunuzu Daha Hareketli Hale Getiren Besinler

Kafes içerisinde asarak değerlendirebileceğiniz kuş meyveleri ile daha canlı bir kanatlı dosta sahip olursunuz. Daha çok hareket eden ve daha çok öten bir kuş beslemek için hayvanınıza ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayan kuru meyvelerden yedirebilirsiniz. Blok şeklinde üretilen ve asma aparatıyla kolayca kafese asabileceğiniz kuru gıdalar kuşunuzun beslenmesine olumlu katkılarda bulunur. Kuş sağlık bakım ürünleri ürünleri arasında dikkat çeken kumları kafes içerisine serperek değerlendirebilirsiniz. Yuvarlak tanelerle üretilen kumlar yutmak ve sindirmek için uygun bir yapıya sahiptir. Demir içerikli gaga kemikleri daha sert bir gagaya sahip olmaya yardım eder ve kuşunuzun sağlığını korur. Kafes altlığı olarak kullanabileceğiniz mısır koçanı granülleri ile de kuşunuzun dışkısının kısa sürede kurumasını ve hijyenik bir kafes ortamı elde edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kuş Sağlık Bakım Ürünleri

3645 ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Kuş
Kuş
Kuş Sağlık & Bakım Ürünleri
Kuş Sağlık & Bakım Ürünleri
Vitamin & Mineraller
Vitamin & Mineraller
Parazit Spreyleri & Dezenfektanlar
Parazit Spreyleri & Dezenfektanlar
Koku Giderici
Koku Giderici
Kuş Banyoları & Küvetler
Kuş Banyoları & Küvetler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 3645 ürün
DSACategoryId/2147483616/560338/24001706