Kızılderililerin barış çubuğuna kadar uzanan köklü bir tarihe sahip olan pipolar günümüzde bir yaşam tarzı ve kültür biçimi haline geliyor. Kızılderililerin dini ritüellerinde kullandığı barış çubukları bugün centilmenliğin ve bilgeliğin simgeleri arasında yer alıyor. İçimi zor ama bir o kadar da zevkli olan pipo tüm dünyanın ender ortak zevkleri arasında yer alıyor. Ülke içinde de oldukça geniş bir kullanım alanı olan piponun Türkiye'deki en önemli markası ise Şahin Pipo adıyla piposeverlere hizmet veriyor. Pipo deyince Türkiye'de akla gelen ilk markalardan biri olan Şahin Pipo 1980 yılında pipo toptan satışı ile hizmet vermeye başlıyor. Daha sonra uzmanı olduğu piponun üretimine de başlayan Şahin Pipo klasik pipo tasarımlarının yanı sıra sıra dışı tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Şahin Pipo Modelleri

Dünyada kil, lüle taşı, ağaç, seramik, taş ve cam gibi materyallerden üretilen pipolar Şahin Pipo tarafından “Erica Arborea” adlı bir bitkinin kökünden elde edilen ve "briar" hammaddesi de kullanılarak üretiliyor. Türkiye'de ağaç fundası, funda, süpürge tohumu gibi isimlere sahip olan bu bitki kökünden elde edilen hammadde piponun modern tarihinin de başlangıcı sayılıyor. Yanmaya karşı oldukça dayanıklı olan bu bitki kökünden yapılan Şahin pipo modelleri rahat ve keyifli bir içim zevki sunuyor.

Önde gelen bir pipo üreticisi olan Şahin Pipo her zevke hitap edebilen yüzlerce modele sahip pipoları ile oldukça beğeni topluyor. Gül ağacı kökünden üretilen Şahin pipo modelleri şık ve asil tasarımı ile kendinden emin, cesur ve yaratıcı karaktere sahip insanlar tarafından tercih ediliyor. Klasik pipo tasarımlarına sahip Şahin pipo modelleri geleneklerinden ve alışkanlıklarından vazgeçmeyenlere hitap ediyor.

Sıra dışı tasarımları ile klasik pipo anlayışının dışına çıkan Şahin pipo modelleri yeniliğe açık, değişimi hayat felsefesi haline getiren, yeni maceralara yelken açmayı sevenlerin ruhuna hitap ediyor. Yedi farklı ülkeye ihraç edilen Şahin pipo modelleri yüksek standartlara sahip bir üretim teknolojisi ile üretiliyor. Kendine özgü pipo tasarımlarıyla da dikkat çeken Şahin Pipo yürüttüğü araştırma ve ürün geliştirme çalışmaları ile kalitesini ve içim zevkini sürekli olarak arttırıyor.

Şahin Pipo Fiyatları

Kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile sadece global anlamda da en önemli pipo üreticileri arasında yer alan Şahin pipo marka felsefesi olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyor. Bu yüzden marka sürekli olarak ürün geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Şahin Pipo markası en rahat ve en keyifli içim kalitesine sahip ürünlerini her geçen dakika geliştirmek için çabalıyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak gayesi ile Şahin pipo fiyatları herkes tarafından erişilebilir seçeneklerle sunuluyor.

Gerek klasik gerekse de sıra dışı tasarımlarının yanı sıra parlak renk tonlarıyla da dikkat çeken Şahin Pipo gül kökü ağacının kendinden desenli yapısı sayesinde desen seçeneği de sunuyor. Ağaç damarlarının pipoya dik olarak denk geldiği düz desenli Şahin pipolardaki desen sıklığı piponun sertliği ve dayanıklılığı hakkında ipuçlarını barındırıyor. Desenler ne kadar sıksa piponun dayanıklılığı ve sertliği de o kadar artıyor.

Düz desenli gül kökü ağacının yatay bir şekilde işlenmesi ile oluşturulan ve kuşgözü olarak adlandırılan desenlere sahip Şahin Pipolar en beğenilen pipo modelleri arasında yer alıyor. Koleksiyoncuların da gözdesi olan kuşgözü desenine sahip olan pipolar diğer Şahin pipo fiyatları ile kıyaslandığında daha pahalı satılabiliyor. Şıklığı ve zarif tasarımları ile muhteşem desenlere sahip Şahin marka pipolar özel günlerde farklı bir hediye arayanlar için de alternatif olabiliyor.

Şahin Pipo Fiyatları

124 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Şahin
  2. Pipsan
  3. Vauen
  4. RD Ekoavm
  5. Falconetti
  6. Dapper Pipes
  7. Falcon
  8. Bentley
  9. Polo
  10. Porsche Design
  11. Alcan
  12. Almera
  13. Cin
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Şahin
DSACategoryId/2147483632/25000094/25015202/25018450/sahin
Başa dön