Doğru yemi seçmek, balıklarınızın gelişimi açısından büyük önem taşıyor. hepsiburada.com, en iyi markaların özel olarak hazırladığı tablet FD kurutulmuş yemler ile balığınıza ziyafet sunuyor.

Akvaryum balıkçılığında kullanılan farklı çeşitlerdeki yemlerden tablet fd kurutulmuş yemlere  ulaşabileceğiniz bu kategori balıklarınız için birbirinden besleyici ürünler sunuyor. Beslenmeye yardımcı kırmızı sinek larvasından, tetralar ve yırtıcı çöpçü balıkları gibi etobur balıklar için üretilmiş performans yemlerine, tatile çıktığınızda balıklarınızı günlerce besleyerek gözünüzü arkada bırakmayacak özel olarak üretilmiş tatil yemlerinden; mineral ve lif açısından zengin, hazmı kolaylaştırılan ara öğün yemlerine; alg yiyiciler ve bitkisel yem yemeyen dip balıkları için üretilmiş formüllerden, çöpçü balıkları için özel olarak üretilmiş söğüt ve kızılağaç odunu içeren özel karışım yemlerine; deniz yosunu, ıspanak ve şifalı bitkilerden hazırlanmış bitkisel karışımlı yemlerden, tabandan beslenen balıklar için özel olarak üretilmiş yemlere kadar aklınıza gelebilecek tüm tablet fd kurutulmuş balık yemler  burada.

hepsiburada.com’da bulunan onlarca kaliteli yemden birisi muhakkak sizin balığınız için. Ayrıca balıklarınız için hepsiburada.com’dan yaptığınız alışveriş sonrası kapınıza gelen kargo hizmeti ile taşıma derdinden de kurtulmuş olacaksınız.

Akvaryum meraklıları için her türlü dekoratif aksesuar, filtre, ısıtıcı, soğutucu, aydınlatma, yem, yem makinesi, pompa ve ihtiyaç olan her türlü akvaryum malzemesine hepsiburada.com’un yüzlerce ürünle hizmet sunduğu akvaryum malzemeleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Kurutulmuş Tablet Yemler

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 242 ürün
DSACategoryId/2147483616/24001725/24001726/60000420/60000423