Yavru Kedi Konserveleri

Kedinizin günlük aktivitelerine, egzersizlerine ve oyunlarına devam etmesi için iyi bir beslenme önemli derecede rol oynuyor. Yavru kedi konserveleri, kedilerin besin ihtiyaçlarını karşılamada aktif rol aldıkları gibi sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerinde de önem taşıyor. Çeşitli içerik ve besin maddeleri ile desteklenen yavru kedi konserveleri, kedinizin ihtiyacı olan besinlere ve tercih edeceğiniz besleme şekillerine göre farklı seçenekler sunuyor. Ürünler, kedinizin hoşuna gidecek bir mama ile onun besin değerlerini korurken fiziksel ve zihinsel aktiviteleri için gerekli maddeleri sağlamakta da yardımcı oluyor.

Yavru kedi konserveleri, hayata gözlerini henüz açan kediler için özel içerik ve besin destekleri ile üretiliyor. Mamalar, bedensel açıdan gelişme ihtiyacı olan yavru kedilerin besin takviyesini sağlarken içerikleri sayesinde sağlıklı bedenlere kavuşmalarına da yardımcı oluyor. Genel olarak protein, yağ ve liflerden oluşan yavru kedi mamaları, tatları açısında değişiklik gösteriyor.Kırmızı ya da beyaz et gibi farklı içeriklerde olabilen konserveler, kedinizin mamayı, tadından da hoşlanarak zevkle tüketmesini sağlıyor. Hem sizlerin tercihlerine hem de kedilerinizin damak tadına hitap eden kedi konserveleri, kedinizin ihtiyacı olan maddeleri sağlayarak sağlıklı beslenme imkanı oluşturuyor.

İçeriklerinde bulunan besinlerin yanında katkı maddelerine göre de değişiklik gösteren yavru kedi konserveleri, çeşitli vitaminleri de bünyesinde içerebiliyor. Demir ve kalsiyum gibi mineralleri de içeriğine dahil eden mamalar, beslenme önerilerine uygun verildiğinde kedilerinizin ihtiyaçları olan günlük besini sağlıyor. Kedilerin kilo fazlası olmaması için düzenli beslenmeleri önerilirken, kilo almış kediler için özel üretilmiş, az yağlı; ancak, onlara gerekli proteini sağlayabilen mama çeşitleri öneriliyor. Ambalaj üzerinde yer alan beslenme miktarları, kedinin yaş ve kilo oranına uygun olarak düzenleniyor.

Yavru Kedi Konservesi Fiyatları

Yavru kedi konservesi fiyatları, mamaların içerdikleri besin çeşidi, besin değerleri ve miktara göre değişiklik gösteriyor. Tek kullanımlık mama konserveleri olduğu gibi çok kullanıma uygun daha fazla miktarlardaki ürünler de tercihe sunuluyor. Özellikle yeni doğan kedilerin ihtiyacı olan temel besin maddelerini içeren konserveler, emme dönemindeki kediler ve anneleri için ihtiyaç duydukları desteği sağlıyor. Hem bedensel hem de zihinsel gelişim için gerekli olan temel besin maddeleri, bu mamalar ile kolayca sağlanabiliyor.

İçerikleri, kedilerin sağlık durumuna göre de değişiklik gösteren yavru kedi konserveleri, sindirimi kolaylaştıran besinler alması gereken kediler için de farklı içerikler ile üretiliyor. Çiğnemesi kolay, besin değeri yüksek mamalar ile yavru kediler için ideal olan yavru kedi konserveleri, kedinizin daha sağlıklı büyümesine yardımcı oluyor. Normal kilolarda seyreden kediler için protein bakımından zengin ürünler uygunken, kilo sorunu yaşayan kediler için protein ve yağ oranı düşük mamalar öneriliyor.

Yavru kedi konservelerinin günlük kullanım miktarı, ambalaj üzerinde belirtilse de kedinizin hareketlilik derecesine, oyunda harcadığı enerjiye ve çevresel şartlara bağlı olarak ideal porsiyon miktarı değişebiliyor. Kedilere her öğünde verilecek mama miktarı, cinsiyete göre de değişiyor. Erkek ve dişi kediler için farklı yeme alışkanlıkları ile karşılaşılıyor olması da günlük verilecek mama miktarında etkili oluyor. Bu etkenlere bağlı olarak, konservenin kullanım süresi de değişiyor.

İhtiyaç ve kiloya bağlı olarak değişen mama miktarı, yeterli oranda verildiğinde yavru kedinin ihtiyacı olan temel besin maddelerini sağlamakta başarılı oluyor. Doğru kullanımda sağlıklı sonuçlar elde edilirken, dünyaya gözlerini yeni açan yavruya sağlıklı büyüme imkanı da tanınmış oluyor. İhtiyaçlarına uygun ve tadını sevdiği besin türlerine göre tercih edilebilecek yavru kedi konservesi ile kedileriniz sağlıklı tüylere sahip olma şansı da buluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yavru Kedi Konservesi

935 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 935 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560118/60000540/60006984