Yavru Kuru Köpek Maması

Yavru köpek mamaları dört ayaklı dostlarınızın gelişimi için büyük önem taşıyor. Kuru mama seçenekleri hijyenik kullanımları ve pratik oluşlarıyla tercih ediliyor. Yavru köpeklerin hızlı gelişimlerini tamamlayabilmeleri için dengeli beslenmeleri büyük önem taşıyor. Bu doğrultuda çalışmalarına yön veren pek çok marka da dostlarınıza özel içeriklerle formüle edilmiş çok sayıda mama sunuyor. Son derece lezzetli ve besleyici gıdalardan oluşan mamalar köpeklerinizin her tür besin ihtiyacını karşılıyor. Hijyenik şartlarda, büyük üretim alanlarında hazırlanarak siz ulaşan kuru mamalar köpeklerinizin hızla büyümesine ve sağlıkla yaşamasına olanak tanıyor. 

Besleyici ve Lezzetli Seçenekler

Yeni doğmuş köpeklerin beslenme planları özenli olmalı. Zira güçlerini toparlayarak normal hayatlarına uyum sağlayabilmeleri için birçok vitamin ve gıdaya ihtiyaç duyan köpeklerin dengeli biçimde beslenmeleri gerekiyor. Rahat ve temiz kullanım imkanı sunan yavru kuru köpek mamaları ile onların tüm besin, vitamin ve mineral ihtiyaçlarına cevap verebiliyorsunuz. Pirinç, kuzu, eti, tavuk eti, balık yağı, tahıllar ve benzeri gıdaların oranında pişirilmesiyle elde edilen mamalar lezzetleriyle de dostlarınızı memnun ediyor. Kuru mamalar bağırsak yapıları nedeniyle özel beslenmeleri gereken yavru köpeklere büyük fayda sağlarken ürünlerle sokaktaki sahipsiz dostlarınızı da mutlu etme şansınız var. 

Yavru köpek mamaları hakkında bilmeniz gereken bazı özellikler: 

  • Yüksek protein değerine sahip mamalar köpeklerinizin kas yapısını güçlendiriyor. 
  • Tam besin değeri taşıyan gıdalar sayesinde köpeklerinizin tüyleri daha parlak görünüyor.
  • Kuru mamalarda bulunan vitamin, mineral ve aminoasitler onların bağışıklık sistemlerini ve gelişimlerini destekliyor. 
  • Besinlerdeki yağ içerikleri köpeklere enerji sağlıyor. 
  • Özel vitamin karışımları sayesinde dostlarınızın diş yapısı, çiğneme faaliyetleri, boşaltım sistemleri sağlıklı gelişiyor. 

Özenle Geliştirilen Formüller 

Kuru mamaların bileşenleri ideal besin değerlerinden, vitamin ve minerallerden oluşuyor. Son derece dengeli formüllerle tam kıvamında pişirilen gıdalar hem lezzet hem de besin değeri olarak herkesi memnun ediyor. İçeriklerde yer alan lifler köpeklerinizin sindirim sistemlerinde büyük fayda sağlıyor. Ürünler yavru köpeklerin hareketliliğini de tam anlamıyla destekleyici özelliklerle dolu. Ürünler, köpekleriniz için kolay sindirilecekleri karbonhidrat ve yağları tam oranında sunuyor. Onları dengeli olarak besleyen mamalarla köpeklerinizin sağlıkla büyüdüğüne şahit oluyorsunuz. Mamalar sayesinde köpekleriniz obezite olma riski taşımadan büyüyor. Ürünlerde tahıllar, mısır, kuzu eti, tavuk, yağlar, ciğer aromaları, tuz, bira mayası ve benzeri ürünler yer alıyor. 

Mama seçerken ve kullanırken dikkate almanız gereken özellikler: 

  • Mamalar doğal ve taze gıdalarla formüle ediliyor.
  • Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri içeren ürünler köpeklerin derilerinin parlaklığına ve kaliteli tüylerinin uzamasına destek sağlıyor.
  • Yavrular için üretilen kuru mamalarda onların sağlığına zarar verecek renklendirici ve katkı bulunmuyor. 
  • Köpeklere kuru mama verirken yanında taze içme suyu da koymanız büyük önem taşıyor. 
  • Mamalarda kompleks vitaminler, folik asit, iyot, çinko, demir, selenyum, A, D, C, E vitaminleri gibi birçok destek de köpeklerinize sunuluyor ve hayata yeni gelen yavruların güçlenmesine olanak tanıyor. 

Yavru Kuru Köpek Maması Fiyatları 

Köpeklerinizin sağlıklı büyümeleri ve gelişimleri için onların kendilerine özel mamalarla beslenmeleri oldukça yararlı bir durum teşkil ediyor. Zira dört ayaklı dostların bağırsak, boşaltım ve sindirim sistemleri insanlardan oldukça farklı. Bu noktada en doğru seçim güvenilir markalara ait gıdalar oluyor. Bu ürünler arasında yer alan kuru mamalar son derece temiz içerikli, yüksek besin değeri taşıyan niteliklerle dolu. Hayvan sever kişilerin gerek kendi köpeklerine gerek sokaktaki canlılara vermek üzere sıklıkla tercih ettikleri kuru mamaların içerdikleri besin maddelerinin yanı sıra pişirilme oranları da belirleyici oluyor. Mama fiyatları ürünlerin markalarına, besin değerlerine, özel içeriklerine ve benzer parametrelere göre değişiyor. Tüm ürünlere göz atarak köpekleriniz için en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yavru Kuru Köpek Mamaları

1610 ürün listeleniyor
Royal Canin
N&D
Reflex
Pro Plan
Hills
Brit Care
Advance
Felicia
Natures Protection
Fitmin
Pro Choice
Acana
Reflex Plus
La Vital
Brit
Carni Life
My Dog
Sandog
Dr. Sacchi
Heydoo
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Gramaj
Toplam 46 / 1610 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?