Yurudesign Mobilya Markaları 2014 yılından bu yana bilgisayar destekli makinelerde modüler mobilya üretimi yapan; kaliteli malzemelerle her zevke ve tarza uygun seçenekleri tüketiciyle buluşturan yerli mobilya üreticilerinden biridir. Çoğunlukla minimal ve modern çizgilerin hakim olduğu ürün gamıyla dikkat çeken Yurudesign güvenilirliği ve ev modasına yön veren yapısıyla ön plana çıkıyor.

Yurudesign Mobilya Markaları Ne Tarz Ürünlerden Oluşuyor? 

Yurudesign; yaşam alanlarında kullanılan bütün mobilyaların yer aldığı geniş bir ürün yelpazesini tüketiciye sunuyor. Yatak odası takımlarından oturma gruplarına, mutfak mobilyalarından banyo malzemelerine, her kategoriye ait çeşitli model ve renklerde seçenekler markanın bünyesinde yer alıyor. Yurudesign, ürünlerinin hem konforlu hem işlevsel hem de şık olmasına azami özen gösteriyor. Genelde genç çizgilerin hakim olduğu tasarımlara imza atmasına karşın kendini genç hissedenlerin de çok severek kullandıkları her türlü konforlu, kullanışlı mobilya çeşidine ev sahipliği yapıyor. 

Yurudesign Mobilya Ürünlerinin Başlıca Özellikleri Nelerdir? 

Ürünlerinde kesinlikle kanserojen malzemelerin kullanılmadığı Yurudesign, 1. ve 2. sınıf ham madde ile 1. sınıf PVC kullanımına ve özenli kesim işçiliği uygulamasına çok önem veriyor. Yurudesign içeriğe verdiği özeni tasarımlarında da gösteriyor. Moda trendlerini dünyayla aynı anda takip ederek kendine uyarlayan marka en modern çizgilerin, en detaylı tasarımların ve kullanışlı modellerin altına imza atıyor. 

Yurudesign'da Nasıl Seçim Yapılır?


Mobilya eşyası seçiminde önceliği diğer tüm kategorilerde olduğu gibi ihtiyaçlar ve mobilyanın kullanılacağı alanın iç mimarisi belirliyor. Eşyalarının eninin, boyunun ve ağırlığının evde yerleşeceği odaya, yaslanacağı duvara uygun ölçülerde olması gerekiyor. İhtiyaçlar sıralandıktan sonra model ve renk seçeneklerine karar veriliyor. Eğer ev baştan aşağı yenilenmiyor, evin bir kısmı dekore ediliyorsa; seçim yapılırken satın alınacak ürünlerin alanın dekorasyonunun bütününe uyum sağlayacak biçimde olması görsel olarak kullanıcıyı daha mutlu ediyor. Mobilya alışverişi dayanıklı tüketim grubuna dahil olduğundan seçimlerin titizlikle gerçekleşmesi kullanıcının bütçesi açısından uzun vadede fayda sağlıyor. Mobilya seçimi yapılırken tüketicinin yaşam alışkanlıkları, ailedeki kişi sayısı, çocukların yaşları gibi pek çok faktör göz önüne alınırsa müşteri memnuniyeti artıyor. Yurudesign'da tüm bu özelliklere uygun ürün bulunabileceği gibi renk skalası da her zevke hitap edecek çeşitlilikle tüketiciye sunuluyor. 

Yurudesign Mobilya Eşyaları Ne Şekilde Temizlenir?


Yurudesign marka mobilyaların temizliği ürünlerin kullanışlı yapıda tasarlanmış olmasından ötürü kolay oluyor. Her ürün içinde o ürün için belirlenmiş kullanım içeriği mevcut olduğundan, içeriğe uygun kullanıldığında eşya uzun yıllar boyu dayanıklılığa sahip oluyor. Ürünlerin temizliği renge ve kullanılan materyale göre değişiklik gösteriyor. Yurudesign mobilya eşyalarını ilk günkü haliyle kullanabilmek için ürün kullanım şartlarına bire bir uyum sağlanması fayda yaratıyor.

Hediye Olarak Yurudesign Ürünleri Nasıl Seçilir?

Yurudesign mobilyalar evlenen çiftlere, yeni bebek sahibi olmuş ebeveynlere, okul çağına gelmiş çocuklara, yeni ev almış kişilere verilebilecek en değerli hediyelerden biridir. Hediye vereceğiniz kişinin yaşam tarzı, ihtiyaçları, evinin iç mimarisi seçiminizi kolaylaştırıcı veriler sağlar. 

Yurudesign Fiyat Aralıkları Nasıldır? 

Yurudesign'da her gelir grubuna ve alışveriş esnasında ayrılan bütçeye uygun çok çeşitli fiyat aralıkları yer alıyor. Yurudesign ürünlerinin fiyatları ürünlerin kaliteleri, dayanıklılıkları ve içerikleriyle kıyaslandığında muadillerine göre daha uygun fiyatlandırmaya sahip oldukları görülüyor. Bunların yanı sıra Yurudesign Mobilya dönem dönem gerçekleştirdiği kampanyaları, indirimli ürünleri, taksit seçenekleri de tüketicilere daima büyük kolaylık sağlıyor. Yurudesign markası ürün satışından sonra da müşteri desteği vermeye devam ediyor.


Sizin de yeni mobilyalara ihtiyacınız varsa ya da yaşamınızda değişikliklere ihtiyaç duyuyorsanız Yurudesign Mobilya Markalarından seçeceğiniz ürünleri hemen sepete ekleyerek sipariş verebilir; sevdiklerinizle keyifli döşenmiş yaşam alanlarında mutluluğun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Yurudesign Mobilya Markaları

299 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Yurudesign
  2. Hepsiburada Home
  3. Yıldız Mobilya
  4. RomanoDizayn
  5. Decoraktiv
  6. Evistro
  7. Sanal Mobilya
  8. Modacanvas
  9. Masifart
  10. Allmode
  11. Rani
  12. Dekorister
  13. Arte
  14. BMdekor
  15. Obut's Home
  16. Agm Ahşap
  17. Kaliza Home
  18. Evim Hizmet
  19. modilayn
  20. 3A Mobilya
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Satıcı
 • Marka Yurudesign
DSACategoryId/60002028/18021299/yurudesign
BAŞA DÖN