Kedilerin beslenme düzeni sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle mama seçimine özen gösterilmesi gerekmektedir. Öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken konu, kedinizin yaşıdır. Yavru ve genç kediler için protein açısından zengin mamalar seçilmesi gerekirken, yaşlı olan kediler için ise yağ oranı düşük mamalar tercih edilmelidir. Kedileri tek bir cins gıda ile beslemek yerine farklı ve zengin bir beslenme menüsü belirlemek, kedinizin sağlığını da olumlu yönde etkilemektedir. Protein, vitamin ve diğer besin değerlerinde farklılık gösteren kaliteli mama tercih edilmesi, kedinizin sindirim sisteminde karşılaşacağınız problemlerin önüne geçer ve kedinizin farklı tatlara alışmasını sağlar. Kedi maması seçerken kedinizin yaş kriterleri dışında cinsiyetini, kısırlaştırılıp kısırlaştırılmadığını ve hareketliliğini de göz önünde bulundurmak gerekir.

Acana Kedi Maması

Acana mamaları tamamen doğal ve taze içeriklerden üretilmektedir. Evcil hayvan mamalarına yeni bir standart kazandırmayı hedefleyen Acana, evcil hayvanların doğasında protein ağırlıklı bir beslenme olduğunun bilincindedir. Bu nedenle de mamalarında bölgede yetiştirilen içeriklerin yanı sıra günlük alınan taze et ve balık ürünlerini kullanmaktadır. Kanada'nın en taze ve kaliteli malzemelerinden üretilen Acana mamaları, kedinizin mutlu, sağlıklı ve aynı zamanda güçlü olması için özel olarak üretilmiştir.

Bir çok markalardan farklı olarak içinde bulundurduğu malzemeler, evcil hayvanınızın biyolojik ihtiyaçları doğrultusunda Alberta'da ödüllü mutfaklarda hazırlanmaktadır. Acana mamalara koruyucu ek madde ve su eklenmemiştir. Mamalar buhar ile kendi öz suları içerisinde hafifçe pişirilir, böylece doğallığından ve besin değerinden ödün vermez. İlaçla beslenmeyen, hormonsuz ve doğal kümes hayvanlarından elde edilen et ve yumurtalar yerel olarak yetiştirilmektedir. Meyve ve sebzelerde ise kurutulmuş veya toz haline getirilmiş herhangi bir ürüne yer verilmemektedir. Acana Kedi ve Yavru kedi mamalarında taze besinlerden başka herhangi bir besine yer verilmemektedir. Donmuş ve katkısız gıdalarla, kedinizin mamasından en yoğun tadı almasını sağlar.

Acana Yavru Kedi Maması

Acana Wild Prairie Kedi mamaları tüm kedi ırklarına ve yaşlarına uyumludur. Tahıl ve karbonhidrat hariç et ve protein ağırlıklı içeriğe sahiptir. En yüksek kalitedeki kedi mamaları sayesinde kedinizin veya yavru kedinizin doğasında ne yemesi gerekiyorsa en doğal haliyle sunarak, doğal besinin farklılığını yansıtır. Birinci kalite yumurtalar, kemikleri alınmış tavuklar, canlı yakalanmış ve her gün taze olarak Acana üretim tesislerine ulaşan balıklar, ek bir madde içermeksizin üretim dahilinde olurlar. Etlerin dışında elma, patates ve ıspanak gibi sebzelerin de mama içeriğinde kullanılmasıyla besin değeri daha da zenginleşmektedir. Diğer hazır mamalarda bulunan glisemik değeri yüksek tahıllar içermemesi, karbonhidrat değerini düşürerek, protein değerini arttırmaktadır. Deri ve tüy yapısını her daim sağlıklı göstermesi için Omega 3 içeren Acana kedi mamaları, yavru kediniz veya kedinizin sağlığı açısından olumlu bir fark yaratmaktadır. Aynı zamanda içeriğinde barındırdığı doğal deniz sebze ve bitkileri metabolizmanın yanında kedinizin sindirim sistemini de kuvvetlendirmektedir.

Acana Pacifica kedi ve yavru kedi mamaları, Kuzey Vancouver Adası'ndan her gün taze olarak avlanan Pasifik Somonu, ringa ve dil balığı içerir. Taze balıklarla zenginleştirilmiş yüksek kalitede, besin değeri yüksek kedi maması, pirinç ve mısır gibi kedinizin tabiatına aykırı besin maddeleri içermez.

Acana Grasslands kedi ve yavru kedi mamaları taze olarak üretime dahil edilen kuzu, tane yumurta, balık ve kemikleri alınmış ördek ile kedi mamaları daha da zenginleştirilmiştir. Glisemik değeri olan gıdalar içermemesi, kedinizin obetize veya kalp ritim problemleri yaşamasının önüne geçer, aynı zamanda insülin direncini de olumlu şekilde etkiler.

Acana Kedi Maması Fiyatları

15 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Acana
  2. Milo
  3. Pro Plan
  4. Royal Canin
  5. Goody
  6. Newcat
  7. Hills
  8. Champion
  9. Trixie
  10. Whiskas
  11. Alice
  12. Reflex
  13. Miglior Gatto
  14. Schesir
  15. Felix
  16. N&D
  17. Plaısır
  18. Happy Cat
  19. Advance
  20. Tomi
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Tat A-Z
 7. Ürün Kilogram
 8. Gramaj
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Acana
DSACategoryId/2147483616/560074/560118
BAŞA DÖN