Evcil hayvanlarınızın beslenmeleri konusunda piyasada çok farklı alternatifler bulunmaktadır. Farklı kalitede ve fiyat aralığında sunulan çeşitli ürün grupları arasından doğru tercih yapmak hayvan sahiplerinin önem verdiği bir konudur.

Reflex Kedi Maması

Kedi sahipleri iyi bilirler ki, kedilerin beslenme ihtiyaçları bizlerden farklıdır. Onlar yapı itibariyle avcı hayvanlar olduklarından, beslenme ihtiyaçları ağırlıklı olarak proteine dayalıdır. Hayranlık uyandıran kas yapılarının korunması, mide ve böbrek fonksiyonlarının düzgün çalışması, tüylerinin sağlıklı parlaması direkt olarak beslenme biçimiyle ilgilidir. İnsanlarda olduğu gibi kedilerde de fazla kilo, obezite gibi sağlık problemleri görülebilmektedir. Özellikle evde beslenen kediler, sokaklarda yaşam sürdüren arkadaşlarından farklı olarak, daha kısıtlı hareket imkanına sahiptir. Bu sebeple beslenmelerinde ve aldıkları kalori miktarında dikkatli olunması son derece önemlidir. Yanlış beslenme sonucu ortaya çıkabilecek sağlık sorunları geri dönülmez noktalara ulaşabileceğinden, bu gibi olumsuzluklara yol açmayacak bir beslenme düzeni oluşturmak kedi sahipleri için mühim bir sorumluluktur.

Kediler için en sağlıklı beslenme şekli onların özelliklerine uygun olarak belirlenecek mamalarla yapılan beslenmedir. Yaşları, damak tadları, fiziksel özellikleri farklı kediler için farklı alternatifler sunan Reflex markası tüm çeşitleriyle kedilerin gereksinimlerini karşılayacak, onların sağlıklarını korurken damak zevklerine de en uygun olacak biçimde karınlarını doyurmalarını sağlayacaktır.


Evcil hayvanınız için gerekli olan bütün vitamin, mineral, kalsiyum ve yağları en doğru oranlarda içeren Reflex Kedi Mamaları gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir gıda ürünüdür. Zira, sağlıklı bir bağışıklık sistemine, güçlü kas ve iskelet sistemine sahip olması, dişlerinin ve derisinin sağlıklı ve sorunsuz olması kediler için hayati önem taşıyan konulardır. 

Tercihe ve ihtiyaca göre kullanılabilecek farklı ürün çeşitlerden biri olan, 

Yetişkin Kediler için Tavuklu Kedi Maması, yüksek hayvansal protein içeriğine sahip vitamin ve mineral destekli ciğer aroması ile tatlandırılmış bir mamadır. 

Kısırlaştırılmış Kediler için Balıklı Kedi Maması ise kilo alma eğilimi olan kısırlaştırılmış kediler için yağ oranı azaltılmış, düşük kalorili ve balık aromalı bir mamadır. 

Yetişkin Kediler için sunulan Renkli Taneli mama ise besleyici içeriği renkli tanelerle sunan, yağ, protein, vitamin ve mineral destekli bir üründür.

Reflex Yavru Kedi Maması

Tüm canlılarda olduğu gibi kedilerde de, yavruların beslenmesi yetişkin bireylerin beslenmesinden farklıdır. Gerek ihtiyaçlarının farklı olması, gerekse yeterli olgunluğa ulaşmamış olan savunma sistemlerinin eksiklikleri dolayısıyla, yavru kediler yetişkin kedilerle aynı biçimde beslenmemelidirler. 

Yaklaşık iki aylık bir gebelik süresi sonunda dünyaya gelen kedi yavrusu tercihen en az iki ay kadar anne sütüyle beslendikten sonra mama ile beslenmeye başlayabilir. Ancak yaklaşık bir yaşına kadar olan süreçte hala yavru kedi sayılacağı unutulmamalıdır. Fiziksel görüntüsü ile yetişkin bir kedi izlenimi verse de, bu dönemdeki hal ve hareketleriyle de küçük bir çocuk olduğunu belli edecek olan kedi, sağlıklı bir yetişkin olabilmek için en doğru biçimde beslenmelidir. 

Reflex markasının yavru kediler için özel olarak ürettiği mamalar, içeriği ile gereken sağlıklı ve dengeli beslenmeyi sağlamaktadır. Oluşmakta olan bağışıklık sistemini destekleyecek, kemik gelişimine yardımcı olacak, sağlıklı bir yetişkin olması için kedinizin ihtiyaç duyacağı ne varsa verecektir. Şekil itibariyle de yetişkin mamalarına göre daha küçük hazırlanan kuru mamalar yavru kedinizin küçük dişlerine uygundur. Gönül rahatlığı ile beslediğiniz yavru kedinizin sağlıklı ve mutlu bir yetişkin kedi olmasında Reflex Kedi Mamaları en güvenilir yardımcınız olacaktır. 

15 kilogram ve 1.5 kilogramlık farklı paket alternatifleriyle satışa sunulmakta olan Reflex Kedi Mamalarını güvenle kullanabilirsiniz.

Reflex Kedi Maması Fiyatları

92 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Reflex
  2. Milo
  3. Pro Plan
  4. Royal Canin
  5. Goody
  6. Acana
  7. Newcat
  8. Hills
  9. Champion
  10. Trixie
  11. Whiskas
  12. Alice
  13. Schesir
  14. Miglior Gatto
  15. Happy Cat
  16. N&D
  17. Felix
  18. Advance
  19. Sanabelle
  20. Chefs Choice
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Tat A-Z
 7. Satıcı A-Z
 8. Gramaj
 • Marka Reflex
DSACategoryId/2147483616/560074/560118
BAŞA DÖN