Tıpkı insanlarda olduğu gibi, dört ayaklı dostlarımızın da kalbine giden yol midelerinden geçer. Advance Köpek Mamaları, sağlıklı, mutlu ve neşeli köpekler için hazırlanmış lezzetli ürünlerdir. Doğru beslenen hayvanların yaşam kalitesinin arttığı ve ömürlerinin uzadığı ispatlanmış bilimsel bir gerçektir. Geniş ürün gamına sahip olan Advance Köpek Mamaları, her ihtiyaca cevap verecek şekilde sınıflanmıştır.

Yaşa Uygun Köpek Mamaları

  • Puppy protect yavru köpek mamaları, sütten kesilen yavrular için özel formüle edilmiş ürünlerdir. Bağırsak koruyucu aktif immunoglobülinler içerirler. Mükemmel kalsiyum fosfor oranıyla güçlü kemik gelişimi ve büyüme sağlarlar. İçerikteki omega 3 yağ asitleri, yavrunun sinir sisteminin ve görme yetisinin sağlıklı gelişimine yardımcı olurlar. Aynı zamanda öğrenme sürecini hızlandırırlar. Hamile ve emziren anne köpekler için de bu mamalar önerilir. 
  • Junior ve adult kategorisindeki ürünler, ergen ve yetişkin dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için gerekli protein , vitamin, karbonhidrat ve mineral miktarı gözetilerek hazırlanmıştır. Parlak tüyler, keskin gözler, sağlam kemikler, güçlü kaslar ve sağlıklı günlük aktiviteler için besin dengesi birinci şarttır.
  • Senior köpek mamaları, yaş almış köpeklerimizin gençliklerini korumasını sağlar. Yaşlanmanın olumsuz etkilerinin, doğru beslenmeyle geciktirilebileceği gerçeği göz önünde bulundurularak hazırlanan mamalarımız sayesinde, dostunuzun ışıltısından bir şey kaybetmediğini gözlemleyebilirsiniz. Kondroitin, Glukozamin ve optimum protein seviyesi eklem sağlığı ve kas kütlesini korur. Omega-3 yağ asidi ve antioksidanlar (vitamin E, C ve polifenoller) beyin fonksiyonlarının korunması için elzemdir. Ayrıca hücresel yaşlanmayı geciktirir. Taurin içeriği ise kalp sağlığı için gerekli aminoasittir.

Sindirimi Kolay Mamalar

Sensitive grubu ürünler, sindirim hassasiyeti olan köpekler için hazırlanmıştır. Tek çeşit hayvansal protein içerirler. Yüksek kaliteli bir protein kaynağı olan somon balığı ve sindirimi kolay bir karbonhidrat kaynağı olan pirinç sayesinde tüm sindirim sistemi rahat eder. İçerikteki Omega 3, Omega 6, biyotin ve çinko; cildi sağlıklı, tüyleri parlak tutar. Fruktooligosakarit (FOS) denen enzimler ise, bağırsak florasını güçlendirerek sindirim kabiliyetini arttırır ve dışkıdaki ağır kokuları ortadan kaldırır.

Light Mamalar

Light ürünler, proteini yüksek, kalorisi düşük içerikleri sayesinde dostlarımızın kilosunu sağlıklı bir şekilde dengelememizi sağlar. Bu mamaların lif oranı arttırılmış ve yağ oranı düşürülmüştür. İçerdiği L- Karnitin, yağın enerjiye dönüşmesine ve yağ kütlelerinin azaltılmasına yardımcı olur. İçerikteki prifosfatlar ise tartar oluşumunu engelleyerek nefesin taze kalmasına sebep olur.

Veteriner Diyetleri

Veteriner diyetleri, hekim gözetiminde koruma ve tedavi amaçlı kullanılacak spesifik ürünleri ifade etmektedir. Köpeğimizin ırk özellikleri, cinsiyeti, yaşı dikkate alınarak, mevcut rahatsızlıklarının gıda yoluyla tedavisi veya muhtemel rahatsızlıkların önlenmesi için kullanılırlar.

  • Atopik / Derma diyet mamaları, deri ve tüy problemlerinin önüne geçmek için özel olarak üretilmiştir. Derinin nemli kalmasını, tüylerin güzelleşmesini sağlarlar. Ciltteki yaraların iyileşmesine yardımcı olurlar. 
  • Artiküler diyet mamaları eklem hareketliliğini, kıkırdak ve kemik korumasını sağlar. Testlerde 2 ay içerisinde %82 iyileşme sağlandığı gözlemlenmiştir.
  • Diabet diyet mamaları glukoz ve kilo kontrolü sağlar. Dışkının katılaşmasına yardımcı olur. Diabetin organlara verdiği hasarı azaltır ve tedavi eder.
  • Gastroenterik diyet mamaları sindirim problemleri için veteriner hekim tarafından önerilir. Bağırsakları korur. İçeriğindeki kil, pirinç ve hindistan cevizi yardımıyla kolay sindirilir ve dışkılamayı sağlıklı hale getirir.
  • Leismaniasis hastası köpekler için özel üretilen mama, tedavinin yanı sıra hücre bağışıklığı ve deri koruma sağlar, kolay sindirilir yapıdadır.
  • Obezite mamalarının test edildiği gurupta her 100 köpekten 94'ünün 2 ay içinde kilo verdiği ve 3 ay içinde %44 yağ kaybı sağladıkları gözlemlenmiştir.
  • Üriner ve renal diyet mamaları düşük magnezyum ve pH içerir ve böbreklerin çalışmasını destekler.

Ev arkadaşlarımız, bahçedeki koruyucularımız veya mahallenizin uğuru olan sokak canları; Her pati ‌Advance tarafından üretilen kendisine özel ziyafeti hak eder. Siz onları Advance'le şımartın, onlar da sizi sevgileriyle şımartsın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Advance Köpek Maması Fiyatları

240 ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Köpek
Köpek
Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Kuru Köpek Mamaları
Kuru Köpek Mamaları
Konserve & Yaş Köpek Mamaları
Konserve & Yaş Köpek Mamaları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 240 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/560001/advance