Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Milo
Milo Kapalı Kedi Tuvaleti Pudra Pembe 37 x 50 x 39,5 cm

Milo Kapalı Kedi Tuvaleti Pudra Pembe 37 x 50 x 39,5 cm

Milo
209,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483616/560074/560251/60006992

Kedilerin tuvalet ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan kedi tuvaletleri, ergonomik ve çok yönlü bir kullanım sunar. Milo kapalı kedi tuvaleti hem yavru hem de yetişkin kedilerin kullanımına uygun bir tasarıma sahiptir. Geniş kum haznesi ve iç yapısı sayesinde kedinizin hareket özgürlüğünü kısıtlamayan bu ürün, aynı zamanda da rengarenk seçenekleriyle evcil dostunuz için şık bir aksesuar seçeneğidir.

Kapalı Kedi Tuvaleti Koku Problemini Azaltır

Kirli kumdan gelen kokular çoğu zaman çok rahatsız edici olabilir. Kapaklı kedi tuvaleti tasarımları bu problemi mümkün olabildiğince azaltmaya yardımcı olur. Milo kapalı kedi tuvaleti, kapaklı tasarımı sayesinde siz kirli kedi kumunu temizleyene kadar kokunun ortama yayılmasına engel olur. Kum temizleme işlemi yaparken kedi tuvaletini kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Bu sayede kum temizliğini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Kapağı sıkıca tutan tırnaklı aparatlar, kediniz için korunaklı ve rahat bir alan yaratır. Bu sayede evcil dostunuz kendinizi güvende hisseder. Kedi tuvaletinin hareketli kapısı, kedinizin giriş ve çıkışını kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. Hem yetişkin hem de yavru kedilerin pratik bir şekilde kullanabileceği Milo kapalı kedi tuvaleti, ergonomik detaylardan oluşur. Böylece kediniz konforlu ve rahat hissedebileceği bir tuvalet alanına sahip olur.

Uzun Süreli Kullanıma Uygun Bir Tasarım

Milo kapalı kedi tuvaleti sert plastik materyaller ile tasarlanmıştır. Bu sayede evcil dostunuz için uzun süreli kullanıma uygun bir tuvalet alanı yaratabilirsiniz. Kirli kedi kumlarında yaşanan kötü koku problemlerini azaltmak için Milo kapalı kedi tuvaletinde havalandırma kanalları bulunur. Bu sayede kum temizliğine dek kötü kokuların azaltılması sağlanır. Tasarımın çift yönlü olarak sallanan kapısı kedinizin kolaylıkla açabileceği bir tasarıma sahiptir. Kedinizin tuvalet ihtiyacını gidermesine yardımcı olan Milo kapalı kedi tuvaleti, kedi sahiplerine temizlik avantajıyla da hitap eder. Çeşitli renk seçenekleri ile sahip olabileceğiniz bu ürün, yaşam alanını birden fazla kediyle paylaşan kişiler için de idealdir. Farklı renklerde tercih edebileceğiniz kedi tuvaletleri temiz ya da kirli tuvalet ayrımı yapmanıza yardımcı olur. Geniş iç haznesi ile yeterli miktarda kuma yer verebileceğiniz bu ürün, kedinizin rahatlıkla hareket etmesi için tasarlanmıştır. Geniş ölçülerde üretilen Milo kapalı kedi tuvaleti, evcil dostunuzun boyutuyla uyumludur. Ergonomik kapak ve kapı detayları, kedilerin kullanımını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Kedi tuvaletini farklı bir mekana taşımak isterseniz kapak üzerinde yer alan tutma bölümünden yararlanabilirsiniz. Kapağın güçlü tırnak aparatları ile desteklenen bölümleri, taşıma esnasında kapağın bulunduğu yerden ayrılmasına engel olur. Bu sayede taşıma avantajı da elde edebilirsiniz.

Yavru Kedinize Tuvalet Alışkanlığı Kazandırın

Milo kapalı kedi tuvaleti çok yönlü olarak kullanılabilen bir kapak yapısına sahiptir. Tırnaklı aparatlardan kolaylıkla çıkarabileceğiniz bu kapak, temizlik sürecini pratik hale getirmenize yardımcı olur. Bu tasarım, yavru kedilere tuvalet alışkanlığı kazandırmak için de değerlendirilebilir. Yavru kedilerin kumu fark edebilmesi ve tedirgin olmadan kullanabilmesi için ürünün kapağını çıkarabilirsiniz. Hareketli kapı formu yavru kedilerin korkmasına neden olabileceği için kediniz alışana kadar kapaksız kullanımı tercih edebilirsiniz. Kediniz tuvalet alışkanlığı kazandıktan ve mekana iyice alıştıktan sonra tuvaletin kapağı takılabilir. Milo kapalı kedi tuvaletini kapağı ile birlikte kullanarak kirli kumdan kaynaklanan koku sorununu azaltabilirsiniz. Havalandırma delikleri ile temizlenen bu kedi tuvaleti tasarımı, bir sonraki kum temizliğine kadar kirli kum kokusunu azaltmaya yardımcı olur. Kedi kumu temizleyici küreklerden yararlanarak kum temizliğini yapabilirsiniz. Belli zaman aralıklarında kumu tamamen değiştirmek kedinize hijyenik bir tuvalet alanı yaratmanızı sağlar.


Milo Kapalı Kedi Tuvaleti Pudra Pembe 37 x 50 x 39,5 cm
Tamamen orijinal hammaddeden üretilmiş olup çift yönlü şeffaf sallanır kapaklı. Kokuya karşı havalandırma kanalları mevcuttur.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000KEYHP
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön